2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar... test sonucum bugün pozitif çıktı :KK33: korku sevinç heyecan hepsini bir arada yaşıyorum. mart annesi miyim şubat annesi miyim onuda tam kestiremedim :110: ama hesimizin sağlıklı minnşları olur inşallah :KK200:
Hayirli olsun tatlim.ilk mutlu haberi aldik nihayet. :-) ilk miydi senin

Merhaba kızlar... test sonucum bugün pozitif çıktı :KK33: korku sevinç heyecan hepsini bir arada yaşıyorum. mart annesi miyim şubat annesi miyim onuda tam kestiremedim :110: ama hesimizin sağlıklı minnşları olur inşallah :KK200:
hayırlı olsun canim sağlıklı olarak kucağına alırsın inş sat ne zamandı senin

Tebrik ederim Allah kucaginiza almayi nasip etsin.
Darısıda bizlere olsun inş

Çalışmaları bile yarıda bıraktım yumurtlama günüme denk geldi mi bilmiyorum hoş bundan önceki ay denk gelmişti ama yine olmamıştı senin ne kadar kaldı yumurtlamaya yoksa gectimi
Normal sartlarda 22 si olmasi gerekiyor. Ama bu aralar baslariz diye dusunuyodum.fakat isler misafirler derken hic firsat bulamiyoruz ki :oops: umarim kacirmayiz. En azindan ayin 22 sini kacirmayalim bari :mad:

:KK43::KK43::KK43::63::KK50:
Normal sartlarda 22 si olmasi gerekiyor. Ama bu aralar baslariz diye dusunuyodum.fakat isler misafirler derken hic firsat bulamiyoruz ki :oops: umarim kacirmayiz. En azindan ayin 22 sini kacirmayalim bari :mad:
Evet ramazan da haklısın ama belli olmaz tek atışla hedefi 12 den vurabilirsin :KK54: bizim bu ay olmazsa bi dahaki bayrama geliyo evimizde olmıycaz agustosa kalcak :KK43:

:KK43::KK43::KK43::63::KK50:
Evet ramazan da haklısın ama belli olmaz tek atışla hedefi 12 den vurabilirsin :KK54: bizim bu ay olmazsa bi dahaki bayrama geliyo evimizde olmıycaz agustosa kalcak :KK43:
Hayırlisi demekten baska care yok. Onun gelecegi zaman bellidir.sabredip beklemek lazim. Birbirimize umut olup icimizi ferah tutmamiz gerekiyor. Ama ben senden umutluyum yine soyluyorum

Benim tek belirtim o sarı akıntılar yoksa hiç belirtim yok adet olmama 1 hafta var ama göğüs ağrımda yok aman ne biliyim artık kafayı sıyırcam kendimi dinlemekten herşeyi psikolojik kendim oluşturuyorum herhalde :KK76:

X