2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlarr hadi çalışmaları bırakmayınn yanıma arkadaş arıyorum mart annelerii nerdesinizzz☺ bugün dokkor randevum vardı beta hcg nin katlanıp katlanmamasına bakıldı çok şükürki çok iyiymiş ilerlemesi.. 2hafta sonra kalbisini dinlicez Rabbiminde izniyle yavruşlarımın (tek mi çiftmi hala bilmiyorumm) Allah'ım 2hafta nasl geçicekk bilemedim benn
Canım sen nasıl bu kadar erken öğrendin. Benim adete 2 gün var. İnşallah yakında ben de aranıza katılacağım. sat'ın ne zamandı?

Kizlar ben de kasik agrisi var.normalde yumurtlama doneminde agrim oluyordu ama bu kadar degildi. Sanirim bugun yumurtlama gunu.hesaba gore de oyle cikiyordu. Sasmamistir umarim. Biraz garip geldi bu kadar agri

Bu arada ben bu aydan cok umutluyum.hatta bu yuzden derin bir temizlige girdim evde. Hani olur da iki hafta sonra hamile oldugumu ogrenip dinlenmek uyumak istersem diye :21:

Sana bişey diyeyim mi ramazana girmedwn bende dip bucak temizlik yaptım içimdende diyorumki bu kadar temizliği bi de doğum yaklaşınca yaparlar ben yapamam nasılsa dedim:)) ay inşallah ya çok heyecanlıyım:KK49:

Benim test yapmama 2 hafta var daha. Bugun yumurtlama oldugunu varsayarsak. Bat 7 temmuz. Cok var :KK47:

B
Canım sen nasıl bu kadar erken öğrendin. Benim adete 2 gün var. İnşallah yakında ben de aranıza katılacağım. sat'ın ne zamandı?
canm benm tüp bebek ondan erken öğrendm 8günde idrarda 11.günde kanda çıktı..yoksa adetim daha 25inde adet gecikmesinden öğrenmedm yani

Ayyy ikiz mi? İnşallah öyledir çifte mutluluk olur. Kendimi bildim bileli hep ikizlerin olsun istemişimdir ama ne benim ne eşimin tarafında yok ama Rabbim ol der de ne olmaz ki? Hayirlisiyla dua yerine geçsin inş bana da Rabbim sağlıklı sıhhatli ikiz nasip eder inşallah.
Kızlarr hadi çalışmaları bırakmayınn yanıma arkadaş arıyorum mart annelerii nerdesinizzz☺ bugün dokkor randevum vardı beta hcg nin katlanıp katlanmamasına bakıldı çok şükürki çok iyiymiş ilerlemesi.. 2hafta sonra kalbisini dinlicez Rabbiminde izniyle yavruşlarımın (tek mi çiftmi hala bilmiyorumm) Allah'ım 2hafta nasl geçicekk bilemedim benn

Hadi bakalım daha fazla bekletmez inş bebişin. Benimde olursa ikinci gebeliğim olacak. İlki mart ayında bebeğimin kalbi durduğu için kürtajla sonladı. 2 ay ara verdik geçen ay tutmadı inş. bu ay olur. Yaşım 25 2 yıllik evliyim :)
Sat 28 mayıs canım evet bu 3.ay denememde diğerleri tutmadı ne yazıkki yaşımda 27 senin :)

X