2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Seninle aramızda 2hafta var benimde geçer inşallah haftaya hani bir arkadas ta demişta hamilelik hastalık değildir diye evet cok haklı ama şu da bi gercek hormonlar değişiyor bedensel ve psikolojik daha biçok seyde değişcek bizde All
Seninle aramızda 2hafta var benimde geçer inşallah haftaya hani bir arkadas ta demişta hamilelik hastalık değildir diye evet cok haklı ama şu da bi gercek hormonlar değişiyor bedensel ve psikolojik daha biçok seyde değişcek bizde Allah kısmet ederse bebişler göbüşlerde büyürken alışcaz öğrencez bişekilde arada yakınıyoruz ama onlarda kendimiz için değil ahh
ah kısmet ederse bebişler göbüşlerde büyürken alışcaz öğrencez bişekilde

Canim supersinya benim 29 subat cikiyor sizler hepiniz benden cok ondesiniz mart anneleriyle haftam ayni olunca oraya gectim bende ama cok sagol ilgine oraya geleyim demi

Canim supersinya benim 29 subat cikiyor sizler hepiniz benden cok ondesiniz mart anneleriyle haftam ayni olunca oraya gectim bende ama cok sagol ilgine oraya geleyim demi
Bence burda da kal ben de 29 subat dogumluyum.

Hem subat 4 yilda bir 29 ceker diger 3 yilda bebisin marta kaymis oluyor 1 martta kutlayabilirsin dogumgununu gerci ben 28 subati tercih ederim...ne guzel 4 yilda bir yas alacak...neyse iste bu yuzden sen mart annesi de oluyorsun canim... Saka bir yana belji sen mart biz subat annesi oluruz canim..
1200

Canım kanda mi ögrendin gebeligini. Benimde tutmussa muhtemel doğum tarihi 18 mart yani aramizda 4 gün var. Bende çok sabırsızlanıyorum. Belirtin var miydi?
Cok haklısın canım ama dayanabilcgmi sanmıyorum yinede bi gidicem biliyorum kendimiinsanın korkuları artıyo sanki gitsem göremicem biliyorum ama tamamen psikolojik olarak rahatlarım belki biraz diye

Kızlar benim bazen sol kasığımda batma ve ağrı oluyor. Keseleri görmesem dış gebelik mi diye düşüneceğim. Sizde de arada kasık ağrısı oluyor mu?

Canım merak etme o ağrılar gayet normal. Benimde ilk gebeligimde goguslerde ki değişimden sonra kasik ağrılarım başlamıştı doktor gayet normal ama eğer ağrı siddetlenir adet sancısı gibi olursa hemen gel demişti. Eğer ufak ufak batmalarsa gayet normal telaş etme
Kızlar benim bazen sol kasığımda batma ve ağrı oluyor. Keseleri görmesem dış gebelik mi diye düşüneceğim. Sizde de arada kasık ağrısı oluyor mu?

Canım kanda mi ögrendin gebeligini. Benimde tutmussa muhtemel doğum tarihi 18 mart yani aramizda 4 gün var. Bende çok sabırsızlanıyorum. Belirtin var miydi?
Canım benimki çok enteresan oldu nisandan itibaren korunmayı bırakmıştık nisan mayıs tutmadı arkadaslarım falan da hemen öyle tutmaz içini rahat tut bi 6 ay dene olmazsa dr a gidersn dediler velhasıl kelam biz haziranı da malun ramazan ayı yoğunluk okadar önemsememiştik tatilede gitcektik bayram da bari diyodum iki aydır tutmadı bu ay da tutmasın tatilden gelince dewam ederiz diye hatta adet belirtileri gbi oldu benim yanagımda sivilce çıktı gögüslerim sızladı hafiften ta ki bigün normal bi sekilde esneyip geriye doğru gerinirkrn sağ kasığıma bi sancı girdi adet sancılarımsan farklıydı o an gerinirken oldu gecti o gece de bi rüya gördüm manası evlat sahibi olmk diyodu yakın zamanda içimde bi şüphe ewde testlerim wardı uykulu uykulu yaptım birini hiçbşy cıkmadı aman bozuk heralde dedim gttm uyudun bidaha sonra uyandıgımda bi baktım çift çizgi heralde kac saat gecti bu bozuktur dedim bidaha yapaym dedim bidaha yaptım bu kez hemen ikinci silik çizgi belirdi şok oldum çıktım adet günümede 3gün vardı hemen koştur koştur hastaneye gttim ki yine beklemiyodum sonuc pozitif çıktı kanda da çok şükür böyle işte tatlıcım benim tüm hikayemm buun oyy ne yazdım be yazdım tüm herseyiyle walla

gunaydın annişler. benımde vucudumda asırı kıllanma basladı normalde epılasyon bana 1 ay rahat gıderdı sımdı daha bırıncı ay bıtmeden hop cıktılar ya ne yapıcaz bız boyleeee

Günaydın anne adaylarıı hayırlı haftalar dilerim, inşallah keseleri gördüğümüz kalp atışlarını duyduğumuz bir hafta olur
Aminnn canımm inşallah hepimiz için cok hayırlıııı güzelll mutlu bi gecer günaydınnnn bende kan testine gitcem bakalım degerim yükselmişmi çok merak ediyorum bide bişey sorcam sen benden öndesîn benim hala bi bulantım kokulara hassaslığım baslamadı bı normal mi erken mi baslaması için acaba

ayy ewet bendede gunde bır cok kez oluyor tam adet agrısı gıbı agrılar yasıyorum

Günaydın anne adaylarıı hayırlı haftalar dilerim, inşallah keseleri gördüğümüz kalp atışlarını duyduğumuz bir hafta olur
günaydın canm ...... ınsallah güzel bır hafta our ben yarın gıdıyorum keseyı görmeye cok merak edıyorm .... bu arada hıc uyuyamıyorunnnn bıde cok ıştahsızm yaaaa

Gunaydin kizlar yazlik evde olunca telefon cok cekmiyo yazamiyorum size cizelgede yapamadim henuz beninde kasik agrilarim var tabi butun gun ayaktayim kizimin pesinde merdivenlerden kac defa cikiyorum saymiyorum bike onunda etkisi var sanirim sislikten bahsedilmis 2 gundur karnim midem acaip sis siginamiyorum resmen kabizlikta var bende carsamba gunu doktora gidicem
Kizlar size bisey dicem ya hamile olduguma herkes cok sevindi ama annemin ilk soledigi sey daha cok erkendi kizin kucuk kizim 2.5 yasinda cok haraketli biraz fazla aglar bende dedimki biz istedik rabbim verdi anne bebek dogmaya erva 3yas 3 aylik olcak insallah dedim ama sanki bana tavir yapiyo annem gercekten zoruma gidiyo umursamicam diyorum ama annem yani nasil umursamicamki

walla canım annelerımız bıze kıyamıyorlar yanlıs dusunme. benımde ılk hamılelıgım anneme soyledım ama bekledıgım sewıncı alamadım bende halada yok yanı ıstedıgım gıbı tepkı wermedı. sordugum zamanda alısamadım dıyor annem mesela normalde annemın hergun araması gerekır nasıl oldun dıye ama genelde ben arıyorum onu mesela

günyadın tatlım aminnnn inşallah.Bende yarın gidecem doktora inşallah keseyi görebiliriz.Hayırlısıyla yarını bi atlatsaydım.Hem heyecanlıyım hemde korkularım var.Rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…