2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın canm ...... ınsallah güzel bır hafta our ben yarın gıdıyorum keseyı görmeye cok merak edıyorm .... bu arada hıc uyuyamıyorunnnn :KK43: bıde cok ıştahsızm yaaaa
günaydın canım yarın aynı zamanda öğrenecez ozaman:) Yarın benimde saat:11 de randevum.İnşallah keseyi görürüz tatlım içimiz rahatlar biraz olsun:KK68::KK68:

Günaydın herkese, ben geçen hafta pazartesi kesemi görmüştüm, yarın kalp atışı ve bebeğimi görmeye gideceğiz Allah izin verirse dua edin inşallah herşey yolundadır..
ayy ne güzel inşallah güzelim hayırlısıyla duyarsın inşallah bebeğinin kalp sesini sağlıklı sıhatli bebeişlerimizi kucağımıza alırız inşallah :KK68::KK68:

walla canım annelerımız bıze kıyamıyorlar yanlıs dusunme. benımde ılk hamılelıgım anneme soyledım ama bekledıgım sewıncı alamadım bende halada yok yanı ıstedıgım gıbı tepkı wermedı. sordugum zamanda alısamadım dıyor annem mesela normalde annemın hergun araması gerekır nasıl oldun dıye ama genelde ben arıyorum onu mesela

Aynen canim demekki durumlarimiz ayni asagi yukari bende annemi ariyorum ervayi soruyo sonra annesi sevsin onu diyo duygusala bagliyo sanki ben ervayi dislicam neyse aliscaklar zamanla sanirim

günaydın canım yarın aynı zamanda öğrenecez ozaman:) Yarın benimde saat:11 de randevum.İnşallah keseyi görürüz tatlım içimiz rahatlar biraz olsun:KK68::KK68:
aaa oylemı ınsallah sağlıkla goruruz ben cok merek edıyorum hala ınanamıyorum cunkı görünce ıcım rahatlıcak ben sabah erken gıdecgm bırde dr ıdrara sıkışık gel dedı sende oylemı

Aminnn canımm inşallah hepimiz için cok hayırlıııı güzelll mutlu bi gecer günaydınnnn bende kan testine gitcem bakalım degerim yükselmişmi çok merak ediyorum bide bişey sorcam sen benden öndesîn benim hala bi bulantım kokulara hassaslığım baslamadı bı normal mi erken mi baslaması için acaba
normal canım benim de yeni yeni yemeğin sonlarında çok zorlarsam mide bulantım oluyo sıkıntı yapma daha erkendir, hem herkeste aynı yoğunlukta aynı belirtiler olacak diye bişi yok ki sen gönlünü ferah tut dua et iyi düşün Hoppa
günaydın canm ...... ınsallah güzel bır hafta our ben yarın gıdıyorum keseyı görmeye cok merak edıyorm .... bu arada hıc uyuyamıyorunnnn :KK43: bıde cok ıştahsızm yaaaa
hadi inşallah görürsun canım, yemek yiyemiyosan da ceviz, badem filan at ara ara ağzına
günyadın tatlım aminnnn inşallah.Bende yarın gidecem doktora inşallah keseyi görebiliriz.Hayırlısıyla yarını bi atlatsaydım.Hem heyecanlıyım hemde korkularım var.Rabbim herşeyin hayırlısını versin hepimize :emir_bebek::KK36::KK36:
o korkular bi süre bizimle galiba :-) hadi inşallah görürsün keseyi canım, ben taaa 11 temmuzda gitcem nasıl geçicek günler bilmiyorum :KK70:
Günaydın herkese, ben geçen hafta pazartesi kesemi görmüştüm, yarın kalp atışı ve bebeğimi görmeye gideceğiz Allah izin verirse dua edin inşallah herşey yolundadır..
Hadi inşallah duyarsınız kalp atışını canım :KK68:

normal canım benim de yeni yeni yemeğin sonlarında çok zorlarsam mide bulantım oluyo sıkıntı yapma daha erkendir, hem herkeste aynı yoğunlukta aynı belirtiler olacak diye bişi yok ki sen gönlünü ferah tut dua et iyi düşün Hoppa

hadi inşallah görürsun canım, yemek yiyemiyosan da ceviz, badem filan at ara ara ağzına

o korkular bi süre bizimle galiba :-) hadi inşallah görürsün keseyi canım, ben taaa 11 temmuzda gitcem nasıl geçicek günler bilmiyorum :KK70:

kuru uzum cevız badem fındık meyve ve bolca su ıcıyorum yeterlı olurmu acaba ılk hamılelıgm olduğu ıcın acemıyım :)

ne yaptın gıttınmı keseyı gormeye tatlım

kuru uzum cevız badem fındık meyve ve bolca su ıcıyorum yeterlı olurmu acaba ılk hamılelıgm olduğu ıcın acemıyım :)
benim de ilk :) tabi bunlar ara atıştırmalık dimi sebzeni etini eksik etme akşamları az olsa yemeye çalış
ne yaptın gıttınmı keseyı gormeye tatlım
yok canım 11 temmuzda randevum cumartesi gidicem yani nasıl geçicek nasıl sabredicem bilmiyrum :KK51: sen görmüşmüydün keseyi bir daha ki randevun ne zaman

benim de ilk :) tabi bunlar ara atıştırmalık dimi sebzeni etini eksik etme akşamları az olsa yemeye çalış

yok canım 11 temmuzda randevum cumartesi gidicem yani nasıl geçicek nasıl sabredicem bilmiyrum :KK51: sen görmüşmüydün keseyi bir daha ki randevun ne zaman
ben ınsallah carsamba canım gorucem keseyı gene medıfema ayrancılara gıdıcem

Kızlar günaydın benim bugün 5+5. Rapor almak için doktorum çağırmıştı. Vajinal ultrasonda baktı. Keselerden birinde kalp atışlarını gördük. Diğer kese biraz daha yukarda onu görmek için seni zorlamayalım dedi. Çok mutluyum Allah herkese yaşatsın. Benimkini de yarım bırakmasın inşallah

Gunaydin kizlar yazlik evde olunca telefon cok cekmiyo yazamiyorum size cizelgede yapamadim henuz beninde kasik agrilarim var tabi butun gun ayaktayim kizimin pesinde merdivenlerden kac defa cikiyorum saymiyorum bike onunda etkisi var sanirim sislikten bahsedilmis 2 gundur karnim midem acaip sis siginamiyorum resmen kabizlikta var bende carsamba gunu doktora gidicem
Kizlar size bisey dicem ya hamile olduguma herkes cok sevindi ama annemin ilk soledigi sey daha cok erkendi kizin kucuk kizim 2.5 yasinda cok haraketli biraz fazla aglar bende dedimki biz istedik rabbim verdi anne bebek dogmaya erva 3yas 3 aylik olcak insallah dedim ama sanki bana tavir yapiyo annem gercekten zoruma gidiyo umursamicam diyorum ama annem yani nasil umursamicamki
Gunaydin kizlar yazlik evde olunca telefon cok cekmiyo yazamiyorum size cizelgede yapamadim henuz beninde kasik agrilarim var tabi butun gun ayaktayim kizimin pesinde merdivenlerden kac defa cikiyorum saymiyorum bike onunda etkisi var sanirim sislikten bahsedilmis 2 gundur karnim midem acaip sis siginamiyorum resmen kabizlikta var bende carsamba gunu doktora gidicem
Kizlar size bisey dicem ya hamile olduguma herkes cok sevindi ama annemin ilk soledigi sey daha cok erkendi kizin kucuk kizim 2.5 yasinda cok haraketli biraz fazla aglar bende dedimki biz istedik rabbim verdi anne bebek dogmaya erva 3yas 3 aylik olcak insallah dedim ama sanki bana tavir yapiyo annem gercekten zoruma gidiyo umursamicam diyorum ama annem yani nasil umursamicamki
Bosver canim benim annemde pek istemeyenlerden bir hayirli olsunu bile daha duyamadim ama babamin duasi tuttu babam her defadinda bir evladim daha olsun istetdi annelerin bilmiyorum baska kaygilarida oluyor onlari oyle kabul etmek lazim ben kabullendim sende en guzel cevabi vermissin.. Bu arada benim oglumla kizim arasinda da 3 yas 3 ay var cok guzel bir ara bunu ancak sen bilirsin ben kizimdan sonra o istemiyo bunu dusuncesi 7 yil oldu ucuncuye simdi cok pismanim. Yas geciyor ilerde iyiki simdi olmus diyeceksin sen yoluna bak esinle etrafi dusunme kimse senin ne yasadigini bilemez

aaa oylemı ınsallah sağlıkla goruruz ben cok merek edıyorum hala ınanamıyorum cunkı görünce ıcım rahatlıcak ben sabah erken gıdecgm bırde dr ıdrara sıkışık gel dedı sende oylemı
Ya bende sabah erken gidecektim.Sağlık ocağından çağırdılar kan tahlili verecekmişim orayada oyüzden saat 11 e çektim randevuyu çalışınca hergün izin alamam diye ondan dolayı biraz geç gidecem :KK43:

X