2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam arkadaslar 10 haftalik hamileyim sizlerin kilolarini merak ettim.belki daha once bahsetmissinizdir ama ben takip edemedim. Ben hamile kaldiktan sonra 1 bucuk kilo verdim daha sonra verdigimi aldim ayni kilodayim yani.daha arti olarak almaya baslamadim ama fazla yemek yedigimde soylenemez. Sizler ne durumdasiniz?

Ay kızlar son üç sayfayi okuyamadim umarım herkes iyidir bende instagram ekledim ekliyemediklerim için tugba.usta ekleyin benide. Bende 62 ile hamile kaldım şu an 60.9 um bu işte bi tuhaflik war gobegim de yok ama bebeğim in olduğu yer sert. Sanki arada hissediyorum gibi bende ekliyim bebisimin resmini teyzeleri

Eklentiler

• 20150822_152821.jpg
    72 KB · Görüntüleme: 79
Takip bile etmiyorumm 63 le başladım:/ alıyorum sanırım.. Bu arada SAT'larımız aynıı

Kizlar merhaba. Masallah burda arkadasliklar kurulmus sayfalar dolusu yazi olmus yetisemiyorum valla. Benim de yarin ikili tarama testim var uzun bi aradan sonra kucuk bebisimi gormeye gidicem insallah cok merak ediyorum nasil sagligi yerinde mi bi sorun var mi diye.

Bu arada kizlar acayip yoruldum.. Kişisel bakimimi yapayim dedim ama hamilelik ilerledikçe ne zor oluyormuş bu is yaa.. Belim koptu yarim yamalak kaldi heryerim. Nasil olacak bu is bi çözüm bulmam lazim evlendigimden beri hep kendim yapiyordum simdi bi kuaför bulmak çok zor olacakkk..

[QUOTE="_Egeli_, post: 42325145, member:büyümesi ]Bu arada kizlar acayip yoruldum..kendinle bakimimi yapayim dedim ama hamilelik ilerledikçe ne zor oluyormuş bu is yaa.. kuafoekoptu yarim yamalak kaldi heryerim. Nasil olacak bu is bi çözüm bulmam lazim evlendigimden beri hep kendim yapiyordum simdi bi kuaför bulmak çok zor olacakkk.. [/QUOTE]

Niye zorlandin ki canim daha göbislerde cok buyumedi ama:) bende bir haftaya kadar kendimle ilgilenicem bakalim nasil olacak zorlanacakmiyim. Olmazsa dedigin gibi iyi bir kuafor bulmak lazim

Niye zorlandin ki canim daha göbislerde cok buyumedi ama:) bende bir haftaya kadar kendimle ilgilenicem bakalim nasil olacak zorlanacakmiyim. Olmazsa dedigin gibi iyi bir kuafor bulmak lazim[/QUOTE]

Aynen daha çok buyumediler :) ama benim önceden de belim agrirdi canim simdi daha çok agrim oldu. Bi de niyeyse canim daha cokk yandii ..

kızlar bebişim 9 haftalık şuanda bi zeytin tanesi kadar ama kolları bacakları var çok garip yaa. karnımın içinde nerede yaşıyor diye sürekli düşünüp duruyorum hissetmek istiyorum artık...

kızlar bebişim 9 haftalık şuanda bi zeytin tanesi kadar ama kolları bacakları var çok garip yaa. karnımın içinde nerede yaşıyor diye sürekli düşünüp duruyorum hissetmek istiyorum artık...
: ))) Hayırlı olsun canm.gercekten mucize gibi...kalp atışını duyunca ben de çok şaşrmıştm.14.haftaya kadar da cinsiyetini öğrenecez insaallah. bi arkadas ilk cocugunu 3.5 aylıkken hissettim diyordu.sanırm biz de 2 ay sonra hissederiz...

:)) inşallah cnmm ya 7 haftalıkken duyduk kalp atışını müthiş bişeydi. her aşaması çok güzel önümüzdeki ayda cinsiyetini öğrenirsek daha güzel olacak ufaktan alışverişe başlarızz:))

Ayy banada oyle oldu o kadar zor oldu ki aynen yarim yamalak kaldi birde biir canim yandi ki simdi kabuk kabuk dokuluyor tenim dusun kuafor mecbur oldu artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…