2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ayy banada oyle oldu o kadar zor oldu ki aynen yarim yamalak kaldi birde biir canim yandi ki simdi kabuk kabuk dokuluyor tenim dusun kuafor mecbur oldu artik

Aynen canimm kabardi benimde heryerim :KK43: kuaför lazim bize :) onların ne güzel elleri hizli daha ne olduğunu anlamadan bitiveriyor :))

[QUOTAĞRIDI koeli_, post: 42325300, member: 695441"]Niye zorlandin ki canim daha göbislerde cok buyumedi ama:) bende bir haftaya kadar kendimle ilgilenicem bakalim nasil olacak zorlanacakmiyim. Olmazsa dedigin gibi iyi bir kuafor bulmak lazim[/QUOTE]

Aynen daha çok buyumediler :) ama benim önceden de belim agrirdi canim simdi daha çok agrim oldu. Bi de niyeyse canim daha cokk yandii .. [/QUOTE]

Bel agrisi kotu ya. Sanirim hassasiyetimiz artti onun etkisi var. Bakalim bendeki hassasiyet durumu alemde :)

günaydın güzel anneler.. benim gibi işe gelenlere kolay gelsin.. evdeki anneler tadını çıkartsın, bol bol dinlensin.
dün coşmuşsunuz yine. çoğunu okuyamadım.. bugün vakit buldukça geçmişi okuyacağım:)

günaydın güzel anneler.. benim gibi işe gelenlere kolay gelsin.. evdeki anneler tadını çıkartsın, bol bol dinlensin.
dün coşmuşsunuz yine. çoğunu okuyamadım.. bugün vakit buldukça geçmişi okuyacağım:)
günaydın kader arkadaşım sabah yataktan zor kalktım yaaaa bide eşime bağırdım hadi kalk kalk diyip durma çok istersen sen kalk ben uyuyacam die :KK70:

Günaydınlar iş kurbanı güzel Anneler :)
Günaydın canım..Bugün zorla geldim işe varya..Midem çok fena kahvaltı da yapamıyorum doğru düzgün..Yine de seviniyorum aslında bulantım var bebeğim iyidir diye düşünüyorum.Kontrolüm de haftaya perşembe zaman geçmiyor yoksa..

günaydın kader arkadaşım sabah yataktan zor kalktım yaaaa bide eşime bağırdım hadi kalk kalk diyip durma çok istersen sen kalk ben uyuyacam die :KK70:

aynen bende sürünerek kalkıyorum resmen.. eşimde kahvaltı yapsak iyi olur bu sabah diyo.. hazırlarsan yaparız ekmek arası yemekten sıkıldım dedim bende... kahvaltı hazırlarken yumurtayı halıya dökmüş. sabah sabah birde halı kaldırdım , süpürdüm filan. birde benim oğlan sabahın köründe kalkıyor.. onunla oyun oynadım yarım saat kadar onun gönlünü ettim.. işe yorgun geldim zaten:)

aynen bende sürünerek kalkıyorum resmen.. eşimde kahvaltı yapsak iyi olur bu sabah diyo.. hazırlarsan yaparız ekmek arası yemekten sıkıldım dedim bende... kahvaltı hazırlarken yumurtayı halıya dökmüş. sabah sabah birde halı kaldırdım , süpürdüm filan. birde benim oğlan sabahın köründe kalkıyor.. onunla oyun oynadım yarım saat kadar onun gönlünü ettim.. işe yorgun geldim zaten:)
yaa kıyamam canım tabi senin oğlunda vardı işin daha zor.. benmkide poaça yemiyim die evde sandviç hazırlamış şirkette yerdim artık evde yersem iyice geç kalıyorum zaten hiç saatinde giriş yaptığım görülmedi :) makinede çamaşır vardı onuda asmış saolsun valla

doğumdan sonra sıkı diyet artık canım yapacak bişiyimiz yok :) napalım bebeleri aç mı bırakalım şimdi :)

Aynen canım :) folik i bıraktım decavit e geçtim ben artık .. Artık açılıcak iştahım hayırlısı olsun :) doğumdan sonra burda birlikte diyet yaparız inşallah :) ama ben kimden duysam veriyolarmış doğumdan sonra hemen hamile kalınan kiloya dönüyolarmış sadece göbek kalıyomuş kendimi avutuyorum böyle :p :)

X