2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ohhh yaa ne güzel keske bizde de dügün dernek olsada hazırlansam söyle :)
aslında o kadar eriniyorum ki bakma bugün kız kınası yarın erkek kınası ondan sonra düğün :KK43: şimdi git hazırlan bir sürü iş gözümde büyüyor tabii kendi tarafım olsa erinmem aslında eğlence gelir hahah ama eşimin taraf olduğu için umutsuz vakayım :KK70: kuzenimin nişan var bayramdan birkaç gün sonra şimdiden gün saymaya başladık sonuçta benim taraf :KK70:

aslında o kadar eriniyorum ki bakma bugün kız kınası yarın erkek kınası ondan sonra düğün :KK43: şimdi git hazırlan bir sürü iş gözümde büyüyor tabii kendi tarafım olsa erinmem aslında eğlence gelir hahah ama eşimin taraf olduğu için umutsuz vakayım :KK70: kuzenimin nişan var bayramdan birkaç gün sonra şimdiden gün saymaya başladık sonuçta benim taraf :KK70:

aaa nereli esin erkek kız kınası ayrı ayrı mı yapılıyor ohh daha güzel :) saclarını yaptırdıktan sonraa kendine gelirsin :)

Doğru köpek vardı di mi sende benim de kedim var ama her gün ev silinmiyor :)
Sen elle silme gene de nolur nolmaz yere düşen birşeyi bile almaktan çekiniyorum ben

Hahaha tamam canım Allahtan teyzem birde sevdigim bir ablamda geliyor haftada 2 gün onlar yapıyor zaten :) hergün silinmesede icim rahat etmiyor bakalım bu ara bahceli eve tasınma fikrimiz var benim haydut büyük ırk zor oluyor :)

Yaa kızlar birsey soracagım özellikle fitil kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Sarı akıntım vardı doktor 6 günlük fitil verdi her gece yatmadan kullanıyorum ama az önce resmen fitil böyle toz gibi olmus gibi geldi anlamadım neden böyle oldu ilk defa kullandım fikrim yok acaba bıraksam mı son 2 kaldı.

Ya acıkcası bende istemiyorum yani negatif düşünmek istemiyorum sonuçta doğruluğu %100 değil 200/1 kötü sonuç ama 199 kadın için sağlıklı bebek ama doğana kadar stres bilemiyorum peki senin ense ölçümü falan yapıldı mı
Hayir canim hic bisey yaptirmadim...ben iki cocugumda da yaptirdim. Oglumda cok korkuttular doktor doktor gezdim cok sukur bir sorunlari yok su an 35 yasindayim aldirmayi dusunmedigim icin o zahmete sikintiya girmek istemedim

ben sinirliyim biri bana öyle birşey yapsa iner arabadan car car bagırırım :) o yüzden elimden anahtar alındı yaa hahahah :) fevziyegulsumsultan fevziyegulsumsultan
Canim bende oyleyim adam %100 hataliydi zaten yavastik girecekti yandan yoksa ben actim cami napiyosun dedim adamin giki cikmadi ama stres bana cok kotu geldi kasiklarim karnim falan bir an fena kasildi bu stres cocuga iyi gelmedi o an..gecti gitti...yoksa bende hizli gonzalesumdir...:KK76::rolleyes::confused:

kızlar merhaba :) balıkla aranız nasıl bebiş için çok önemli kimi görsem haftada en azz bir kere ye diyolar ama yaz günü bayat olur diye korkuyorum alabalık tesisleri var bazı balıklarda çok civa varmış ve bebeğe zararlıymış alabalıktada bi risk varmıdır bilen varmı :)
Canim somon yiyebilirsin biraz sabret 1 eylulden sonra yasak kalkacak...ben levrek lufer cipra severim ama hamilrligimden beri bir kere yemedim...yasagin bitmesini bekliyorum

Yaa kızlar birsey soracagım özellikle fitil kullanan varsa yardımcı olursanız sevinirim. Sarı akıntım vardı doktor 6 günlük fitil verdi her gece yatmadan kullanıyorum ama az önce resmen fitil böyle toz gibi olmus gibi geldi anlamadım neden böyle oldu ilk defa kullandım fikrim yok acaba bıraksam mı son 2 kaldı.
Canim ben kullandim fitili koyduktan sonra hic tuvalete gitme sabaha kadar sonra beyaz beyaz cikiyo sabahlari gün icinde cikiyo bu normalmis ben fazla ileriye yapamiyodum o yuzden esime yaptiriyorum ama yine de cikiyo bi kismi

Canim ben kullandim fitili koyduktan sonra hic tuvalete gitme sabaha kadar sonra beyaz beyaz cikiyo sabahlari gün icinde cikiyo bu normalmis ben fazla ileriye yapamiyodum o yuzden esime yaptiriyorum ama yine de cikiyo bi kismi

aa o zaman demek ki ileriye yapamadıgım icin bende esime yaptırıyorumda dün o erken uyudu kendim yaptım ondan oldu o zaman cok tesekkür ederim canım

Canim bende oyleyim adam %100 hataliydi zaten yavastik girecekti yandan yoksa ben actim cami napiyosun dedim adamin giki cikmadi ama stres bana cok kotu geldi kasiklarim karnim falan bir an fena kasildi bu stres cocuga iyi gelmedi o an..gecti gitti...yoksa bende hizli gonzalesumdir...:KK76::rolleyes::confused:

bebisine kıyamam malesef özellikle istanbul trafiginde maganda ruh hastası cok

kızlar merhaba :) balıkla aranız nasıl bebiş için çok önemli kimi görsem haftada en azz bir kere ye diyolar ama yaz günü bayat olur diye korkuyorum alabalık tesisleri var bazı balıklarda çok civa varmış ve bebeğe zararlıymış alabalıktada bi risk varmıdır bilen varmı :)
Canım benim de bulantım olduğu için yiyemiyorum hem de mevsimi değil. Semiz otunun da çok faydalı olduğunu duydum omega 3 yönünden. Ben genelde semiz otu yiyorum.

X