2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

belirtilerim cok belirgindi canım, birden gidince , birde internette bakınca bir sürü kötü şey yazıyor, moralim bozuldu

belirtilerim cok belirgindi canım, birden gidince , birde internette bakınca bir sürü kötü şey yazıyor, moralim bozuldu
Sakın bakma canım internete normal bi sivilcem cıktı yazsan okuduklarından dolayı ay kanserim diye doktora koşarsın cidden okuma hep olumsuzluklar yazıyolar bnce bi sorun yoktur arkadaslarımda yazacaklardır görünce basına bu tarz seyler gelen ve sorun olmayan cok kişi oldu burda ha ama içim rahat etmiyo strese sokuyorum kendimi diyosanda dr unu bi ara ona göre hareket et ama inan Allahın izniyle iyidir bebişin

Afiyet hiç beğenmiyorlar canım çok ameliyat hanesi hiç steril deilmiş orada çalışan hemşire arkadaşlarım var ben kendi hemşirelik yaptığım yerde yapcam doģumu şuan çalışmıyorum tabi :) üsk. Hospital Türk bilirsin zaten Baran hocaya gidiyorum tavsiye ederim canım :)

inşallah, çok teşekkür ederim canım ilgin için, Allah razı olsun

Kizlarrr dudagimda uçuk cikiyorr su an daha içte ama belli ediyor kendini uçuk kremi kullansam mi acaba zarari olur mu bilemedjm yaa

Arkadaslar ben nisan annesiyim allah nasip ederse insallah. Siz bayağı yol kstettiniz artik. Size bisey sorucam nolur yasayan varsa cvp versin. 6+5 im bugün. Dün dr a gittim kalp atışı duyuldu çokşükür. Ama dr dan geldikten sonra koyu degil ama kırmızı lekeler geldi peceteye. Simdi kahverengiye dönüştü ve cok az peceteye geliyo. Oncesinde de peceteye cok az lekeler geldigi icin progestan başlamıştık zaten kullanıyorum hala. Bu haftalarda ayni sorunları yaşayıp gebeliği devam eden varmi? Nolur cvp...

Canm doktorunla bi daha görüş bence.ciddiye al kanamayı ama yerlesme kanaması da olabilir.benim iki defa kalp atisini duymadan once 5 haftalarda falan igne ucu kadar kanamam oldu.yani iltihapn icinde mercimek tanesi kadar kan görmüstm.foktor yerlesme kanamasi olabilir dedi.benim doktrm da progestan verdi hala iciyorum.igne de vermisti iki tane baska doktor ama kendi doktrm igneye gerek yok sadece hapı kullan dedi.hapn cok faydasi oluyor gercekten.ins. bebegine bisey olmaz canm.bazen. rahimfeki baskidan dolayi ince damarlarda da kanama oluyormus.

günaydın, kızlar benim biraz moralim bozuk, 3 gündür midem bulanmıyor, çok korkuyorum, ne yapayım bana birşey diyin acile mi gitsem
ben ce gerek yok. kanaman felan olmadı ise sabırla kontrolü bekle. ben de benim gibi bazı arkadaşlar da aynı durumu yaşadı çok şükür bebeklerimiz iyi. seninki de iyidir kendini strese sokma.

kızlar hafta içi yetişemiyorum size, hafta sonları da durgunsunuz.
benim aklima yine bir şey takıldı. en son tatilde 7 haftalıkken kontrol olduk du. sonra izmire gelince giderim hem smear sonucumu gösteririm dedim. 9 haftada gittim kadın doğıumcuya sadece smear sonucumla ilgilendi. 9 haftalık gebeyim dediğim de sanki doğru mu söylüyorum var mı yok mu diye bi bakmak için gibi sanki bir kaç saniyelik ultrasonla baktı evet hareket ediyor dedi o kadar. 10. hafta oluyorum bu hafta eşimin başka bir hastanede işi var ben de diyorum randevu alayım bir de orda görüneyim mi.
ekstra bir şeye bakıldı mı 9. 10. hafta kontrollerinizde yoksa sadece kalp atışınına mı baktınız. ben aslında 12. haftayı bekleyim 2 li teste kadar dyyordum başta ama sizin de fikrinizi almak istedim sizce beklemeliyim, gitmeli miyim?

Kacinsi sinifi okutuyorsunuz hocam...benim kizim 1e baslayacak ama rotasyon olmayacak sanirim...
Benim minikler 3 e geçti.
Oryantasyon yani uyum haftasından bahsediyorsun galiba. Evet bu sene oryantasyon haftası diye bişey olmayacak. Tüm öğrenciler 28 eylülde başlayacak. Artık uyum çalışmalarını da sıkıştırılmış bir şekilde ilk hafta yapacaklar.
günaydın, kızlar benim biraz moralim bozuk, 3 gündür midem bulanmıyor, çok korkuyorum, ne yapayım bana birşey diyin acile mi gitsem
Endişe etmene gerek yok. Sorunsuz hamileligin tadını cikar. Tabi hiç bir belirti olayina tedirgin oluyor insan. Neyse yaklaşık 4.aydan sonra hareketler başlıyor. Bebis sürekli ben burdayım diyor. Rahat ediyor insan.
12. Haftayı bekle bence gitsen Extra bişey yapmayacak doktor. Herhangi bir şikayetin yoksa gitmene gerek yok. Ama 12. Hafta önemli 2li test ve belki cinsiyet.

tatlım bence ozele gıtmelısın ayrıntılı bakılsın bebıse hem yapılması gereken testler warsa yapılır. ıkılı testte bırdaha gıdersın. bence mutlaka gıtmelısın bır ozel dr a bebısı sanada gosterr ozel hastane dr u

merhaba annısler baya uzamıs sayfalar kaynanalar gorumceler felan konusulmus.
walla benım bır gorumcem var melek gıbı :)gorumce degıl benım ablam :) herseyımde dugunumde nısanımda ceyızımde sankı kendısının gıbı ozendı ıyıkı war dedıgım ınsanların basında kendısı. kayınwalıdem herseyıme karısmaya calıssada yaslılıgına werıyorum artık. bence en ıyısı ewet deyıp gecmek. bız bırlıkte oturuyoruz kayın walıdemle cok zorluklar yasadık cok kavgalar ettık ama hamıle oldugumdan berı bakıs acım we dusuncelerım degısmeye basladı zaten emınım bebısım olunca oda degısecek. sımdıden hıssedıyorum. onemlı olan bebısımız ve kocısımız kızlar.

yarın arayacağım zaten bakalım en yakın ne zamana verebilecekler randevu. belki T temmuz27 arkadaşımın dediği gibi ekstra bir kontrol yapılmayacak ama en azından ben de görmüş olurum. eşim için gitmişken kadın doğumcuya da görünebilirimm diye düşünmüştüm ama bakkalım özelden alabilirsem öncelikle özele giderim

gıt canım gıt bebısını gor ıcın rahat etsın ben ıkılı testten once uc kere gıttım dr a walla

canım ben de 9+5 de özele gitmiştim ultrasondan baktı bizim eksik testler vardı toksoplazma-rubella -kan-hormon testleri onları yaptık ayrıca folik asiti bırak artık bir yararı yok dedi vitamin verdi ben de haftaya ikili test için gidicem tekrar yine için rahat etmiyorsa bir görün canım sen bilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…