2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ya uf napacaz biz bu doktor islarini simdi faceden arkadas yayinlamis ben ozelde erdeme gidiyordum yeni bir kiz bebegi ve kendisi vefat etmisler hastane enfeksiyonu kapmis erdem hastanesi kapatilsin diye imza topluyorlardi... Ben afiyet hastanesine mi gitsem santral umraniyede birde bunun fogumu var ...@baby23

Birde bu var...zaman zaman banada oyle oluyor aman hepsi bos...ailemle esim ve cocuklarimla mutluyum gerisi onemli degil artik napacan

yok canım henüz degil cok erken diye düsünüyorum ama neler alacagımınn kararlarını verdim

hayırlısı olsun rabbim tastamam kucağınıza almayı nasip etsin bende dün ikili teste gittim bizimde küçük adam yoldaymış sonuçlar nasıl çıktı?

Hayirli olsunnn.. Ne güzel ogrenmissiniz cinsiyetini . saglikla dogmayi nasip etsin Rabbim cinsiyet hic önemli degil

ayy aldın mı bende öyle yapıcam tek renk degil asla hele erkek olursa masmavi kız olursa pespembe asla yapmam. benim kvde uzakta aramaz bende aramam aramasında ama o haliyle bile buraları karıstırır hatta kendi akrabaları beni arıyor kocana yuvana sahip cık sizin mutsuzlugunuzdan mutlu oluyor diye :) düsün artıkkk

Hayırlı olsun canım ayy ne güzel erkenden öğrenmek yanlız kendimce şöyle bir kanıya vardım demekki dedikleri gibi erkek bebek erken gösteriyomuş demekki

Ayy ilerde aldıklarımızın resimlerinide koyarız ciciş ciciş bak şu dönem takma tatlım hiç üzülme kocan sen bebiş okadar ha bide kavunun vardı senin bide o:)gerisini tabir i caizse salla gitsîn

Canım gitme bncede o hastaneye eger ümraniye civarında bi hastane arıyosan medicana ya git bnce benim evime uzak bn central hospital kozyatagına gidiyorum memnunum uzak gelmezse sana orayıda tercih edebilirsin

2li testte cinsiyet öğrenen arkadaşlar varmış nasıl anlaşılıyorki doktorum bana ikili testte cinsiyetle ilgili hiçbirşey söylemedi eylülün ilk haftası öğrenicem inşallah meleğim kızmı erkekmi :)

Kizlar ikili test yapilirken bebegin tum organlari mi inceleniyor yoksa sadece enseye mi bakiliyor.. ???

Dr a gittiğim de yüksek çıkıyordu heyecan dan dir diyordum. Bu günlerde bi acayip oldum artık 12 haftalik oldum halbuki ki. Ayrıca baygınlık ile soğuk ter attım sonra uyuya kalmışım. Çok zor ya
geçmiş olsun daha iyisindir umarım. enim normal de tansiyonum 10- 6 çıkardı aile hekimliğinde ölçtüler 11-7 çıktı. arada başım sersem gibi oluyor ben de tansiyon yükselmesinden şüpheleniyorum. o soğuk soğuk terleme sanırım düşünce oluyor ben de bi kere eskiden olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…