2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sen bilirsin yine de ama bana kalırsa bekle derim bende en son 7+4 ken gittim şimdi 12.haftayı bekliyorum. O arada test yaptırıp sonuçları gösterdim sadece. Çok sık ultrasona girmekte iyi değil sonuçta kanamam yoksa yada başka bir şikayetin sürekli rahatsız etmemek lazım bebişleri. Çok sık doktor değiştirme bence kafa karışıklığı olur içine sinen birini bul hep aynı kişiye git tabi yine de sana kalmış.

Kızlar Göğüs hassasiyetiniz var mı?
Yürürken bile ağrıyor ,sızlıyor 2-3 gündür .
Sizde de var mı böyle bir durum?

Mrb.. mart annelleri... nasıl gidio bebişler nasıl ... yakın zamanda bebişine gidecek olan var mı
merhabalar ben perşembe gidicem hem ikili test var hem hormonlara tekrar bakılacak her şey yolundadır inşallah cinsiyet belli olur mu bilmiyorum sağlıklı olsun da insallah hepimizin kuzucukları

merhabalar ben perşembe gidicem hem ikili test var hem hormonlara tekrar bakılacak her şey yolundadır inşallah cinsiyet belli olur mu bilmiyorum sağlıklı olsun da insallah hepimizin kuzucukları

Amin ilk temennimiz sağlıklı ve hayırlı evlat olmaları inşallah... annesi olarak cinsiyetini merak etmemiz en doğal hakkımız bn ilk çocuğumu 16 haftalıkkn öğrenmiştim kız olduğunu öğrenelimki ona göre hazrlık yapalım dimi

Bizim de cuma Dr randevumuz.özledim ben kuzumu bi göreyim hasret gidereyim.bakalım ellerimiz ayaklarimiz büyümüş mü.. 10+0 olacak o gün o yüzden cinsiyete dair pek umudum yok benim.dün ananemiz geldi yelekleri hirkalari örmus getirmiş sağolsun nasil mutlu oldum onları görünce minicik minicik..:)

kızlar ya size saçma gelecek belki ama insan hamileyken her şeye takılıyor hamileyken saç kestirmenin bir sakıncası var mı ?bence yoktur ama annem sagdan soldan duydugu hurafelerle kafamı bulandırdı saçlarım da cok uzadı ve cok gür baş agrısı yapıyor ne yapsam şaşırdım

bende kestiricektim canım banada annem engel oldu sebebini bende anlayamıyorum bebeğe ne gibi zararı olabilir kii

bende kestiricektim canım banada annem engel oldu sebebini bende anlayamıyorum bebeğe ne gibi zararı olabilir kii
Allah korusun bebeğin ömrü kısa olur falan deniyor ama şimdi baktım dinen böyle biRşey yok mantıken de saçma ama ben beklErsem dizime falan ulaşır heralde :)

Merhaba arkadaşlar. İştahı kapanan var mı aramızda. Ben hiç acıkmıyırum. Yemek yemeği bırak görmek bile istemiyorum. Neden böyle oluyor. O kadar korkuyorum ki bebişimmmme bişey olur bi eksiklik olur diye. Doktor ilk üç ay sıkıntı olmaz dedi ama yine de içim hiç rahat değil.
Mide bulantısı kusma falan yok cok şükür

Canım ben de aynı senin gibiydim püre yayla corba çubuk krakerle gecti ögünler bir-iki haftaya biraz iştahın olur heralde benim öyle oldu hala cok iştahım yok ama önceki haftalara nazaran iyiyim sevdiğin meyvelerden yemeye çalış onlar biraz rahatlatır inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…