2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Insallh canım allh gönlüne göre versin :)benim ilk bebegimdeil ilk bebegimde almaya baslamastim simdiye ufak tefek seyleri bide düşük tehlikem var bekliycem ben son ana kadar Güle güle dünyaya getir bebeğini

Kızlar bebekleriniz için aldığınız ciciler var mı? Ben hamile kalmadan önce çok beğendiğim bi uyku tulumu almıştım arada ona sarılıp uyuyorum :KK200: bi tane de saatimiz var çok beğenerek almıştım şimdilik koridorda asılı inşallah odasına asmak da nasip olur..

Ben sadece babasina hamile olduğumu söyleyeceğim zaman bi tane biberon almistim yemek yiyeceğimiz zaman sofraya getirdim biberonu öyle söyledim hamile oldugumu :)) başka biseyi yok yavrumun :))) daha erken diye bekliyorum canim.

Insallh canım allh gönlüne göre versin :)benim ilk bebegimdeil ilk bebegimde almaya baslamastim simdiye ufak tefek seyleri bide düşük tehlikem var bekliycem ben son ana kadar Güle güle dünyaya getir bebeğini
Benim de 2 düşüğüm var malesef ilk değil.. Diğerlerinde hiç birşey almamıştım bunları çok beğendim çok içimden geldiği için aldım inşallah Allah hepimizin bebeklerini sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder de istediğimiz herşeyi alırız onlara

Benzer şeyleri yaşamışız demekki senle benim de tek dileğim bulantılarım bitsin diye.. Bu aralar iyice yoğunlaştı bi de her günüm bir hafta gibi geçiyor.. Allah ım daha büyük acılar göstermesin hep geçecek diye avunuyorum..

Geçicek canım ya benim 10.haftada yoğunlaştı son raddeye geldi artık günde 3 4 kere çıkardım sonunda serum aldım şimdide yok denecek kadar az ve çok rahatım 1 2 hafta sonra tamamen kaybolucak galiba .. Sabır etmekten başka çare yok ..

denizmisra denizmisra evet canim bende hep şu 3ay dolsunda sonra hamileligimin tadini cikarayim diye dört gözle bekliyorum :) amaaa yasadigim her belirti beni içten içe mutlu ediyor sonuçta içimizde bi mucize büyüyor diye :))
Çok haklisin tatlım allhim isteyen herkese nasip etsin bizlerde kolaylıklar versin şu anda allaha sığınarak zor günleri atlatacaz bak şu anda karnim davul gibi gergin çok acı çekiyorum lekem kesildi iki sattir görmedim ona mutlu oluyorum aciyi unutuyorum :)

Çok haklisin tatlım allhim isteyen herkese nasip etsin bizlerde kolaylıklar versin şu anda allaha sığınarak zor günleri atlatacaz bak şu anda karnim davul gibi gergin çok acı çekiyorum lekem kesildi iki sattir görmedim ona mutlu oluyorum aciyi unutuyorum :)

Amin canimm. Rabbim hepimizin yardimcisi olsun. Çok şükür bi daha da gormezsin leke insallahhh :) bebisin için vücut kendini hazirliyordur gerginlikler imiz hep ondandir umaarim :)

Kızlar bebekleriniz için aldığınız ciciler var mı? Ben hamile kalmadan önce çok beğendiğim bi uyku tulumu almıştım arada ona sarılıp uyuyorum :KK200: bi tane de saatimiz var çok beğenerek almıştım şimdilik koridorda asılı inşallah odasına asmak da nasip olur..
Ayy bnde dayanamadım 2tulum bi ayakkabı aldım :)daha da alırdımda tek renk sevmiyorım şimdlk yeşil krem aldım bakalım bekliyoruz neleerr alcam bn minnoşuma sağlıkla öğrenelimde:KK66:bakmıyorum o yüzden artık içim gidiyo içim❤️Ay kayınvalide konusuna gelince amann kızlarrr takmayın hepsii size zarar bnmkide ilgili görünen ilgisizlerden yazlıkta arada bi arar sorar umrumdamı napiim 2senelik evliyim eltisi görümcesi bilmem nesi hepsinden uzak durmaya calışıyrm hepsi aynı sac ayagı gibi bıt bıt bıt yerler seni takarsan yiyin için gezin kudursun kalsınlar Allaha bırakın o verecektir en güzel cevapları:)

Umarim gusel anne :) egeli sen izmirdemisin bende ege bölgesinde muglada yaşıyorum bu arada aslen adanaliyim

:)Ahhh canim ahhh biz su an şark gorevindeyiz inşallah 1 aya kadar geleceğiz İzmir e . tayinimiz izmire cikti . gerçi bizim durum biraz karisik belki başka bi yere de gidebiliriz. :KK43: bende aslen balikesirliyim .

Hayırlı aksamlar arkadaşlar bugün tansiyonum düştü ve baygınlık geçirdim. Eczaneden olcturdum sabah 10 na 6 idi ogleden sonra bir fena oldum. Axaba neden olur ki sabah kalkarken zaten halsizlik vardı bn gibi tansiyonu düşen var mı az da olsa birsey yedin sabah hani açlıktan desem... acaba diyorum kanım mi düştü ki pazartesi Dr a gitmeyi düşünüyorum.

Hayırlı aksamlar arkadaşlar bugün tansiyonum düştü ve baygınlık geçirdim. Eczaneden olcturdum sabah 10 na 6 idi ogleden sonra bir fena oldum. Axaba neden olur ki sabah kalkarken zaten halsizlik vardı bn gibi tansiyonu düşen var mı az da olsa birsey yedin sabah hani açlıktan desem... acaba diyorum kanım mi düştü ki pazartesi Dr a gitmeyi düşünüyorum.
Dün benim de 9 a 6 idi. Ben çok kustuğum için düşmüştü. Hormonlardan olabilir bence seninki arada başdönmeleri oluyor

Adet dönemlerinde özellikle acayip yaniyo geriliyor eşime masaj yaptiriyorum

Allah kolaylik versin hepimize .. Çok geçmiş olsun bu arada. Bende 1hafta kadar önce fenalasmistim artik sabah bi ara uyanip biseyler atistirip tekrar uyuyorum böylece kalktigimda kahvalti hazirlayana kadar bana güç oluyor. Bu şekilde yapinca azaldi dengesizliklerim.

Dün benim de 9 a 6 idi. Ben çok kustuğum için düşmüştü. Hormonlardan olabilir bence seninki arada başdönmeleri oluyor
Dr a gittiğim de yüksek çıkıyordu heyecan dan dir diyordum. Bu günlerde bi acayip oldum artık 12 haftalik oldum halbuki ki. Ayrıca baygınlık ile soğuk ter attım sonra uyuya kalmışım. Çok zor ya

X