2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Birazda ben kv dem hakkinda konusayim kizlar...
Sagolsun oglumun tum bakimiyla ilgileniyor...
Benim yemeklerimi hazirlayip onume kadar getiriyor...
Evimi supurup siliyor vs.
Karsilikli dairelerde oturuyoruz o olmasaydi ben ne yapardim acaba...
Allah (c.c.) razi olsun ondan ♥
Ilk dogumumda tabi buyutmeme cok karisirdi annemle birlikte...
Ama ben bildigim yoldan gittigim icin hicbir sorun yasamadim :)

Günaydın kızlar ben 10+1 im bugün geceden beri sağ tarafımda batmalar var acaba normal mi ya var mı böyle olan 10.haftada?

bebek bu haftalarda yer degiştiriyomus canım öne cıkmaya baslıyormus normal bende 10+3 üm 1 gün önceden gelisiyor baatma olmadı ama agrı oluyor bu haftalardan sonrada haftalık 450 gr kilo alabilirmişiz

Birazda ben kv dem hakkinda konusayim kizlar...
Sagolsun oglumun tum bakimiyla ilgileniyor...
Benim yemeklerimi hazirlayip onume kadar getiriyor...
Evimi supurup siliyor vs.
Karsilikli dairelerde oturuyoruz o olmasaydi ben ne yapardim acaba...
Allah (c.c.) razi olsun ondan ♥
Ilk dogumumda tabi buyutmeme cok karisirdi annemle birlikte...
Ama ben bildigim yoldan gittigim icin hicbir sorun yasamadim :)

masallah canım Allah nazardan saklasın benim gibi kv de kimseye nasip etmesin ctesi istanbula geliyormus bu sefer bende bildigim yoldan gidicem bakalım neler olucak

O zaman ekşi-tatlı teorisi var bide :) ekşi-kız tatlı-erkek bakalım tutucakmı bu da :) bende sevmem valla normalde çikolata falan bakmam yani almam ama şimdi çok istiyo canım hep tatlı şeyler yemek istiyorum ekşi acı çok severdim yiyemiyorum hiç istemiyo canım
Teoriye gore sana hakki geliyor ben kendim için de erkek hissediyorum aslinda sağlıklı olsunlar da önemli olan o deyip sonuca.baglayim

Keyifli haftasonu olsun hamisler. Ist da bugun hava nispeten serin bu yuzden bi güzel uyduk bebekimle. Bulantilarim istahsizligim da azaldı cok şükür. Bi halsizlik bi de hapşırıklarim var. Cok hapsiriyorum günde 10 15 kez. Allerjik olmaz umarim bebegim

bebek bu haftalarda yer degiştiriyomus canım öne cıkmaya baslıyormus normal bende 10+3 üm 1 gün önceden gelisiyor baatma olmadı ama agrı oluyor bu haftalardan sonrada haftalık 450 gr kilo alabilirmişiz
Canım çok sağol ya içim rahatladı korkmuştum bende. Burası olmasa napıcaz bilmiyorum kafamızdakileri sorabiliyoruz en azından Rabbim hepimizin bebişlerini korusun :)

Merhaba kizlar sizee birsey sorcam bi ark gunu gecmis 6 gun felan 4 kere test yapmis cikmamis olsa cikardi bence ama sizin basiniza boyle birsey geldimi

iyi günler kızlar sabah uyandık oğlumla kahvaltımızı yaptık ama havanın serinliğini de fırsat bilip anneannemizin dizinde uyumuşuz :-) şimdiden çok şımarık olacak oğlum belli oldu :-) sizler nasılsınız nasıl gidiyor günler bizim mide bulantimiz yok denecek kadar azaldı sadece kokulara karşı tepki veriyor artık :-)

iyi günler kızlar sabah uyandık oğlumla kahvaltımızı yaptık ama havanın serinliğini de fırsat bilip anneannemizin dizinde uyumuşuz :-) şimdiden çok şımarık olacak oğlum belli oldu :-) sizler nasılsınız nasıl gidiyor günler bizim mide bulantimiz yok denecek kadar azaldı sadece kokulara karşı tepki veriyor artık :-)
canım ilk kesin öğrenen sensin sanırım bişeyi merak ettim doğrusu çin takvimine bakmışmıydın doğru çıktı mı?cok savunanlar varda doğruluğunu umarım biçok arkadasımda merak ediyodur bi sorym dedim

Merhaba arkadaşlar pazartesi minnosumu görmeye gidicem çok heyecanlıyım yaaa farklı doktora gidicem bu sefer zaman geçmek bilmiyo ya

canım ilk kesin öğrenen sensin sanırım bişeyi merak ettim doğrusu çin takvimine bakmışmıydın doğru çıktı mı?cok savunanlar varda doğruluğunu umarım biçok arkadasımda merak ediyodur bi sorym dedim
evet canım cin takvimine de rus takvimine de baktım ikiside erkek çıkıyordu ayrıca biz eşimle birlikte ilk öğrendiğinden beri erkek hissediyorduk rabbim gönlümüze göre verdi inş tastamam evlâmızı da büyütmeyi nasip eder tabiki darısı hepinize :-)

evet canım cin takvimine de rus takvimine de baktım ikiside erkek çıkıyordu ayrıca biz eşimle birlikte ilk öğrendiğinden beri erkek hissediyorduk rabbim gönlümüze göre verdi inş tastamam evlâmızı da büyütmeyi nasip eder tabiki darısı hepinize :-)
Ne güzel canım Allah gönlünüze göre vermiş hayırlı ugurlu olsun inşallah benim de çin de rus da kız diyor eşimde kız istiyor tam tersi bi tek benim içimden erkek geciyo bakalım az kaldı ögrenince yazıcm hemen:KK66:

selam kizlar bende doktotdan geldimm cok hastaydimmm...halsizlik klima.carpmis olabilir dedim..uzandim tum.gun esim.sagolsun evi temizledi kahvalti hazirladi kizimla..
doktordan geldim bebisimin sonunda kalp.atisini duydumm:KK200::KK200: kan idrar ve akinti testi yapti..doktorum gelene kadar bunda devam.edecem..begendim kadini..hic kilo almamisim.nerdeyse esim.kizdi aslinda benim.hosuma gitri kilo almadan hamilelik bitse keske:KK73::KK73::KK73:

kaynanadan annelerden sikayet var...annem.yok vefat edeli 3 yil oldu..kaynanamda ne arar ne sorar yirtdisindayim.umrujda degil.bende arayip sormuyorum..ilgili kaynananlara hayranim.helal.olsun eger gelin almissan kizin gibi goreceksin yabanci gibi degil..nasil davranirsa oyle davranirim...yasli da degil ama kendileri bilir..herkes hakketigi kadar deger goruru!!!:KK39:

annem yasamis olsaydi en az gundr 4 5 kere arar sorardi..kader erken aldi bizden zaman zaman aglarim destegine cok ihtiyacim.var..:cry::KK42::KK42::KK42:

cok sukur anlayisli bir babam ve kizkardeslerim.var hergun arar sorarlar..allah kimseyi bu aciyla sinamasin:cry:

X