2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

annem yasamis olsaydi en az gundr 4 5 kere arar sorardi..kader erken aldi bizden zaman zaman aglarim destegine cok ihtiyacim.var..:cry::KK42::KK42::KK42:

cok sukur anlayisli bir babam ve kizkardeslerim.var hergun arar sorarlar..allah kimseyi bu aciyla sinamasin:cry:

Amin canim benimm.. Bu arada çok sevindim sonunda bebisinin kalp sesini duymana :nazar: ve geçmiş olsun guzelceee dinlen ve iyiles bir an önce insallahhh

Keyifli haftasonu olsun hamisler. Ist da bugun hava nispeten serin bu yuzden bi güzel uyduk bebekimle. Bulantilarim istahsizligim da azaldı cok şükür. Bi halsizlik bi de hapşırıklarim var. Cok hapsiriyorum günde 10 15 kez. Allerjik olmaz umarim bebegim

Alerjin mi var canım, bnde çok hapşırırım her gün benim alerjim var ev tozu ve dışarı tozuna

Selam kizlarrr 3gundur yazamadim ama arasira girip okudum. Misafirimiz vardi yatili. Herkes iyi sanirim :) ve 2 gündür çok garip bi şekilde göbüşüm büyüyor sankiii :)
Ben iyim sukur egeli :)hergün aslinda surekli kahve rengi lekelenme oluyor ama alıştım artık evet canım benimde hizla büyümeye başladı maşallah bize ve bebislerimizi :)

Merhaba. Topiki takip ediyordum acaba 25 Mart 2016 anne adayina rastlar miyim diye ve sonunda sizi buldum :) Allah bebeginizi saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin ve topikteki hamile tum arkadaslarimizin. Ben de insaAllah Mart annesi olacagim.

Merhaba Mart anneleri. Aranıza yeni katıldım. Sağ salim bebislerimizi kucağımıza alırız inşallah :)
Hosgeldiniz taze anneler...Hayırlı olsun bebisleriniz.

tahlil sonuclRim cikti cok sukurrr...hersey iyi gidiyor...idrarda biraz bakteri var ilac verdi 5 gun kullanacam..baska sorunumuz yok kanda sekerde iyi cok sukur:21:

Kızlar genelde forum mesajlarını okumaya çalışıyorum ama bulantım olduğu için pek yorum yapamıyorum.. Herkes kv çekiştirmiş azıcık da ben çekiştireyim. Kv 1 aydır Kuşadası'nda tatildeydi bu hafta gelmiş ordan foçaya gitmiş resim paylaşıyor facede ben burda halıları tırmalıyorum hastanelerde serum yemekle kendime geliyorum o keyif çatıyor bir de nispet yapar gibi Gözüme sokuyor arama sorma da sadece oğluna göstermelik yapıyor.. Sinir olmamaya çalışıyorum ama eşim kvnin bu yaptıklarını destekliyor annesi geziyor tozuyor diye çok mutlu oluyor ona sinir oluyorum..

Kızlar genelde forum mesajlarını okumaya çalışıyorum ama bulantım olduğu için pek yorum yapamıyorum.. Herkes kv çekiştirmiş azıcık da ben çekiştireyim. Kv 1 aydır Kuşadası'nda tatildeydi bu hafta gelmiş ordan foçaya gitmiş resim paylaşıyor facede ben burda halıları tırmalıyorum hastanelerde serum yemekle kendime geliyorum o keyif çatıyor bir de nispet yapar gibi Gözüme sokuyor arama sorma da sadece oğluna göstermelik yapıyor.. Sinir olmamaya çalışıyorum ama eşim kvnin bu yaptıklarını destekliyor annesi geziyor tozuyor diye çok mutlu oluyor ona sinir oluyorum..

Ah canım ya herkeste genelimizde aynı dert :) bende gülüyorum artık okuduklarıma yaşadıklarıma hiç takmıyorum artık .. O öyle yapıyorsa sende bulantıların azalınca biraz, makyajını yap hazırlan güzelce eşini al git güzel bi yerlere çek fotoğraf çek koy .. Onların kimsenin umrunda değil yok midesi bulanıyo yok hasta falan ..

Ben iyim sukur egeli :)hergün aslinda surekli kahve rengi lekelenme oluyor ama alıştım artık evet canım benimde hizla büyümeye başladı maşallah bize ve bebislerimizi :)

Çok şükür tatlim aynen masallahh:) insan alisiyor valla herşeye bende 2 hafta yattim geçti sorun kalmadi. İnşallah seninde en kisa zamanda geçer canim:)

Ah canım ya herkeste genelimizde aynı dert :) bende gülüyorum artık okuduklarıma yaşadıklarıma hiç takmıyorum artık .. O öyle yapıyorsa sende bulantıların azalınca biraz, makyajını yap hazırlan güzelce eşini al git güzel bi yerlere çek fotoğraf çek koy .. Onların kimsenin umrunda değil yok midesi bulanıyo yok hasta falan ..
Elden ayaktan böyle düşmesem hiç umrum olmaz benden uzak olsun da naparsa yapsın.. Ama gün gelir devran döner onun da zor Zaman'ları olur.. Ben gene bu kadar nispet yapmam ama benim Vicdanım el vermez..

Çok şükür tatlim aynen masallahh:) insan alisiyor valla herşeye bende 2 hafta yattim geçti sorun kalmadi. İnşallah seninde en kisa zamanda geçer canim:)
Insallh canım içimizde onlarn her geçen gün büyüdünu hissetmek bazı sıkıntıları onemsemiyoruz artık ateş basların devamı hala seninde

Elden ayaktan böyle düşmesem hiç umrum olmaz benden uzak olsun da naparsa yapsın.. Ama gün gelir devran döner onun da zor Zaman'ları olur.. Ben gene bu kadar nispet yapmam ama benim Vicdanım el vermez..

Bulantıların geçmesine biraz zaman var evet ama canım elimizden bişey gelmiyo maalesef .. Bende altlı üstlü oturuyorum nasıl geçti o bulantılarım bi ben bi Allah biliyo .. Kimin umrunda kimsenin .. Aç aç geçirdim millet gezme eğlenme tatil derdindeydi ne diyim yada ne diyebiliriz ki .. Hep dua ettim biliyorum huylarını artık çünkü, çabuk geçsin bulantım kimseye muhtaç etme beni diye Allah a dua ettim şükür bitti bulantılarım .. Aynı şeyi ben yaparmıyım yapmam aynen benimde vicdanım el vermez asla ..

Insallh canım içimizde onlarn her geçen gün büyüdünu hissetmek bazı sıkıntıları onemsemiyoruz artık ateş basların devamı hala seninde

Evet canim . benim hala geceleri özellikle ayaklarim ve ellerim yaniyor ve acayip derecede şişip geriliyor. Sicaklarin da etkisi var tabii.. Sen ne durumdasin peki

Bulantıların geçmesine biraz zaman var evet ama canım elimizden bişey gelmiyo maalesef .. Bende altlı üstlü oturuyorum nasıl geçti o bulantılarım bi ben bi Allah biliyo .. Kimin umrunda kimsenin .. Aç aç geçirdim millet gezme eğlenme tatil derdindeydi ne diyim yada ne diyebiliriz ki .. Hep dua ettim biliyorum huylarını artık çünkü, çabuk geçsin bulantım kimseye muhtaç etme beni diye Allah a dua ettim şükür bitti bulantılarım .. Aynı şeyi ben yaparmıyım yapmam aynen benimde vicdanım el vermez asla ..
Benzer şeyleri yaşamışız demekki senle benim de tek dileğim bulantılarım bitsin diye.. Bu aralar iyice yoğunlaştı bi de her günüm bir hafta gibi geçiyor.. Allah ım daha büyük acılar göstermesin hep geçecek diye avunuyorum..

Ayni benimde yanıyorum birde su gibi terliyorum karnimda geriliyor özelikle geceleri eve sigmiyorum inanki :KK43: şu ilk ayları bir atlatsaydik hayrlisiyla gerçi ozamnda başka sikintlar cikcak ama keyifli sıkıntı bunlar :)

denizmisra denizmisra evet canim bende hep şu 3ay dolsunda sonra hamileligimin tadini cikarayim diye dört gözle bekliyorum :) amaaa yasadigim her belirti beni içten içe mutlu ediyor sonuçta içimizde bi mucize büyüyor diye :))

X