2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba kızlar bugün ben pek iyi değilim uyuyamadim başım ağrıyor. Duygusallik var mı sizde ...Bnde başladı. Dün akşam film izlerken gözlerimden yaşlar döküldü engelliyemiyorum ...ilk gebelik de de böyle oluyordu.....kizlarrrr cinsiyet konusunda tahminleriniz var mı? ? Düşündüğünüz isimler yada
Cnm o duygusallik bende hamile oldugumu ogrenmeden basladi.Herseye aglar oldum
Cinsiyet konusuna gelince ben bisey hissetmiyorum.İsime gelincede kizimda cok kararsiz kaldik.En sonunda İlayda koyduk.Kiz olursa eger Cemre koymayi dusunuyoruz.Erkek olursa ben Yağız yada Eymen istiyorum:KK68:

Benim anladığım kadarıyla burası 5+1den itibaren 6 gösteriyor. Yani gün hassasiyeti yok. O yüzden sen de bayramdan hemen sonra gitsen duyarsın muhtemelen. Ben bayramda içim içimi yer diye arefe gününe aldım randevuyu.
Bende arefe gunune randevu bulamadim.14 temmuza randevu aldim.İns kalp atisini duyariz

Merhaba kızlar bugün ben pek iyi değilim uyuyamadim başım ağrıyor. Duygusallik var mı sizde ...Bnde başladı. Dün akşam film izlerken gözlerimden yaşlar döküldü engelliyemiyorum ...ilk gebelik de de böyle oluyordu.....kizlarrrr cinsiyet konusunda tahminleriniz var mı? ? Düşündüğünüz isimler yada
Ben kız hissediyorum cnm ismi de hazır ztn Elisa Su olucak allah izin verirse :)

kızlar sizlerin yorumlarını okudukça ben de mi bir sorun var diyorum :) uyku sıkıntısı çok şükür yok mide bulanması falan da başlamadı daha, ağlamak da gelmiyor içimden :) çok duygusuzum ben acaba :)

Durup dururken ağlama isteği birde bazen sabırsızlık.benim 2.5 yaşında oğlum var .. bn kız istiyorum tabi hayırlısı evvela .oğlum olursa Ahmed Kayra düşünüyoruz. Kız olursa hanne sare

kızlar hoşbulduk tek tek alıntı yapamadım teşekkür ederim hepinize.inşallah sağ salim kucağımıza alırız miniklerimizi.bu arada ben de uyayamıyorum saat 6 da gözlerim açıktı resmen üstelik uykuya düşkünümdür.bir de çok fazla rüya görmeye başladım.bir gecelik rüyamla 15 bölümlük dizi olur yaniii:KK70:bulantı henüz yok.kasık ağrısı falan da yok.hiçbir belirti yok şuan.bata 4 gün var daha belki ondandır.

benimde 14 temmuz randevum ıkımızde duyarız kalp atısını ınsallah ogün
Bende az önce 16 temmuz à randevu aldım 5+4 olucam o zaman acaba kalp atışı duyulurmu ya gerçi doktorum pazartesi günü duyulup duyulmayacagini söyler herhalde bayramdan sonraya gel derse rabdevuyu iptal ederim ama değer 5000 nin üzerinde olunca duyuluyormus bnmde o zamana çoktan geçmiş olucak diyerekten aldım ama artık hayırlısı ya şu keseleri görsek ve kalp atışlarını duysak biraz daha rahatlariz

Bende arefe gunune randevu bulamadim.14 temmuza randevu aldim.İns kalp atisini duyariz

benimde 14 temmuz randevum ıkımızde duyarız kalp atısını ınsallah ogün

Bende az önce 16 temmuz à randevu aldım 5+4 olucam o zaman acaba kalp atışı duyulurmu ya gerçi doktorum pazartesi günü duyulup duyulmayacagini söyler herhalde bayramdan sonraya gel derse rabdevuyu iptal ederim ama değer 5000 nin üzerinde olunca duyuluyormus bnmde o zamana çoktan geçmiş olucak diyerekten aldım ama artık hayırlısı ya şu keseleri görsek ve kalp atışlarını duysak biraz daha rahatlariz
bende 11 temmuza aldim kizlar o zaman degerim 20-25 bin arasi olur diye hesapladim 7.haftanin sonlarinda olcam insallah hem keseyi goruruz hem kalp atisini duyariz

bende 11 temmuza aldim kizlar o zaman degerim 20-25 bin arasi olur diye hesapladim 7.haftanin sonlarinda olcam insallah hem keseyi goruruz hem kalp atisini duyariz
Oo kesin duyarsın ve görürsün cnm sende benim kalp atışını duyma ihtimalim varmı 5+ 4 ken ? Bu arada şimdi hesapladım cnm o zaman degerim 104.448 lerde olucak

Son düzenleme:

kese gözükürde kalp atışı duyulurmu bılmem cnm genelde 7. haftada duyuluyor klp atısı galıba amma vajınal muayene olursan belki duyabılırsın..

oyy maşallahh duyulur bence cnm

• sanirum kalp atislarini dinlemek bayramdan sonraya kalacak...kalp atisini duymak her anneyi rahatlatacak bayramdan sonrayi bejlemek coj zor...burdan kalp atusini duyan anneler yazarsa bizide cesaretlendirir...umarik herkes duyar
bende kalp atışı ıcın sabırsızlanıyorum bız kimseye soylemedık bayramdan once kalp atışını duynca soylemeyı dusunuyorum

Ay cnm resmen içimi okudun bende uyumayı normalde severim ama hamile kaldığımdan beri uyku namına bişey kalmadı gece 3-4 te yatıyorum sabah 6-7 de uyanıyorum gün içerisinde uykum gelse de senin dediğin gibi en fazla yarım saat uyuyabiliyorum.eşimde sende şimdi merak ve heyecan var ondan uyuyamıyorsun diyor.olabilir mi acaba ?
hıc deme canm ya bende oyuzden yazdım ya normalde cok uykucuyum bu ara bır turlu uyuyamıyorum acaba hep böyle mı olucak

Elisa ve su bu iki kizin olursa mi yoksa elisa su tek biri icin mi canim...guzel isimmis
Elisa şu tek bir kızım için cnm bana rüyamda Elisa koy dediler anlamida allahım yemini sözü demek.cennet kapısındaki melek demek ve hz zekeriya nin karısının isimde Elisa imiş .kurandada geçiyor. Su isminide eşimle daha ilk tanistigimjz dan beri kızımız olursa mutlaka 2. İsim olarak su koyarız diyorduk.bakalim sağlıklı olsunlarda inş :)

X