2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Herkezin kayinvalidesi karisir benim gorumcem yeni evliyiz bu kadar laf carpmak icin daha cok yeniyiz bu rahatlik nerden geliyo anlamadim sinirden kasiliyorum karnimdaki benim mi onun mu anlamiyorum 3gundur
Ah canim 20 yasina yeni girmistim evlendim uc senelik evliyim gel gorki bitmiyor uzuntuler neler dediler neler yaptilar sen bu evde oldukca adim atmama kadar yedi aylik hamiley gidp gorumcem olcak kadina diyorumki bole toptan ucuz islak mendil falan aslinda apmak lazimmis biri dedi bilachafta sonra baslarim bendr nr dese begenirsin cocuk ölebilir alma ole seyler ve bunu derken kendi kizini kucahina almis savlarini oksayarak seviyor gelde uzulme aglama bole insanlar cok maalesef anliyorum seni

Takmamaya calisacaz ama hamilelikteki bu hormonlarla hele cok zor herseyi takip uzuluyorum karnim kasiliyo bebegimide uzuyorum diye canim sıkılıyor

Arkadaşlar merhaba gecen sayfada cinsiyet tahmini yapılıyordu. Acaba bana da yorum yapacak var mı

Eklentiler

• image.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 75
  • image.jpg
    86,6 KB · Görüntüleme: 70
Takmamaya calisacaz ama hamilelikteki bu hormonlarla hele cok zor herseyi takip uzuluyorum karnim kasiliyo bebegimide uzuyorum diye canim sıkılıyor
evet ama ben içine kapanık biriyim zaten sesimi çıkarmadım hep ağladım ama hep üzülen ben oldum eşime onlar hakkında ne zaman bişey desem hep beni evden kovdu iste uzulmemek eldemi sence hamile olmasanda yıpranıyorsun

Bende sen gibiyim canim ses cikaramam icime atarim oda haddinden fazla yipratiyo allah yardim etsin ikimizede

Canm hayirli olsun.ins saglila oglunu kucagina alirsin.ben de cinsiyetini cok merak ediyorum.senin son adet ne zamandi acaba.benim kontrolum de 20 eylulde belli olur mu ki acaba?ya da bi hafta gec mi gitsem.
Sağol canım :) 2 haziran son adet tarihim..11 ile 14 hafta arası ikili test yapılıyor. . Benimki bacaklarını açmıştı çok net gördüm. . Elini yüzüne kapattı bile uyandı sanırım ona bakıyoruz diye.. Sağlıkla gelsinler kucağımiza inşallah. .

Herkez atti bende atayim kuzumu bi hafta onceki resmi nubu goremedik artik on gun sonra insallah belirir daha iyi

aman allahım ne kaynanalar ne görümceler var. En iyisi hic saklanamamak böyle insanlari

Hayırdır ne diyor bu kadar sinirlendircek seni
Bi kac gundur laf sokuyodu bebekle ilgili dusuncelerime bugun en sinirlendigim lafini diyim karnimdaki sadece benim degil onun bide kaynanamin da cocugumus istedigi gibi bakip yetistirecekmis ortak cocukmus tek bakamazmisim sanki mal karnimdaki ortak cikiyo

iyi uykular kizlarrrrr ben bazi yazismalari okumadim disardaydim..yarina okur cevap veirrim.sizlere

Merhaba. Topiki takip ediyordum acaba 25 Mart 2016 anne adayina rastlar miyim diye ve sonunda sizi buldum :) Allah bebeginizi saglicakla kucaginiza almayi nasip etsin ve topikteki hamile tum arkadaslarimizin. Ben de insaAllah Mart annesi olacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…