2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet ingilizce öğretmeniyim :)) ahh ben de frenleyebilsem. En azindan bitter yiyodum şimdiye kadar. Yine öyle yapayım bari:KK70: zaten 73 kiloyla hamile kaldım bu gidişle iyi değil sonum:KK70:

Öğretmenlere değil öğrencilere tatil edildi canım. Bizim seminerler her zamanki gibi başlayacak Eylül'ün 1 i is başı. Benim okulum sabahci öğlenci var tam gün değil.
ben de ingilizce öğretmeniyim canım. bizim okul bu sene tekli öğretime geçti. bakalım nasıl bir programım olucak

Merhaba ben de aranıza yeni katıldım. 11 haftalık hamileyim ama bebek bir hafta geriden geliyor her kontrolde... yumurtlma döneminde hamile kaldım. Hamile kaldığımdan beri stresliydim cok ağladım sizce üzüntüden böyle bir durum olabilir mi.? Etrafınızdaki gebelerden ya da tecrübelerinize güvenerek size sormak istedim
Yok canim benimde oule genrlde kiz bebeklerde ole olurmus...benimde bir hafta grride ilerde kapariz acigi daha cok kucukler

B
haklısın eczacılar bazen kafasına göre dengi ilaç veriyor mesela bizim hiç bir şeyden haberimiz olmuyor. hastalar da görmeli reçetelrini. ya da doktor bilgilendirmeli.
kesinlikle bununla ilgili saglik bakanligina e mail atacagim yasadiklarimida anlatip hastalarin doktorlarin verdigi ilaclar hakkinda bilgilendirilmelerini isteyecegim ki boyle olumsuz durumlarla karsi karsiya kalinmasin.bizlerde bu hamilelik doneminde cok hassas olmali ilaclarimizi miligramina kadar sormali ogrenmeliyiz birazda ders oldu aslinda bana bu durum

YOlunda cnm bebek iyi cok sukur benim tsh 0.09larda cok dusuk 1 hafta ilac icme dedi drum sonra 50 mcg baslarsin dedi ins bebege ilerleyen donemlerde bir yan etkisi olmaz diye dua ediyorum tesekkurler canim
oh çok şükür fazla çalışması düşük riski yapıyormuş.bundan sonra sıkıntı olmaz. neyse ki farkına varıldı. içme ilacını. bi hafta sonra yine ölçtür imkanın olursa ona göre ilaca devam edersin ya da etmezsin.

Son düzenleme:
Herkezin kayinvalidesi karisir benim gorumcem yeni evliyiz bu kadar laf carpmak icin daha cok yeniyiz bu rahatlik nerden geliyo anlamadim sinirden kasiliyorum karnimdaki benim mi onun mu anlamiyorum 3gundur

Ne oldu bebegim ne dedi...?bencede gorumceler daha fena
Allah yaramaz cocuk versn durdugu yerde durmasin ben aktif cocuklari seviyorum dedi oda bekar bende kendine dua et senin olsun ben istemem iki yigenim var ondan cok iyi biliyorum ben bakacam sonra cocuga dedim o cocuk sade senin degil ortak bizimde cocugumuz oyle olacak ben oyle yetistirecem kusura bakma demezmi bide hepten gerildim

Allah yaramaz cocuk versn durdugu yerde durmasin ben aktif cocuklari seviyorum dedi oda bekar bende kendine dua et senin olsun ben istemem iki yigenim var ondan cok iyi biliyorum ben bakacam sonra cocuga dedim o cocuk sade senin degil ortak bizimde cocugumuz oyle olacak ben oyle yetistirecem kusura bakma demezmi bide hepten gerildim

karısmasalar olmaz zaten aman Allah kabul etmez falan seninkiler yine iyiymis benim öbür dr yanlıs teshis koydu diye kv havalara ucuyordu bebek düsücek yada alınacak diye simdi bizimle konusmuyo ortada hic birsey yok aradı esimi senin karının benimle derdi ne diyo kadını ne gördüm ne konustum yani durup dururken :) güler misin aglar mısın dünde dr a gittigimizde facete yer bildirimi yaptım bir lokum gördük sanki yazdım esimi etiketledim 1 saat sonra aynen sunu yazmıs 'evlat olamayanların evlat sevgisi nasıl bir durum ya saskın hissediyor' kısacası kıskanclıktan deliriyoorrrr umrumda mı tabiki degil!! zerre kadar bile..

karısmasalar olmaz zaten aman Allah kabul etmez falan seninkiler yine iyiymis benim öbür dr yanlıs teshis koydu diye kv havalara ucuyordu bebek düsücek yada alınacak diye simdi bizimle konusmuyo ortada hic birsey yok aradı esimi senin karının benimle derdi ne diyo kadını ne gördüm ne konustum yani durup dururken :) güler misin aglar mısın dünde dr a gittigimizde facete yer bildirimi yaptım bir lokum gördük sanki yazdım esimi etiketledim 1 saat sonra aynen sunu yazmıs 'evlat olamayanların evlat sevgisi nasıl bir durum ya saskın hissediyor' kısacası kıskanclıktan deliriyoorrrr umrumda mı tabiki degil!! zerre kadar bile..
Ben altli ustlu oturuyorum canim uzagimda olsa takmam zaten umrum olmaz ama boyle olunca sikinti simdiden boyleyse dogunca nasil olacaz allah kerim

Ben altli ustlu oturuyorum canim uzagimda olsa takmam zaten umrum olmaz ama boyle olunca sikinti simdiden boyleyse dogunca nasil olacaz allah kerim

oyy iste o zaman zor ama yine sende bitiyor hersey unutmma izin verdigin sürece karısabilirler bırak kötü bilsinler ama evladına senin sözün gecsin

E Ekyzdn03 5 54Kbr54 . Catlaklar kiskanclik iste...kubra sen onun oyununa gelme zaten belliki govde gosterisi yapip seni ezip sinirleruni yipratmaya calisiyir sana tavsiyem aksi yoluna gitme onu tiye al..mesela olur canim sana veririm bakarsin halasi de birde kahkaha patlat bak nasil catlayacak. Onu takma kafana misseste canim ya bunlarin sanirim ilk ve tek erkek cocuklari hala olusunu paylasamiyor tabi seni de kiskaniyor...sen o seni uzmeye calistikca uzulme ortami idare et cunkubarada esinde ezilir aranizda tabi sende takma kafana bence boyke durumlarda aksi karsi tarafta gibi durmus gibi gozukmeden olumlu gibi davran bir sorun olursa esinin bu nu istedigini soyle aradan cik...valla hepimiz in basinda bu tarz dertler...evliligin ilk yillarinda ozellikle daha cok oluyor zamanla asilir umarim

oyy iste o zaman zor ama yine sende bitiyor hersey unutmma izin verdigin sürece karısabilirler bırak kötü bilsinler ama evladına senin sözün gecsin
Bende evladim sözümü dinlesin istiyorum ama hic sanmiyorum ben baskin bi karakter degilim hep susarim olan bana olur gibi oluyo

E Ekyzdn03 5 54Kbr54 . Catlaklar kiskanclik iste...kubra sen onun oyununa gelme zaten belliki govde gosterisi yapip seni ezip sinirleruni yipratmaya calisiyir sana tavsiyem aksi yoluna gitme onu tiye al..mesela olur canim sana veririm bakarsin halasi de birde kahkaha patlat bak nasil catlayacak. Onu takma kafana misseste canim ya bunlarin sanirim ilk ve tek erkek cocuklari hala olusunu paylasamiyor tabi seni de kiskaniyor...sen o seni uzmeye calistikca uzulme ortami idare et cunkubarada esinde ezilir aranizda tabi sende takma kafana bence boyke durumlarda aksi karsi tarafta gibi durmus gibi gozukmeden olumlu gibi davran bir sorun olursa esinin bu nu istedigini soyle aradan cik...valla hepimiz in basinda bu tarz dertler...evliligin ilk yillarinda ozellikle daha cok oluyor zamanla asilir umarim
Dedigin gibi yapmaya calistim ama sesim titredi onu derken gerginlikten umarim anlamistir bidaha boyle seyler demez

ahh canım ne ilk oglu ne de ilk geliniyim 2 oglu 3 gelini var 2si ilk oglunun esleri bosandılar dayanamadılar ikisininde ayrı ayrı cocukları var bi ben kaldım bizimki inan bambaska 6 yıldır bu ailenin icerisindeyim ve diyorum ki basiretim baglandıda bu ailenin icerisine girdim. sevgisiz mutsuz bir kadın egolu hep ben hep benim dedigim tek derdi bu.. ama bunu yapsakta ondanda mutlu olmuyor bu seferde sıkılıyor sıkıldıgı icin sorun cıkarıyor. yani anlayacagın verdigi sıkıntıdan sorundan mutlu oluyor ogullarının mutsuzlugundan besleniyor. su anda dinlemiyoruz onu konusmuyoruz o da oradan buradan yazılarla imalarla huzursuz olmamızı istiyorda cok sükür esim farkında bizim her özel günümüz itinayla kendisi tarafından bozulur düğün söz nisan vs vs her birinde baska sorun evlendigim gece üstümden gelinligimi arkadasım cıkardı düsün artık derdi altınlar fevziyegulsumsultan fevziyegulsumsultan

Merhaba
Dr dan geldim çok şükür bebişi gördüm kalp atışını çok çok derinden duyduk ama net değil dedi Dr pazartesi akşam yeniden görmek istedi gerçekten geriden geliyor şuan 7+2 ama usg de 6+0 içeride kanama varmış progestan ilaca ek iğnede verdi bekleyelim dedi umutsuz değildi dikkatli ol yorma kendini dedi bu kadar Rabbim hayırlı ise pazartesi kalbini duymayı nasip etsin inşallah bana desteğiniz için çok çok teşekkür ederim :) inşallah pazartesi güzel haberlerle dönerim inşallah dualarınızı eksik etmeyin nolur

X