2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben aldım vallahi 2.3 kilo göbekte cıktı belimde kalınlastı off en son diyetisyene gidicem o olucak
tabiki en önemlisi bebiskolaaar
ben yeni yeni yemek yiyorum şüküR ,bulantı-kusma çoktu hala da çok iştahlı sayılmam tatlı agzıma koymuyorum zaten yoksa sakınmam yerim yani almadıysam ondan almadım kilo

bazen banada öyle oluyor yada azıcık acıkırsam hemen midem bulanıyor bu sefer tıkabasa yemek istiyorum ki yeterki midem bulanmasın asslında haklısın kusunca insan rahatlıyor bende daha 3-4 defa ancak kustum bu kadar haftadır. kilolar aldı basını gidiyor gibi

aslında çk konuşuldu ben hep takip ediyorum çok cevap yazmıyorum ama ben de fikrimi belirteyim. bazı arkadaşlarım gibi ben de teknolijden yararlanma taraftarıyım. ben merak ederim sağlığını. kötü çıkınca aldırrım diye bir şey yok elbette ama sağlığını merak ederim özellikde detaylı ultrasonu da yaptırmak isterim bir sıkıntısı varsa doğumdan sonra ya hazır olmak için. Rabbimiz oona ömür verdiyse doğacak inş ne yaprasak sonucu değiştiremeyiz zaten. ama baya endişeli bir anne olacağım sanırım şimdiden sağlığı hakkında endişeliyim. nerdeyese mutluluğnu yaşayamıyorum. hala bilincine varamadım ben hamile olduğumun.

ben yeni yeni yemek yiyorum şüküR ,bulantı-kusma çoktu hala da çok iştahlı sayılmam tatlı agzıma koymuyorum zaten yoksa sakınmam yerim yani almadıysam ondan almadım kilo

bende normalde öyleyim tatlıda canım cekmiyor hatta zorluyorum yemek icin benimde sorunum ac kalınca deli gibi midem bulanıyor iyice doyarsam bulanmıyorum rahatlıyorum bende mecburen ekmek corba ekmek peynir zeytin böyle besleniyorum yemek yiyebilsem kilo almam ben kusmadım 11. haftamın içindeyim en fazla 3 4 defa kusmusumdur 1 kere kendiliginden geldi 2 sinde ben kendimi kusturdum cok midem bulandı hepsi o

inş akşam ki randevu da bebeğin gözükür. olabilir geriden gelme olaylarını çok duyuyoruz. geç döllenme diyorlar. ya da topalıyor bebekler sonradan. inş bebişini görürsün için rahatlar.

o nubu ben hiç anlamıyorum işte. kaç haftalık ultrason da bakılıyor ona. elimde 9 haftalık var ama baskı kalitesi çok kötü bebek bile belli değil ki kuyruğu belli olsun.

o nubu ben hiç anlamıyorum işte. kaç haftalık ultrason da bakılıyor ona. elimde 9 haftalık var ama baskı kalitesi çok kötü bebek bile belli değil ki kuyruğu belli olsun.

ben yazdım nub teorisini anlayanların grubuna daha kücük dediler 12. haftada ekle bir daha resmi dediler 2 eylülde gidicem o zaman eklicem bakalım ne dicekler

Kizlar doktordan geldim simdi cok sukur bebege etkisi olan t3 t4 hormonlarim normal degerlerde bebegim iyi cok sukur ama bana etkisi olan tsh 0.09 cok dusuk saka gibi 1 hafta kadar ilac icme dedi doktorum 1 hafta sonra yine 50mcg ile devam edcegim allahim bugun cok kotu bir gundu birdaha yasatma lutfen eczaciyida aradim birguzel bagirdim cagirdim ve onu mahkemeye verecegimi soyledim ozurler havada ucustu ins bebegime ilerleyen donemlerde bu yuksek dozajin bir yan etkisi olmaz dua eden arkadaslarima cok tesekkur ediyorum rabbim butun annelere ve bebeklerine saglik versin

Evetbcanim aynen axikinca bulaniyor bendaha hic kusamadim ki ya kizimda dokuz ay boyunca toplam uc kez kusmustum amabhepsindede ay cok iyimis be dedigimi hatirliyorum vucut almaya el verisli olunca yemesekde aliriz biz bana cok zayifsin kimse seni begenmez evlenemzsin cocukda doguramazsin dediler hatta hamileyken bile doguramazsin sen cok zayifsinndediler sonra cok aldin dediler ay bu millet evlendimde ikinciyide doguruyorum :)

Canm hayirli olsun.ins saglila oglunu kucagina alirsin.ben de cinsiyetini cok merak ediyorum.senin son adet ne zamandi acaba.benim kontrolum de 20 eylulde belli olur mu ki acaba?ya da bi hafta gec mi gitsem.

çok şükür bebeğinin de senin de hicbir sorununuz yok. ben bugün dr da randevu saatim geçtiğinde bile delirdim sen yine de çok sabirlisin. ben eczacı folik asiti günde 3 içmem gerekirken günde 1 yazdı diye etmedigimi birakmadim çok cadıyım çok hayırlısıyla rabbim evlatlarımızı tastamam kucağınıza alıp büyütmeyi de nasip etsin

Aynıyız 70 bende :)) bitter yiyorum bende yediğim zaman bencede öyle yap canım sende

mesajları okuyorum tek tek. bellki yazdın naptığını. çok merak ettim herşey yolundadır inş.

haklısın eczacılar bazen kafasına göre dengi ilaç veriyor mesela bizim hiç bir şeyden haberimiz olmuyor. hastalar da görmeli reçetelrini. ya da doktor bilgilendirmeli.

Canim ya... Ben bugun kizimi atasehir turkan saylan tip merjezi cildiyeye goturdum gitmiskende kadin dogum musaitmis muayene oluyum dedim girdim ama kadin ultrason kagidini bile vermedi iyi dedi o kadar o da ben sorunca tek tavsiyesi sen aklinimi kacirdin sana rahat batmis neden 3. Yu doguruyorsun nasil bakacaksin tum ultrason cekiminde bunu konustu sonra kafasini olcecektim olcemedim dedi kalktim ciktim elimde ultrason kagidim bile yoktu ... Cildiyedeki doktorum harikaydi ama cok tavsiye ederim ama kadin doktoruna gitmem. Z. Kamilde randevum 26 sinda kararsizim gidip gitmemekle ama sanirim gitmeyip 1 ay sonra dayanabilirsem erdemde zeynep yesim hanima gitmistim ona gidebilitim o da beni ve 30 hadtadini 3 saat bekletmisti sorunlu sezeryana girmis valla napacaz sasirdim...ben zaten pek sik gitmekten yana degilim ama bilmiyorum genede bir z.kamili yiyaret etmeyi dusunuyorum girisim olsun diye dogumda bakarsin lazim olur... Birde sana sunu soracam hastane tamirattaydi acaba yeni binada mi muayene oldun

Öğretmen misin canım :) bende hiç sevmediğim çikolata bayılıyorum bu aralar hep canım istiyo ama frenliyorum sürekli mecbur :)
ben normalde çikolata dondurma delisiyim ama hiç canım çekmiyor dönüp baakmıyorum. ben turşu istiyorum ama tuzu yeme dedi doktor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…