2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim arada kesiliyo sabahları şu an tamamen yok oldu akşamları artış yaşıyorum, neyse bulantının olmadığı an resmen zorluyodum kendimi aa nolduki falan diyip stres yapıyodum tiksindiğim şeyi kokluyodum mesela türk kahvesi, anında bulantı öğürme geri dönüyo, dene sende canım tiksindiğin bişeyi ama takma kafana boşver burda çok var öyle arkadaş

bu arada kızlar tesadufmudur bılmem mıde yanmasınada hurma cok ıyı gelıyor bılgınız olsun gunde 2-3 tane yıyorum ben

aniden kesilmedi ama daha iyiyim çok şükür azaldı biraz :) yavaş yavaş geçecek bu ayın bitiminde herhalde..

erkek tahmin ediyormuş ufak bir pipi var dedi :)
Hayırlı olsun sağlıkla gelsin inş. Bende dün gittim 2li tarama için kız olabilir dedi bi daha ki kontrolde kesinlestiririz dedi bakalım artık. Sağlıklı olsun da....Eskişehir'deydin canım di mi sen de?hangi doktora gidiyorsun?

Allah sabirlar versin.. İnsAllah bu sefer saglikla dünyaya gelir bebegin.. Allah im kimseyi evladiyla sınamasın

Canım o bende de var hem kilo aldım hemde göbegim cıktı

misesste sat tam net bilmiyorum ama haziran 11 olmasi lazim

benimde 11 haziran bitişide 15i

Canım benimde bigün bulanıyor bi gün bulanmıyor kötü şeyler okuyup canını sıkma boşuna mesela kasıklarım bi gün agrıyor diger gün agrımıyor bende basta panikledim ama normalmiş her bünye farklı üzme kendini boşuna bebişide

Kızlar ben geçen hafta doktora gittim bebeiş biraz fazla büyümüş sanırım 2.8 cm di boyu bide el salladı şuan 10+2 deyim kasık ağrılarım azaldı arada bulantı oluyor ve göğüslerim çok hassas siz neler yaşıyorsunuzz

cok haklısın ben artık o yazılanları okumuyorum bakıyorum karamsar kötü birseyle baslıyor hemen es geciyorum.

tiksindiğim şeylerden hala tiksiniyorum canım.ama bulantı ve öğürme yok çok şaşkınım.daha doğrusu ben aniden kesilmesine şaşırdım korktum.ama şuan diyorum ki kendime Allah istedikten sonra ne olursa olsun tutunur bana bir şey olmaz.böyle rahatlıyorum.

haklısın canım bende rahatlatmaya çalışıyorum kendimi. sonuçta yaşayacak ömrü varsa ne olursa olsun benimle olacak.bi daha okumuycam olumsuz şeyler çok takıyorum ben

Bana da nadiren oluyor, devamli degil ama tam tarif ettigin gibi.

CanSev_Can baligin faydasi omega3, onu da ilac olarak alabilirsin (balikyagi olmayan vejetaryen olanlari da var), bir de semizotunda cok bol bulunuyormus. Tabi taze sebzeleri ya pisirerek ya da bol limon/sirke koyarak yemek lazim.

Gcmis olsun. Insallah ciddi birsey yoktur. Birsey soylediler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…