2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldin canım bizim daha cinsiyet için zamana ihtiyacımız var sanırım :)

kızlarr bizim iş yerinde bir arkadaşta yuvarlak tahta bir kutuda viks varmış alnıma şakaklarıma boynuma sürdüm inanılmaz iyi geldi başımın ağrısı hafifledi resmen:):) ohhh hayat ne güzelmiş yaa:):)

hoşgeldin canım bizde ne zamandır seni merak ediyorduk:):) hayırlı olsun bu arada hayırlı bir erkek evladın olsun inş:) malum erkek çocuklar anneye düşkün olur sanşlısın yani:):)

benim karnimda sisti bodylerimden belli oluyo artik azicik bide belimde kalinlasmis belimde kilo almis cok erken degilmi ama yiaa

ne güzel sağlıkla kucağına alırsın inşallah ben de tam 12+1 de gidicem iyice merkalandım şimdi bize de cinsiyet tahmininde bulunur mu acaba

ne güzel sağlıkla kucağına alırsın inşallah ben de tam 12+1 de gidicem iyice merkalandım şimdi bize de cinsiyet tahmininde bulunur mu acaba
canım bence bulunabilir bizim bir arkadaş 11+4 te gitmişti kız demişler bu haftalarda yine gitti tekrar kız yani doktorlar tahmin ediyor ama söylemekte acele etmıyorlar galiba

Merhaba güzel annişler Ben konuşmaları takip edemedim telefondan giriyorum fırsat buldukça bakmaya çalışıyorumBi önceki sayfada baş ağrısından şikayet eden annişimiz eczanede migren taşı satılıyor bitkisel mentollü. Alnına ensene sürebilirsin ben baş ağrılarımda faydasını görüyorum. 24 üne ikili test için randevu aldım. İnşallah sıkıntısız atlatırız.

Canım ben 2 tanesini(toksoplazma ve rubella)özelde 70 tl ye yaptırdım.En önemlisi bu ikisi dedi doktorum.Geri kalanlarını sağlık ocağında yaptırabilirsin demişti ama hala gidemedim,onlarıda hiç para vermeden orda yaptırıcam inş.

Kızlar ben çok acayip tuvalet sorunu yaşıyorum çok sıkıntılıyım hemen etki edicek önerilerinizi bekliyorum.
Daha önce taze incirle çözmüştüm o sorunu sonra vücut ona da alıştı.Bu sabah kendim keşfettim Tadım'ın kuru erik yemişi var .Sabah işe gelmeden kahvaltıdan önce 2 tane yedim valla öğle saatlerinde müthiş işe yaradı

canım bence bulunabilir bizim bir arkadaş 11+4 te gitmişti kız demişler bu haftalarda yine gitti tekrar kız yani doktorlar tahmin ediyor ama söylemekte acele etmıyorlar galiba
kız erkek fark etmez sağlıklı olun yeter ama insan merak ediyor

Kızlar doktor tavsiye eder misiniz İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Benim minişim tüp bebek şimdilik yaptırdığım yerde devam ediyorum ama değiştirmek istiyorum.
Merhaba,
öncelikle bir sorum olacaktı, ablam da tüp bebek yaptıracak bu ay. NErede yaptırdınız siz ve ne kadara maloldu? Ben Acıbadem Beylikdüzü'ne gidiyorum doktora, özel sağlık sigortam var. İlk doğumumda da oraya gitmiştim.

Kızlar doktor tavsiye eder misiniz İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum. Benim minişim tüp bebek şimdilik yaptırdığım yerde devam ediyorum ama değiştirmek istiyorum.
Canim bende tup bebis annesi olucam insallah nerde yaptirdin sen ben memorialde yaptirdim ama evime uzak diye acibademe devam ediyorum

Merhaba,
Ben Brüksel Tüp Bebek Merkezinde yaptırdım. Doktorum Prof.Dr. Yücel Karaman. İlaçlarla ve dondurma maliyeti ile 9.000 TL yi buldu.
Benim maalesef özel sağlık sigortam yok merkezde de devam etmek atrık beni zorlamaya başladı.Çünkü doğum için yüksek fiyat veriyorlar. Ben de makul bir doktor ve hastane arıyorum. Ethıca da Ali Paşa yı öneriyorlar ama bilemedim.

Canim bende tup bebis annesi olucam insallah nerde yaptirdin sen ben memorialde yaptirdim ama evime uzak diye acibademe devam ediyorum
İnşallah sağlıkla kucağımıza kazasız belasız kucağımıza almak nasip olsun civcivlerimizi :) ben Brüksel tüp bebek merkezinde yaptırdım. Şimdi oraya devam ediyorum iş yerime de yakın ama maddi olarak bayağı zorlamaya başladı. Benim 2. denememdi dondurulmuşlarla senin kaçıncı deneme cnm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…