2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Aynı canın ya bende de tiroid yoktu ama hamilelikle beraber t çıktı epey yüksek çıktı korktum açıkçası bende ilaç kullanmaya iki hafta önce başladım. Rabbim şifa versin ve inşallah ikimizinki de düşmüştür. Cevap verdiğin için çok sağol
Kızlar merak et metin ilaç ile cabuk düşüyor ilaç içiyorsanız aile hekimliği ya da bir şekilde iki üç haft ya kontrol ettirin derim üçüncü aydan sonra bebek kendi tiroid hormonunu üretmeye başlarmış daha rahatlicaz

Selam Güzel Anneler...
Tatilden yeni dündüm tatil dolayısı ile girip arada baktım ama birşeyler yazamadım sizlere ve işdede çok yoğunum çok sık girip konuyu takip edemiyorum devralmak isteyen olursa devrede bilirim konuyu çünkü ilgilenemiyorum .
Bugün doktor kontrolüm vardı 12+0 haftadayım ama ultrasonda 11+4 çıktı çok takmadım açıkçası.
Herşey normal görünüyordu bebiş hiç hareket etmedi uyuyodu ama bi ara bacaklarını hareket ettirdi :)
İkili tarama testini yaptırdım bakalım sonuçlar cumaya çıkarmış.
Asıl bomba cinsiyet tahmininde bulundu doktorum :) varmı buzamana kadar cinsiyetini öğrenen tahminde bulunan :=)
Hoşgeldin canım. Ben de 26 ağustosta gidicem doktora benim ki bi hafta önden gidiyordu. O zaman bizde de bişiler görebilir doktor o zaman :)

Kızlar merak et metin ilaç ile cabuk düşüyor ilaç içiyorsanız aile hekimliği ya da bir şekilde iki üç haft ya kontrol ettirin derim üçüncü aydan sonra bebek kendi tiroid hormonunu üretmeye başlarmış daha rahatlicaz
Aile hekimi dahiliyeye gönderdi o da 3 hafta yada 1 ay sonra tekrar geri dedi. Çok çok sağolun kızlar için rahatladı Allah razı olsun

Selam Güzel Anneler...
Tatilden yeni dündüm tatil dolayısı ile girip arada baktım ama birşeyler yazamadım sizlere ve işdede çok yoğunum çok sık girip konuyu takip edemiyorum devralmak isteyen olursa devrede bilirim konuyu çünkü ilgilenemiyorum .
Bugün doktor kontrolüm vardı 12+0 haftadayım ama ultrasonda 11+4 çıktı çok takmadım açıkçası.
Herşey normal görünüyordu bebiş hiç hareket etmedi uyuyodu ama bi ara bacaklarını hareket ettirdi :)
Asıl bomba cinsiyet tahmininde bulundu doktorum :) varmı buzamana kadar cinsiyetini öğrenen tahminde bulunan :=)

hayırlı olsun, cok heyecanlı ne dedi cinsiyeti için benimde arkadasıma ikili taramada erkege benziyor yapısı demisti oglu oldu gercektende :)

günaydın arkadaşlar ben yine migren krizi ile savaşıyorum dünden beri ne yaptıysam hafifletemedim ileri derece olduğu içinde kolay kolay geçmiyor hamilelik boyunca bir kere bile midem bulanmadı migren yüzünden dünden beri çıkarıyorum ve bu halde işe gelmek zorundayım:KK43::KK43: akşama geçmezse mutlaka hastaneye gidicem
Çok geçmiş olsun nasıl oldun

Selam Güzel Anneler...

Hoşgeldiniz cinsiyetde öğrenilmiş hadi Hayırlısı
Bu arada listeyi bi Önr alırmısınız belki yapcak arkadaş çıkar

X