2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

aynen canım incir çok faydalı sindirim acısından. şu an mevsimi olduğundan tazesi de güzel bol bol yiyelim çok da severim

KADIN DOĞUMA GİTTİM BEN.ORDA İSTEDİ BÜTÜN TAHLİLLERİ...BİR LİRA BİLE VERMEDEN ÇIKTIM GELDİM...

Cevabın için teşekkür ederim. İstisnasız her tahlili yapıyolar değil mi? Rubella toksoplazma falan? Bi de hangi şehirde yaşıyosun?
hepsini yaptılar valla 6 tüp kan aldılar idrar tahlili falan yapıldı..HEPSİ YAPILMIŞ CANIM BAKTIM ŞİMDİDE KAN GRUBUNA KADAR BAKTILAR...

Bence sirf bu yuzden forumdan biraz uzak dur Ben doktora en gec gidenlerdenim ne kese olusumunu ne bisey gordum ve birsuru olumsuz sey yaziliyodu o siralar bende hamilelik belirtisi de yoktu dedim herhalde benimkinin de kalbi atmiyo fln ama Allaha sukur hersey yolunda dun gittim doktora O yuzden biraz uzak durup akisina birakmak gerek emin ol hersey yolundadir

Merhaba mart anneleri Kabizlik sorunu yasayanlar lifli ve hafif gidalar tuketip icebilirlerse ilik limonlu su icsinler Bu donem hamilelik hormonlari sindirim sistemindeki duz kaslari gevsettigi icin cok gaz ve kabizlik olmasi normalmis Hepimize Allah kolaylik versin

Aynen kızlar bende etkileniyordum Başlarda olumsuz düşğncelerle Yazılan yazılardan öyle yazı gördüm mü okurken atlıyorum ister istemez etkileniyor insan

Selam Güzel Anneler...
Tatilden yeni dündüm tatil dolayısı ile girip arada baktım ama birşeyler yazamadım sizlere ve işdede çok yoğunum çok sık girip konuyu takip edemiyorum devralmak isteyen olursa devrede bilirim konuyu çünkü ilgilenemiyorum .
Bugün doktor kontrolüm vardı 12+0 haftadayım ama ultrasonda 11+4 çıktı çok takmadım açıkçası.
Herşey normal görünüyordu bebiş hiç hareket etmedi uyuyodu ama bi ara bacaklarını hareket ettirdi :)
İkili tarama testini yaptırdım bakalım sonuçlar cumaya çıkarmış.
Asıl bomba cinsiyet tahmininde bulundu doktorum :) varmı buzamana kadar cinsiyetini öğrenen tahminde bulunan :=)

hoşgeldin canım.....ne tahminde bulundu bakalım doktorun...bizim için çok erken daha da....

benimde 1 hafta geriden geliyo bakalım.....geçenki kontrolümde öyleydi.ben 2 doktora birden gidiyorum birisi geç döllenme olabilir dedi...

slm herkese kabızlık sorunu ceken arkadaslara önerim 2-3 kuru ıncır yada tazesı üzerine bardak su tabi biraz ac karınla olursa daha etkili. bide bol bol yeşillik tüketmeniz.bu arada bişey sormak istiyorum doktor kontrollerınıze ne sıklıkla gidiyorsunuz siz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…