2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ben geçen gün yaptım onu:KK48:elimin üstüne kafamı koyup uyuya dalmışım bi kalktım alnım kıpkırmızı iz olmuş:KK57:şimdi dikkat ediyorum uyumamaya çalışıyorum
benim masanın altında tabure var ayaklarımı uzattım tam bir uyku modu allahım yardım etsin biz çalışanlara nasıl bastırıyor git uyu diyor resmen oda oda dolanıyorum uykum açılsın diye :)

Ben çok kötü üşüttüm kızlar baş ağrısı ateş burun tıkanıklığı mahvetti bni. İlaç da kullanamıyorum. Aman dikkat edin salgın var bu aralar.

Günaydın bayanlar :) 3-4 gündür çok kafaya çok taktım. Ya bebeğime bişey olursa ya da olduysa benim haberim yoksa. Ya kalbi atmıyorsa diye :KK43: çok mutsuzum kafaları yicem sanırım forumda Yazılan olumsuzlukların etkisinde kalıyorum :KK43: bişey olsa belli olur di mi kızlar? Midem hala bulanıyo hala halsizim. Ama onu da psikolojik yaşıyo muyumdur diye çıldırıcam :KK43:
Cnm olumsuz ornekleri okumamaya calis kendini ve bebegini gereksiz strese sokuyorsun allahin izniyle hicbirsey olmayacak ben okumuyorum artik kafam cok rahat okurken cok mutsuz oluyordum ya banada olursa en guzeli okumamak

Kızlar acil cevaba ihtiyacım var. aranızda hamilelikte istenen tahlilleri devlet hastanesinde yaptıran-yaptıracak var mı? Özellerde 500- 1000 tl arasında değişiyo testler de. Devlette yaptırabilmem için kadın doğumdan mı randevu almam lazım dahiliyeden mi? Yani devlette drun yazması lazım değil mi yaptırabilmem için?

Kızlaaarrr güzel ve tatlı bi gün olsun inşallah.Ben cok koşuşturmalı bi güne uyandım ve göbek deliğimde cok fazla bi agrı var nedendir niyedir bilemiyorum var mı?bu konuda bi bilgisi olan...

Kızlar ben çok acayip tuvalet sorunu yaşıyorum çok sıkıntılıyım hemen etki edicek önerilerinizi bekliyorum.

Şu doğadan formlar var ya kızlar hamilelikten önce onu kullanırdım çok iyi geliyo hamilelikte kullanan var mı zararlı mı bebeğe

X