2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Gunaydin herkese. Ben nihayet tatilimi bitirip evime döndüm. Insanin evi gibi yok. Hamileligi zor gecenlere tavsiye etmiyorum. Cok pismanim cok yorucuydu benim için. Boşuna demiyorlar sicaklarda yaşlı ve hamileler disari çıkmasın diye.

geçmiş olsun ,bugün benimde başım çok kötü ağrıyordu, gratisten migren bandı aldım çok faydası oldu. tavsiye ederim.
peki hamileyken kullanabiliyor muyuz canım içeriğine falan baktın mı? çünkü geçmedi dünden beri çekiyorum bide benim migren ileri düzey nefes aldırmıyor bana

günaydın arkadaşlar ben yine migren krizi ile savaşıyorum dünden beri ne yaptıysam hafifletemedim ileri derece olduğu içinde kolay kolay geçmiyor hamilelik boyunca bir kere bile midem bulanmadı migren yüzünden dünden beri çıkarıyorum ve bu halde işe gelmek zorundayım:KK43::KK43: akşama geçmezse mutlaka hastaneye gidicem

Çalışan anne olduğum için oğlumu 3,5yaşında kreşe gönderdim,4,5 yaşında Anasınıfna gitti 5,5 Yaşında ilkokul 1.sınıfa gitti 6,5yaşında da ilkokul 2.sınıf olacak bu sene inşaallah.Çok şükür bize hiç zorluk çıkarmadı okumayı yazmayı hemen söktü zaten,yeni eğitim sisteminde öğrenim oldukça kolaylaştırılmış.Öğretmenimizde çok iyiydi.:KK36:Hiç pişman olmadım erken yolladığıma.09/04/2009 Doğum tarihi oğlumun.
Benim kızımda 3 YAŞ 4yaş 5 YAŞ anaokuluna gitti şimdi de 1.sınıf
Derslrerinde disiplinli başarılı uyumlu bir çocuğun var ben de bebek olmadan çok rahat atlatırız diye düşünüyorum Hakkı'yla ilk dönen kızıma ilgimi vermek istiyorum

günaydın arkadaşlar ben yine migren krizi ile savaşıyorum dünden beri ne yaptıysam hafifletemedim ileri derece olduğu içinde kolay kolay geçmiyor hamilelik boyunca bir kere bile midem bulanmadı migren yüzünden dünden beri çıkarıyorum ve bu halde işe gelmek zorundayım:KK43::KK43: akşama geçmezse mutlaka hastaneye gidicem
Ilac yerine masaj nasil acaba?Araştirsan mi bi?

X