2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çok teşekürler canm amin insallh benim hala kanamam görünüyor kesede doktor çok umitlenmeyin ama yatcan dedi
Canim kanama sadece kesede mi görünüyor yoksa sende kanama devam ediyo mu eger kesedeyse ilacla rahim o kani emip yok ediyomus sen bol bol dua et yat dinlen hic bir iş yapma ben daha bir hafta oldu hala yatiyorum daha 2 hafta daha yatcam progestan zaten dolu yan etkisi var ama bebisler iyi oksunda biz katlaniriz artik

Kızlar bir sorum olacak benim tsh hormonu yüksek çıktı ama gebelikten önce böyle birşey yoktu doktorum tedavi olursam ilaçla düzeleceğini söyledi ama ben yine de endişeleniyorum, şuan ilaç tedavisi görüyorum bu gibi bir sorun yaşayan oldu mu aranızda kızlar?
Ayni durum bende de var ilac kullaniyorum bu hafta 1 ay olacak kontrole gidrcrgim ons dusmustur normalde troid yok bende hamilelikle beraber cikti bir sorun olmaz ilac kullaniyorsan

Ayni durum bende de var ilac kullaniyorum bu hafta 1 ay olacak kontrole gidrcrgim ons dusmustur normalde troid yok bende hamilelikle beraber cikti bir sorun olmaz ilac kullaniyorsan
Aynı canın ya bende de tiroid yoktu ama hamilelikle beraber t çıktı epey yüksek çıktı korktum açıkçası bende ilaç kullanmaya iki hafta önce başladım. Rabbim şifa versin ve inşallah ikimizinki de düşmüştür. Cevap verdiğin için çok sağol

Canim kanama sadece kesede mi görünüyor yoksa sende kanama devam ediyo mu eger kesedeyse ilacla rahim o kani emip yok ediyomus sen bol bol dua et yat dinlen hic bir iş yapma ben daha bir hafta oldu hala yatiyorum daha 2 hafta daha yatcam progestan zaten dolu yan etkisi var ama bebisler iyi oksunda biz katlaniriz artik
Kesede var canım kanamam da az az lekelnme şeklinde kahve rengine dönüyor insallh olum olur hersey

Aynı canın ya bende de tiroid yoktu ama hamilelikle beraber t çıktı epey yüksek çıktı korktum açıkçası bende ilaç kullanmaya iki hafta önce başladım. Rabbim şifa versin ve inşallah ikimizinki de düşmüştür. Cevap verdiğin için çok sağol
Rica ederim cnm korkulacak birsey yok sikinti yapma hic cogu kisi bu olayi yasiyor saglikli bir hamilelik diliyorum

Rica ederim cnm korkulacak birsey yok sikinti yapma hic cogu kisi bu olayi yasiyor saglikli bir hamilelik diliyorum
Amin canım amin, hepimize yanımızı sağlıklı hayırlı şekilde kucağımıza alıp büyütmeyi nasip etsin rabbim .gerçekten çok sağol biraz rahatladım

Kesede var canım kanamam da az az lekelnme şeklinde kahve rengine dönüyor insallh olum olur hersey
Ins canim sen moralini yüksek tut ins bisey olmaz ya hapla gecer dedi benim doktorum ama ne zaman kirmizi kanla beraber pihti.ve karninda sanci olursa o zaman kötüymüs Allah korusun

Ins canim sen moralini yüksek tut ins bisey olmaz ya hapla gecer dedi benim doktorum ama ne zaman kirmizi kanla beraber pihti.ve karninda sanci olursa o zaman kötüymüs Allah korusun
Çok teşekür ederim canım benim insallh cümlesini yavrusunu allhim korusun benim sade tertemiz adet kanı ydi ve sancim vardı halde var hafif hafif sancim olunca korktum zaten

İyi geceler herkese kızlar az kalsın Bebeğimi kaybediyordum dün gece kanamayla hastaneye gitim bugün çıktım ama elim yüreğimde :KK43: kıpkırmızı kan resmen adet kanı gibiydi bu şekilde kanama geçiren oldu aranızda
Merhaba arkadasım ben geçirdim hemde bi pıhtı vardı yüreğim ağzıma geldi. Ama hemen ilişki sonrası oldu sanırım tam ıslaklık olmadan oldu. Ya da cok hassaslastı. Gece hastaneye nasıl gittiğimizi bilemedik. Ama Bebeğin kalbi atıyırdu ve Çevresinde kanama yoktu. Sıkıntı yok dedi doktor progestan verdi gönderdi

Gögüs ucu koyulasmasi gebelikte beklenen bir belirti ya hani benim koyulasmadi ama ucundaki halkalar oyle bi genişledi ki hayretler icindeyim.

Merhaba arkadasım ben geçirdim hemde bi pıhtı vardı yüreğim ağzıma geldi. Ama hemen ilişki sonrası oldu sanırım tam ıslaklık olmadan oldu. Ya da cok hassaslastı. Gece hastaneye nasıl gittiğimizi bilemedik. Ama Bebeğin kalbi atıyırdu ve Çevresinde kanama yoktu. Sıkıntı yok dedi doktor progestan verdi gönderdi
evet canım kalbi atmadini görselerdi hemen kurtaja alacaklardı çok şükür allha atıyordu biz zaten ilişkiye girmiyoruz ogrendimuzden beri eşim korkuyor ona zarar veririz diye piskolojik olarak yani ama yinde oldu olacağı varsa oluyor allahım hepimize kucağımıza almayı nasip etsin hayirlisiyla

Canım bende aynıyım balık konusunda, hamile kalmadan önce balığı çok severdim şimdi kokusunu bile duymaya tahammülüm yok, deterjan sabun kolonya parfüm bunlar aşırı derecede midemi bulandırıyor, yemek kokuları dengemi bozuyor. Zaten ne yesem geri çıkıyor aşırı derecede zorlanıyorum
Bir tek kahvaltimi düzgün yapabiliyorum

Kızlar ya bir haftadır annemlerdeydim bulantım kusmam yoktu dün evime geldim başladı :KK43: mutfagıma giremiyorum ne zaman gececek bu tiksinti şimdi tatil ama yakında okul açılacak eşim yapıyor herşeyi ama bir yere kadar sizlerden var mı evinden tiksinen ?
Ben tiksiniyorum..Mutfak banyo hiç bir yere girmek istemiyorum..Salonda yatıyorum evde olduğum sürece..Akşama kadar işyerindeyim o kadar kötü olmuyorum..

kızlar iki gündür içim daralıyo,nefes alamıyorum, oksijen yetmiyo sanki.uykuya dalamıyorum sıkıntıdan. son aylarda yaşanabilecek bir durummuş bu. yaşayan var mı bu aralar? doktorum 1 ay sonra gel dediği için gitmek istemiyorum ama dayanamayıp gidicem. sadece merak ediyorum böyle bir sorun yaşayan var mı?
Bende de oluyor canım ilk aylarda da olması normalmiş..Vücut sürekli yorgun olurmuş bide folik asit de tetikliyormuş galiba burda arkadaşlar öyle demişti...

Gunaydin arkadaslar doktorum folik asit icin folibol verdi vitamin icinde decavit bir baska doktora gittigimde folibolu kullanmana gerek yok dedi decavit folik asit ihtiyacinida gideriyor dedi bende sadece decavit icmeye devam ediyorum sizde de boyle bir durum oldu mu?

Gunaydin arkadaslar doktorum folik asit icin folibol verdi vitamin icinde decavit bir baska doktora gittigimde folibolu kullanmana gerek yok dedi decavit folik asit ihtiyacinida gideriyor dedi bende sadece decavit icmeye devam ediyorum sizde de boyle bir durum oldu mu?
Gunaydinnn bende sadece decavite gectim canim dr oyle dedi tek onu iciyorum

Bende de oluyor canım ilk aylarda da olması normalmiş..Vücut sürekli yorgun olurmuş bide folik asit de tetikliyormuş galiba burda arkadaşlar öyle demişti...
aa hiç folik asit gelmemişti aklıma... tsh problemim var,ilaç kullanıyorum, ondan olabilir mi acaba diyodum...neyse olması normalmiş en azından :) teşekkür ederim canım

X