2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bazi anneler haftada 2 kere balik yiyorlarmis ne baligi yiyorsunuz ben daha hic baliga baslamadim cunku av yasagi 1 eylulde kalkiyor ...valla ben yememe o kadar dikkat edemiyorum salata yesillikbfalan ne biliyim Allah ne verdiyse...o_O:KK47:

ben yemiyorum henüz dedigin gibi av yasagı kalkmadı.. birde dr um sakın kendini bu dönemde tiksindirme dedi.. yemen gereken zamanda hepsini yiyeceksin yoksa görüsürüz dedi. bende edemiyorum vallahi ev yemegi yemeyeli o kadar cok oldu ki... ne bulursam artık ekmek peynir zeytin meyve pogaca gibi gibi

benimde parfüm tarzı olan herşey migdemi bulandırıyor sabun yumusatıcı rolon pudra şampuan vs vs:)
bu yaz gününde güzel kokulara tiskinen sadece benim büyük ihtimal:)

hahah merak etme canım yalnız dgilsin yumusatıcının kokusundan nefret ediyorum, deterjan kokusundan öylee.. güzel kokulu yüzey temizleyicisinden oda parfümlerinden inanılmaaaaaaaz tiksiniyorum parfüm kkokusu nevresimin yumusatıcı kokusu hepsinden nefret ediyorum sadece bulasık deterjanının kokkusundan midem bulanmıyor artık yerleride onla siliyorum azcık camasır suyuyla

yok canim yapmam da neden bulasik deterjani cekiyo anlamis degilim benim bulasik makinem yok mecbur elde yikiyom

kokusundandır belkide :)

misesseste bak bebislerimizin dogum tarihlerine seninki benimkindn 1 gun once :anneadayı:

evet canım ben 3 doktor degistirdim 2. doktor banada 18 mart demisti ama internette hesaplayınca 17si cıkıyor senin sat ne zamandı

Canım ben de de nefes darlığı çarpıntı çok oluyordu başlarda. Dr. sorduğumda hamileliğin başlarında böyle olabiliyormuş ama sen rahatlamak istiyorsan bi git istersen.

Aynı ben boğuluyorum sanki iki gündür çok yorgun olduğum halde uyuyamıyorum çok sıcak ev dar geliyor

boğazımı sıkıyolar gibi daralıyorum. en iyisi doktora gitmek. bahane arıyorum zaten gitmeye :) teşekkür ederim cevaplarınıza güzel anneler :KK200:

Kizlar ya eşinize uyuz olan varmı ? Yada görmeye tahmin edemeyen? Bana adam ne derse tuhaf geliyor ve aglamaya başlıyorum. . Sonra konusmuyoruz

bazen bende söylediklerine yaptıklarına tahammül edemiyorum kızıveriyorum sonra üzülüyorum :KK43: kokusundan değilde parfümler çok itici geliyor bana ki erkek parfümlerine bayılırdım şimdi çok sıkma çok sıkma diyorum :)

Merhaba hanımlar bugün ikili testimizi olduk ense kalinligimiz 1.1 mis kan sonuclarimiz 1 hafta sonra cikicak Dr, cok iyi çok güzel dedi bebisim sanki içerde kolbastı oynuyor gibiydi maşallah. Çok hareket li. Dr bu hatalarda artık hissedebilirsiniz bebisinizi dedi. Akıntı için rahim ağzı enfeksiyon u dedi fitil werdi kullanıp kullanmama konusunda kararsizim çünkü fitille ilgili hiç güzel anim yok 20 gün sonra tekrar gidicem sanırım bu sefer cinsiyet ogrenicez. Dr a gelince Prof Dr hakkını weriyor şimdi çok çok memnun kaldım. Bundan sonra o Dr a dewam edicem.

Evet gercekten öyle, muayene ücretleri hayli pahalı olmasına ragmen cok memnunum o yüzden ona devam edecegim sen nereye gidiyorsun. Güneşlide bizde ev baktık ama yeni yapılanların fiyatları öylesinee ucmuski starcitynin oralar vazgectik :)

ayy benim annemde iş için Ordu da ptesi bende Ordu ya gidiyorummm dısarıda pismisse balık yiyebiliyorum cok sükür

bende evimden tiksiniyorum tülbentle agzımı burnumu kapatıyorum öyle oturuyorum salonda bir balkonda birde yatak odasında rahatım

ay canımmmm benimde migrenim var herseyi kapat uyu. ben dr a sordum dayanicaksın dedi. nörologa git dedi o uygun ilacı verebilir dedi ama gitmedim cok sükür 1 defa tuttu daha

Ben kolan hastanesine gidiyorum bayrampaşa güngören deydi yeni yapılan yere tasindilar fiyatta bayagi bi arttı :)

Evet gercekten öyle, muayene ücretleri hayli pahalı olmasına ragmen cok memnunum o yüzden ona devam edecegim sen nereye gidiyorsun. Güneşlide bizde ev baktık ama yeni yapılanların fiyatları öylesinee ucmuski starcitynin oralar vazgectik :)

ayy benim annemde iş için Ordu da ptesi bende Ordu ya gidiyorummm dısarıda pismisse balık yiyebiliyorum cok sükür

bende evimden tiksiniyorum tülbentle agzımı burnumu kapatıyorum öyle oturuyorum salonda bir balkonda birde yatak odasında rahatım

ay canımmmm benimde migrenim var herseyi kapat uyu. ben dr a sordum dayanicaksın dedi. nörologa git dedi o uygun ilacı verebilir dedi ama gitmedim cok sükür 1 defa tuttu daha

Evet ev fiyatları cokk uçuk

Merhaba hanımlar bugün ikili testimizi olduk ense kalinligimiz 1.1 mis kan sonuclarimiz 1 hafta sonra cikicak Dr, cok iyi çok güzel dedi bebisim sanki içerde kolbastı oynuyor gibiydi maşallah. Çok hareket li. Dr bu hatalarda artık hissedebilirsiniz bebisinizi dedi. Akıntı için rahim ağzı enfeksiyon u dedi fitil werdi kullanıp kullanmama konusunda kararsizim çünkü fitille ilgili hiç güzel anim yok 20 gün sonra tekrar gidicem sanırım bu sefer cinsiyet ogrenicez. Dr a gelince Prof Dr hakkını weriyor şimdi çok çok memnun kaldım. Bundan sonra o Dr a dewam edicem.
Canım çok sevindim senin adına. Benim de yarın kontrolüm var. Doktor ayrıntılı ultrason yapacak. Çok heyecanlıyım.

Kızlar geçen gün sizden dua istemiştim hepiniz elinizden geldiğince duama katıldınız bende sizin için dua etmek istiyorum 41 ayetel Kürsü de sizler için OKUYALIM kanaması olan arkadaşlar var, kayıp yaşamış olanlar var,hamileliği stresli geçenler var ve düşündümde sizin için ilk ayetel kürsüyü ben okuyorum Allah kabul etsin canlar inşallah sağlıcakla yavrularınızı kucağınıza alırsınız (amin)
Ben de okudum allah kabul etsin

Ben oğluma hamileyken eşimden midem bulanıyordu..kokusuna tahammülüm yoktu .Oarfüm falan da sıksa nafile...Meğerse oğlum olacakmış .Belki seninde oğlun olur:)))şaka bir yana bu hamileliğimde hiç bunları yaşamıyorum

Bakalim ney olucak babaya uyuz gidiyoruz :)) hep gönlümde kız var bi yana da.. Sağlıklı olsunlar tek duam o hepimizin bebeği için. .

Ayy massallahh canim benim de randevum 1 eylulde simdiden zaman gecmiyo bende özledim minigimi fitil konusunda ne yasadin bilmiyorum ama bence kullanmalisin bende kullanmistim biraz olsun gecmisti

11. Haftadayım bebeğimin hareketlerini hissetmiyorum henüz ama karnımın sağ alt tarafında eskiden olmayan hareketler var dıştan sadece gözüküyo bağarsak hareketi olsa soldada olur ama yok bunu farkeden var mı kızlar
senınle aynıyız ama ben hıcbısey hıssetmıyorum normal olan hangısı acaba

X