2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Tsh kacti senin canim. Benim de 4.5in ustudeydi ilac kullaniyorum 10 gundur dusmus degerim. Normale donmus yani. Ilaca devam dedi doktor

Selam kızlar.Dun kv yüzünden agir bir çaydanlık taşımak zorunda kaldım.Zaten boşken agir olan devasa çaydanlığın içindeki suya karıştığı için ağzına kadar doldurdu,sonra da taşıttı.Sağ tarafima ağrı girdi hala devam ediyor,sola da kaydı yavaş yavaş.Kotu birşey olmasından korkuyorum

Burada da vajinali tercih eden dr az. Gerekmedikçe vajinala başvurmuyolar. Ama en güzeli beklemek gerçekten de. Biz hata yaptık. Bak ben şimdi de kalp olayını düşünüyorum :)
Ben de burda okudukca korkmustum kalbi atmaz diye ama biseyden emin olmadan kendimi korkutmanin anlami yok diye rahatladim ve bi sorun olmadigini hissediyorum Insallah bunu pazartesi doktor randevumda da gorup emin olurum Bi de soyle dusun 9 ay boyunca neleri neleri dusunup bos yere strese girmektense birazda eskiler gibi akisina birakmak en guzeli

Cinsiyet belli olmadı mı?

Rabbim yardımcın olsun bir hafta önce bende öyleydim ama benim kullandığım ilaçlar yapıyormuş şimdi de var bende baş dönmesi bir ay daha dayanacağım bu ilaçlara baş dönmelerine umarım seninde çabuk geçer

İstanbuldaki Arkidişlerim hangi doktorlara gidiyorsunuz.Ben gaziosmanpaşadaki Mine Gül Hatipoğluna gitmeye başladım.Çok şanslıyım çünkü kızkardeşimi de o doğurttuğu için bi nevi referansım sağlam.Şimdilik gayet memnunum.Gebelik kontrolü esnasında kilo kontrolüde yapıyor faydalı bilgiler veriyor.En çokta buna sevindim diyebilirim.

kızlar bugün ağzım zehir gibi ne yesem acı bir tat geliyor buna tatlı bile dahil nie böyle oldum ki

Dikkat et canım bol bol yat içini ferah tut hem niye taşıtıyor ya sinir oldumm

İnşallah canim.. Bnde progestan kullanıyorum bi de folik asit var sadece. Belki de bunlar yapiyodur nefesim de çok daraliyor. Umarim daha hafif atlatiriz bu dönemleri. Bu arada adaşmişiz. :))

Inşallah canim iyi haber verirsin ben de bulantı falan yok kesenin boyutu kaç 11.7 mm yazio benimkinde Renki ultrasonda 5+6 dedi öncesinde bakab Dr 5+1 dedi kafayı yiyecem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…