2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın kızlar ben şu an 9+2 deyim ama 2 gündür mide bulantım hiç olmuyor aniden kesildi bulantılar.Sizlerde de bulantısı biten var mı acaba.

Tatlım çok geçmiş olsun...nasıl oldun

Inşallah canim ya sabahtan beri alt üst oldum. Nasıl yorumlayacam bilemedim. ben pko lu olduğumdan yumurtlama hiç belli değil zaten Sata göre 8+5 keseye göre 5+6
Moralini yüksek tut canım İnşallah bir sorun çıkmayacak..Sen iyi ol ki meleğin de iyi olsun..

Canım maşallahhh...Gözün aydın ...Hoşgeldinnnn

Anladim canim senin hamilelik nasil gidiyor bende halsizlik oluyo bazen demir hapi kullaniyomusun bana daha vermedi doktorum.

Yok canım sadece folik asit kullanıyorum aslında benim hamilelegim iyi gidiyorduda kendi kendime nazar degdirdim sanırım :) dün mide bulantısı ishal yasadım tüm gün bugün daha iyiyim simdilik

Cok tesekkür ederim canım bugün biraz daha iyi hissediyorum midem cok agrıyor o da gecer insallah pıtırcıgım iyi olsunda..

E Ekyzdn03 canım ya kıyamam geçmiş olsun

Canım benim cok tesekkür ederim

Çok geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

Coook tesekkür ederim canım iyiyim cok sükür sadece dünün etkisiyle sanıyorum midem agrıyor o kadar da olsun :)) minnosum icin

Maşallah canım her şerde bir hayır var derler..Ne güzel olmuş Rabbim kucağına almayı da nasip etsin İnşallah çok sevindim :)

Canım rahat ol lütfen bu topikte bile en basından beri bi çoğumuza neler dediler şükür geldik bu zamna hiç belli olmuyor inan düşün adetten bi sonraki adetine kdr bir aya yakın gün var ve hepimizin bebeğinin günü gününe hangi gün tuttugunu bir tek Allah biliyor hele dr lr iyice büyümeden net anlmylr bile bnce oyüzden rahat ol dua et sabret zor ama bekle güzel haberler alıcksındır inşallah ve tek dr a bagımlı kalma

Ayy evet HAbibte benide saglık ocagı deli gibi arıyor. Bekarken yasadıgım yerden ikametimi tasıdım simdi oldugumuz yere ama aile hekimim eski evin orda kalmıs. Gebeligimi ögrenmisler sürekli arıyorlar. Artık ben sıkıldım aramalarından. Bugün gidebilirsem saglık ocagına halledicem insallah. 4. Ayda yapıyorlarmıs tetanoz asısını. Kalp atısını duydunuz mu, kilonuz, boyunuz, satınız, yaptırdıgınız testler hepsini soruyorlar troidim yüksek cıkmıstı haşimato hastalıgımın adı onu bile not aldı ben telefonla bildirdim ama aile hekimimi evin oraya almam gerek.

Canim cok gecmis olsun. Bizde de kan uyusmazligi var bi dusugum var benim ikinci gebeliklerle onemli denmisti. Seninde ikinci gebeligin bu haftada mi yapiliyo onun ignesi onu merak ettim daha gec diye biliyorum sanki

Bacilarim hepinize ayri ayri tesekkur ediyorum guzel dilekleriniz icin...
Su an sabah aksam progestan aliyorum cok sukur hicbir sikintimiz yok su anlik....
Ins. Da olmaz...

Saniye bacim normalde 20 li haftalarda vurulabiliyordu...
Kanamam oldu ya eger bebek Allah (c.c.) korusun duserse bana bi zarari olmasin diye sanirim erkenden vuruldum...

okudum canım allah kabul etsin

günaydın...2015 mart annesi alarak tüm bebişlerinizi sağlıkla kucağınıza almanızı temenni ediyorum kafanıza takılan bişiler olursa elimden geldiği kadar cevaplamak isterim Rabbim beklentilerinizi hayırla sonuçlandırsın...

Sağol canım moral verdiğin için.Geçen ay da kimyasal gebelik yaşamıştım yıkılmıştım. Umarım tekrar o durumu yaşamam. Bugün cuma herkese dua edeceğim ve dualarınızı bekliyorum.

E Ekyzdn03 canım geçmiş olsun, kendi kendine nazar değdirdin midem bulanmıyo diye :) benimde o bulantılı kusmalı günlerim bitti artık sanırım şükür baya azaldı ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…