2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim inşallah öyledir bende de. Kese 5+6 haftalık. Vajinal de bakmadı. Sata göre çok geri zaten ama benim yumurtlama belli olmuyor. Icim rahatladi biraz

Canim sata göre 8+5 zaten geri ondan. Inşallah benimki de dolar ya. Çok sağol kafayı yicem sabahtan beri 10 gün nasıl geçecek bilmiyorum

Kizlar gecmisi okuyamadim bugun cok cok cok kotuyum ayaga kalktigim gibi ya kusuyorum ya ishal esimi bekliyorum isten gelir gelmez doktora gidicez ev kokuyor bana sadece yatak odasi birde giyinme odasi kokmuyor hep yatak odasindayim ne kokuyor onuda bilmiyorum ama o koku beni kusturuyor. 9. Haftam bugun bitti 10. Haftaya giriyorum hic boyle birsey yasamadim ilk defa bugun boyle oluyorum

Canim çok geçmiş olsun Dr a gidince rahatlarsin insallahhh.. İste belirtilerin şiddeti ,ne zaman geleceği belli değil dun bnde bütün gün bas dönmesi yasadim bugün azicik daha iyiyim. Sende bir an önce iyi olursun umarimm .

Merhaba kizlar
Coktandir yoktum,gecmiside takip edemedim.İns herkes iyidir
Ben bugun doktora gittim
11 hafta 5 gunluk minigim
İkili testimizide yaptirdik
Haftaya cuma sonuclar cikcak
Baska ikili test yaptiran varmi?

Canım büyük ihtimal serum verilecektir. Ben de bugün serum istedim doktordan çok iyi geldi bana inşallah geçer en kısa zamanda

Cnm çok kullanma bn hastalık derecesinde titizlik problemim vardı her çeşit temizlik ürünü kullanıyordum ama kendime ettim astım oldum doktor bana deterjan ile çok mu uğraşıyor sun die sordu şimdi astım ım var . İlaç kullanıyorum. Sama tavsiyem çok kullanma parfüm dahi yasak bna

Kizlar bisey merak ediyorum Benim canim bisey istiyor onu yiyorum sonraki gunler o yedigim seyi bi daha yemek istemiyorum tiksiniyorum Sizlerde de oluyor mu yoksa ben mi garibim ?
Aynen bnde de oluyor. Canım öyle bi çekiyor ki yedikten sonra hıh ax önce deli gibi yediğim sanki degil

moralini yuksek tutmaya calis canim iyi dusun iyi olsun insallah

Çok geçmiş olsun canım şimdi nasılsın

Ultrason radyasyon değildir.Sadece yüksek frekanslı ses enerjisidir. Insan kulağının işitemeyeceği yükseklikte olduğu için bebeği rahatsız etmez. Ultra-sound zaten ultra ses demek adı üstünde. Kanıtlanmış bir zararı yok.Yine de gereksiz ve sık ultrasonun faydası da yok dişe dokunur.

Kızlar ben baş dönmesi kusma olmadan tek başına olmaz sanıyordum ama sanırım öyle değil.
Bulantım yok
Hiç kusmadım da
Fakat bu hafta korkunç baş dönmem var
Hatta geçen sabah yataktan kalkamadım kollarım titredi taşıyamadı vücudumu
Gün içinde durup dururken böyle bir iki kere dünyam dönüyor
Şak diye düşüp bayılmaktan çok korkuyorum

Canim sata göre 8+5 zaten geri ondan. Inşallah benimki de dolar ya. Çok sağol kafayı yicem sabahtan beri 10 gün nasıl geçecek bilmiyorum
Valla canım benimki de geri 5 gün.
Her bebek bir olmuyor geriden gelen var erken büyüyen var.
Sakin ol ki o da rahat rahat büyüsün içinde...

Benim de sat a göre 7+4 ama kese 6 filan herhalde doktorla onu konuşmayı bile unuttum. Boş gebelik yüksek ihtimalle dedi 4 gün sonrasına tekrar çağırdı. Diğer doktor da geç döllenmedir filan demişti. Eve geldiğimden beri ağlıyorum. İki gündür midem bulanıyor bulantı olması iyi dedi. Şu an tek umudum bulantı yani kussam filan sevinecek durumdayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…