2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Z zeynep_xx canım benzer bir durumu ben yaşadım
Doktorum izindeydi akıntım arttı ve kahverengisi koyulaştı
Başka bir doktora gittim - normal muayene yani acil doktoru değil
ANlattım durumu
Bence zaten kadın bana onun hastası değilim ve o hastanede tedavi yaptırmadım diye acayip gıcık oldu. Yani salakça gelebilir ama öyle hissettim.
Sonra da gayet duygusuz ve kaba bir şekilde vajinal ultrasonla beni muayene etti
Ne kalbi atıyor dedi ne bir şey
Suratsız bir de kalktı "Biz SAT a göre bakmıyoruz OPU ya göre hesaplıyoruz ayrıca ona göre bile gelişimi geri ne olacağı belli olmaz" dedi.
Kısacası tüm sevincimizi kursağımızda bıraktı. Günlerce ağladım.
Bir iki hafta sonra kendi doktorum geldi hemen muayene oldum.
Hiççç sorun yokmuş geri de olabilirmiş her bebek de anne de gebelik de bir değilmiş :)
Evet benim bebek de geri hala ama sorun etmiyorum :)

Merhaba arkadaşlar. Ben topiğin başında da yazmıştım. 1 martta beklenen doğum tarihiydi. ancak kimyasal gebelik sonucu hüsrana uğramıştım. Kürtaj olmadığı için korunmadım. Şuan 30 Mart beklenen doğum tarihim. Rabbime binlerce şükür. Ve beni en çok şaşırtan da normal yoldan olduğu halde doktordan ikiz olduklarını öğrenmek oldu. Yarın tekrar kontrolüm var. Aranıza tekrar dönmek istedim. :anneadayı:

Kızlar ben baş dönmesi kusma olmadan tek başına olmaz sanıyordum ama sanırım öyle değil.
Bulantım yok
Hiç kusmadım da
Fakat bu hafta korkunç baş dönmem var
Hatta geçen sabah yataktan kalkamadım kollarım titredi taşıyamadı vücudumu
Gün içinde durup dururken böyle bir iki kere dünyam dönüyor
Şak diye düşüp bayılmaktan çok korkuyorum :KK43:
Al bendende o kadar bu zamana kadar masallah hic biseyim yoktu ama 2 gundur bi bas donmem var gece tuvalete zor gittim dun bi konsere gittik ondan beri acayip basim donuyo yaa

Merhaba arkadaşlar. Ben topiğin başında da yazmıştım. 1 martta beklenen doğum tarihiydi. ancak kimyasal gebelik sonucu hüsrana uğramıştım. Kürtaj olmadığı için korunmadım. Şuan 30 Mart beklenen doğum tarihim. Rabbime binlerce şükür. Ve beni en çok şaşırtan da normal yoldan olduğu halde doktordan ikiz olduklarını öğrenmek oldu. Yarın tekrar kontrolüm var. Aranıza tekrar dönmek istedim. :anneadayı:
Ne güzel bi haber bu.çok mutlu oldum sizin adınıza..maşallah..sağlıkla gelsin inşallah bezelyeler..:KK200:

bende mart annedi olacaktim malesef aranizdan ayrilmistim.
beni hatirlayabilmeniz icin yazdim konu bu degil
hamilelik takviminde gozume bir yazi takildi cinsiyet tahmini ile ilgili sizinle paylasmak istedim suan merak konusu bu cunku :) Screenshot_2015-08-13-21-11-02.png

Hoşgeldiniz sizin adınıza çok sevindim

bende mart annedi olacaktim malesef aranizdan ayrilmistim.
beni hatirlayabilmeniz icin yazdim konu bu degil
hamilelik takviminde gozume bir yazi takildi cinsiyet tahmini ile ilgili sizinle paylasmak istedim suan merak konusu bu
cunku :)Eki Görüntüle 1605771
Sag gogsum tas gibi de gozleri cozemedim ikiside ayni canim bu arada cok sagol rabbim tez vakitte tekrar nasip etsin

Hayırlı olsun tekrar aramıza hoşgeldin. Gerçekten çok şanslısın. Bende şubat ayında kimyasal gebelik yaşamıştım ve 1-2 hafta aralıklarla 3 kez uzun süren kanamalarım olmuştu maşallah çok çabuk toparlamışsın. İnşallah sağlıklı bir gebelki süreci geçirirsin.

kizlar saglik.ocaklari sizden bilgilerinizi alip asi tarihi verecekler tetenoz asisi..dogum.aninda makas metal esyalara karsi korunmaniz icin ben kizimda yaptirdim.gerek var mi bilmiyorum..yarin saglik ocagini ararim.
suan yurtdisindayim :KK76:

kizlar saglik.ocaklari sizden bilgilerinizi alip asi tarihi verecekler tetenoz asisi..dogum.aninda makas metal esyalara karsi korunmaniz icin ben kizimda yaptirdim.gerek var mi bilmiyorum..yarin saglik ocagini ararim.
suan yurtdisindayim :KK76:
Bende yarın doktora sorarım, hastanede de yapılıyor olabilir. Sonuçta doktorlarımızın herşeyi takip etmesi gerekiyor bence.

Bende yarın doktora sorarım, hastanede de yapılıyor olabilir. Sonuçta doktorlarımızın herşeyi takip etmesi gerekiyor bence.
yok bunlari saglik ocaklari.yapiyor sadecee devlete bagli oldugu icin hastaneler degilde saglik ocaklarina yonlendiriyoarlar..ilk.gebeligimde bende sordum doktoruma saglik ocaginda yapilmasi.gerektigini soyledi:KK45:

cok guzel bir haber ben de 21 haziranda kimyasal gebelik yasamistim hic adet olmadan tekrar hamile kaldim Allahima binlerce sukurler olsun ikiz olmasi da cok guzel hayirlisi olsun insallah hepimiz icin

X