2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar nasılsınız ? sizinde kasık ağrınız ve karnınız kaşınıyor mu ya sağ yada sol gün içinde ara ara kaşınıyor :)

günaydın kızlar nasılsınız ? sizinde kasık ağrınız ve karnınız kaşınıyor mu ya sağ yada sol gün içinde ara ara kaşınıyor :)
Oluyordu canım göbeğin sağ tarafında kaşıntı ve ara ara ağrı..Kasık ağrım da oluyo adet olcakmışım gibi dün doktora sordum olur dedi..Bugün sağ tarafımda böbreklerimin olduğu yerde ağrı ve yanma var hafif üşüttüm galiba

Günaydın arkadaşlar.. İkili tarama testini yaptıran var mı? Bana son gittiğimde doktor 4 hafta sonra gel dedi. Ayın 25 ne denk geliyor ve 13. haftaya girmiş oluyorum ikili test için geç kalmış olmam dimi????

@misseste canımcım çok geçmiş olsun dikkat kendine bende senin gibi kendi kendime nazar değdircem çok şükür mide bulantım yok ama artık sorduklarında mide bulantım var diyorum bide ben çalışıyorum allah korusun dayanmam çok zor olur

Benim drum iki gün arayla beni ultrasona sokmadı ama. Bebeğin gelişimini etkilersin dedi. Böyle de bi şey var. Çok da güvendiğim bir dr kendisi :) doğal olmayan her şeyin zararı olabileceğini düşünüyorum. Kaçınmakta fayda var. Kullanmak zorundayız ama dikkatli kullanmalıyız

Çalışınca çok zor oluyor hemde nasıl zor. İnşallah çok ağır yaşamazsın canım

Çalışınca çok zor oluyor hemde nasıl zor. İnşallah çok ağır yaşamazsın canım
amin canım inşallah henüz yaşamadım ama ben hep çok yorgunum yemek yapamıyorum nerdeyse yapsamda zorluyorum kendimi dün akşam hazır yedik dışardan eşimede üzülüyorum ama akşama kadar çalış eve gitmem saat 7yi buluyor hemen yatmak istiyorum dün 20.30 da bi yattım sabah kalktım :) yarın doktora gitcem söyleyecem unutmazsam ki buarada ben hala doktor bulamadım yarında başka bir doktor deneyecem

Allah'ım helede biz çalışan bayanlara ekstra bi güç versin inşallah çok zor oluyordur ben daha kv de kaldığım için daha evde nasıl perişan olurum bilmiyorum Haftaya göreceğim kendimi. Allah yardımcın olsun inşallah iyi bi doktor bulursun canım

Bende sendenim ilk gittiğim doktor sarmadı çok yarın tavsiye üzerine başka doktor deneyeceğim inşallah memnun kalırım

Bende sendenim ilk gittiğim doktor sarmadı çok yarın tavsiye üzerine başka doktor deneyeceğim inşallah memnun kalırım
benim bu 3.olacak canım artık kararımı vermem lazım çünkü hem test zamanları geliyor hem sormam gerekenler var her sabah alerji gibi bi hapşırık arka arkaya belki 10-15 defa deli oluyorum korkuyorum da zarar vercem die yarın sorcam inşallah ee bide çalışıyorum çok yorgunum akşam konuşmaya halim kalmıyor belki vitamin falan verir nebilim gerildim iyice ben

inşallah canım yaa valla 3.olcak bu son olsun mümkünse bunuda beğenmessem eşimden azarı yerim kesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…