2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın arkadaşlar.. İkili tarama testini yaptıran var mı? Bana son gittiğimde doktor 4 hafta sonra gel dedi. Ayın 25 ne denk geliyor ve 13. haftaya girmiş oluyorum ikili test için geç kalmış olmam dimi????
bana da aynısını dediler canım benimde 29.da ve ikili testle ilgili hiçbirşey demedi ? ve bende 13.haftama girmiş oluyorum o gün 11-14 haftalar arasında yapılıyormus

benimde 8-9 haftalarda öyleydi bu hafta cok daha rahatım akşam uyuyakalmıyorum artık 8/8bucukta işten gelip sofra hazırla kaldır cayı koyup hazırlanmasına kalmadan uyuyordum

Aynen ikinci olacak olsada doktor deneyimim testler yaklaşıyor benimde karar kılmam Lazım

benim doktorum da seninki gibi ultrasona sürekli girmenin zararlı olduğunu, kalp atışının dinlenmesinin de bebeği yorduğunu söyledi marla. ben de bunu paylaştım.

YALSA DUN KAN TESTI YAPTIRDIM BENDE DOKTOR GUNUME BI HAFTA VAR DAHA SABREDEMEDIM 6000 LERDEYDI DEGERIM SUAN 10000 USTU OLMUS HASTANENIN MAKINASI 10,000 USTUNU GOSTERMIYORMUS COK SUKUR SUAN YOLUNDA GORUNUYOR HERSEY

benimde 8-9 haftalarda öyleydi bu hafta cok daha rahatım akşam uyuyakalmıyorum artık 8/8bucukta işten gelip sofra hazırla kaldır cayı koyup hazırlanmasına kalmadan uyuyordum
darısı benim başıma valla ben yemeği zor hazırlıyorum allah razı olsun eşim bulaşıkları makineye koyarken ben uyumuş oluyorum önceden her işimi yapardım akşamdan şimdi kendimi uyuşuk gibi görüyorum ama napalım minnoşlar iyi olsunda geçer elbet

Kızlar pantolonlarınız dar gelmeye başlamadı mı
maalesef benim başlamadı ama dün eşime dedimki ben kilomu aldım yanlarıma elleyince sert gibi geldi hayır dedi tartıldım gerçekten almamışım ama bana hiç öyle gelmiyor değişiyor gibiyim ama kıyafetler oluyor şimdilik

ac yatma sakın, ben gecen gun oyle bisey yapayım dedim hiç iştahım yoktu ama vicdan azabı cektım de 11 de yedım yine biseyler, yemeye baslayınca da bir istahla yedim ki anlatamam nasıl acıkmısım. Dun de işe gelirken trende cok fena oldum yıgıldım kaldım tansıyonum dustu galıba. Ilk defa yasadım boyle bısey cok kortum. Once soguk soguk terledım, bulantım zaten vardı, sonra kulakta bı uguldama, yer de ayagımın altından kaydı sanıyeler ıcınde. 3-5 dk sonra kendıme geldım ama cok halsiz dustum. Bundan sonra evde biseyler yiyip cıkmam lazım. Normalde işte yapıyordum hep kahvaltı. Ama demek ki aclıga gelemicem artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…