2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

:) bebeğin hayırlı olsun canım. 8 haftalıkken belli olmuyor :) ben 10+2 iken gittiğimde yani geçtiğimiz salı kontrole gittiğimde ben ve eşim ekranda farkettik kollarını :) ama doktor bişey demedi. bazı doktorlar hemen göstermiyormuş bak kolu bacağı diyee.

Canım bak ne dicem.
5+4 te gittim içi bomboş bir kese gördüm.
Doktor 3 gün sonra tekrar gel dedi.
Ağladım üzüldüm korktum. 3 günü kendime zehir ettim.
3 gün sonra gittim içi doluydu...

8. haftaya kadar içi boş görünebilir.
Sakın korkma...
SAT'a göre değil de ultrasona göre düşün sen...

merhaba arkadaşlar..
dün iş için şehir dışına çıktım, günü 5 -6 saati yolculukla geçti.. çok yorulmuşum ama.. yaşlanıyorum heralde. önceden çok severdim yolculuk yapmayı.. artık dayanamıyorum.. bugünde tadım yok pek kendime gelemedim. şişkinliğim devam ediyor benim.. ne kadar az yesem çok yemek yemiş gibiyim. ama Allahtan bulantım filan yok.

Cumartesi ikinci doktor kontrolüme gidecem hastane ve doktorumu da değiştiriyorum burdan tavsiye üzerine umarım bu doktorla elektriğimiz tutar

Anneler cinsiyet merak edenler ben gibi rus ve cin takvimine bakan varmi benim ikisindede erkek gosteriyor boyle seylere pek inanmam sadece tutacakmi tahmin merak ediyorum

Haftaya görürsün canim ins ben dun gittim 9+3 gözukdu ultrasyonda 3 gun önde cikti doktor hepsini ayrintili gösterdi eşim fAlan aaa kücucuk ellerine bak dedi cok güzel bi duyguydu hareket bile etti ins görürsün sende

Kan tahlillerimde tsh düşük çıkmış 0.19 henüz doktoruma gösteremedim int de bebekte zeka geriliği olabilir falan gibi bir şeyler yazıyo. Gerçekten cok endişeliyim aramızda tsh düşük çıkanlar bu konuda bilgisi olanlar varsa lütfen yardımcı olun

Merhaba kızlar bi kaç gündür bulantıdan hep yatıyordum. Bi kaç kere de kustum bu sabah serum bağlattım çok iyi geldi kahvaltı bile yaptım. Çok bulantısı olan varsa hemen bi hastaneye serum bağlatsın çok iyi geliyor bakalım ne kadar sürecek gene kötü olursam hemen gidicem. Özel hastane 70 tl aldı ama çok iyi geldi. Bebişimizi de gördük ama cihazlar kötü olduğu için kendi doktorumunkiyle kıyaslanamaz bile

Canım benimki yüksek çıkmıştı endokrinolojiye yönlendirdi doktorum hemen bi Tiroid ilacı verdi dozunu ayarladı. Büyük ihtimalle sana da bi ilaç verir. İlaçla hemen düzeltilebileceğini söylediler. Inşallah senin de Öyledir, hemen doktoruna göster. Gönlünü de ferah tut

Canım Allah yardımcın olsun belli ki ağır geçiriyorsun. Bende başlarda böyleydin ağlıyordum her gün şimdi bulantı hapı kullanıyorum. Acayip faydasını gördüm.

teşekkür ederim güzel anneler :) çok sevindim sizin adınıza. eminim çok güzel bir duygudur. bana ve isteyen herkese de nasip olsun görmek inşallah :)

Canım Allah yardımcın olsun belli ki ağır geçiriyorsun. Bende başlarda böyleydin ağlıyordum her gün şimdi bulantı hapı kullanıyorum. Acayip faydasını gördüm.
Ben haplardan çok korkuyorum. Seruma zofran koyacaklardı koydurtmadım. En ufak şeyden bile korkuyorum sürekli sabretmeye çalışıyorum inşallah bu sefer sağlıcakla kavuşuruz diye. Doktorum da çok kötü değilsen kullanma diyor o öyle diyince de benim içim rahat etmiyor sabır taşına döndüm. Serumda da hemşireler damar yolu açamıyor delik deşik ettiler en son ameliyat hemşiresi geldi 5 snyede açtı canımı yakmadan orası da ayrı dert

Ben zofran kullanıyorum. Doktorum kendini iyi hissettiğin günler kullanma dedi. Ben serum yerken bile kusmuştum serum bile fayda etmemişti 5 kilo verdim şuana kadar.

Ben zofran kullanıyorum. Doktorum kendini iyi hissettiğin günler kullanma dedi. Ben serum yerken bile kusmuştum serum bile fayda etmemişti 5 kilo verdim şuana kadar.
Ben de 4 günde 2 kiloya yakın vermişimdir. Zofranı bütün gebelerde kullanıyorlar ama gel de bunu bana anlat gereksiz endişeleniyorum biliyorum.. Senin de baya ağır geçmiş canım bi daha gidersem koydurucam ben de gereksiz vesveselerimden kurtulmam lazım. Sonuçta benim iyi hissetmem de önemli ben bi de daha yolun başındayım sen zor kısmı atlatmışsın maşallah

Kızlar bişey sorucam benim yaptırdığım testlerde rubella ıgm yapılmış sadece bir de rubella ıgg diye birşey var ama bana yapılmadı. Netten araştırdım ıgm şuan hastalık var mı dememiş, ıgg daha önce kızamıkçık geçirdin mi demekmiş. Benim ıgm iyi çıkmış çok şükür de diğeri yapılmadı ya daha önce geçirdim mi bilmiyorum. Sizde ikiside yapıldı mı acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…