2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ah canim Allah hakkında hayirlisini versin, bekleyin bi neler olacağını Allah bilir uzme kendini moralini yüksek tut

Canım çok geçmiş olsun bebişini sağlıcakla kucağına alırsın inşallah!

Kızlar 41 Ayetel kürsi için sizden yardım istemiştim hepinizden Allah razı olsun okuduğunuz için!bende hamile olanların bebeklerine sağlıcakla kavuşması, Rahatsızlığı olanların şifa bulması ve benim gibi bebiş isteyenlere Hayırlı evlatlar nasip etmesi için dua ettim! Allah kabul etsin ve tekrardan hepinizden Allah razı olsun!!!

Canım bu takvimde 9+1 9+7 arası 10 haftalık olarak geciyor 10+1 olunca 11 hafta gostericek yani benide yarın 10 haftalık diye gostericek :)
Anladim canim senin hamilelik nasil gidiyor bende halsizlik oluyo bazen demir hapi kullaniyomusun bana daha vermedi doktorum.
Canım bu takvimde 9+1 9+7 arası 10 haftalık olarak geciyor 10+1 olunca 11 hafta gostericek yani benide yarın 10 haftalık diye gostericek :)

Karından görünmeye bilir daha nokta o eğer geç.döllenme ihtimali varsa öyledir haftaya ya da üç beş güne yine başka bir doktora gidebilirsin istersen inş görürsün bebegini

ne kadar ultrason o kadar radrasyon. bebekler sağlıklı olsun ve gerekli görülen muayene tarihlerinde görelim yeter

Benim düşüncemde bu zaten de bunun espiri OLDUĞUNU siz anlayamadınız heralde ki gülümsemek yerine terslemeyi seçtiniz. Ben heyecanımı paylaşmak istemiştim.

Kızlar ultrasonun bebeğe hiç bir zararı olmaz ben kadındoğumda hemşirelik yaptım uzun bir süre bilginiz olsun :)Ayrıca Ultrasonografi hamile kadınlar üzerinde 40 yıldan daha uzun bir süredir kullanılmaktadır. Ultrasonografide röntgen gibi iyonize radyasyon kullanılmadığından gelişmekte olan fetus üzerinde toksik etkiye sahip değildir.

Benim düşüncemde bu zaten de bunun espiri OLDUĞUNU siz anlayamadınız heralde ki gülümsemek yerine terslemeyi seçtiniz. Ben heyecanımı paylaşmak istemiştim.
ben terslemedim ama gülücük koymadım diye ANLAYAMADIM farzet sen. ayrıca Smyy21 hiçbir zararı olmadığını anlatmış tüm bilgisiyle zaten bak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…