2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

ben terslemedim ama gülücük koymadım diye ANLAYAMADIM farzet sen. ayrıca @Smyy21 hiçbir zararı olmadığını anlatmış tüm bilgisiyle zaten bak.

Kusura bakmayın da gülücük koymamanız dert değil, tavrınız okuyan herkes Tarafından rahatça anlaşılıyor. ayrıca zararı olmadığı bilgisini siz okuyun öğrenin bir daha bilmeden sırf moral bozmak için cevap yazmayın.

ne diye moral bozmak için cevap yazayım? bebekler sağlıklı olsun gerekli görülen zaman görelim ultrasonda, demek moral bozmak mı oldu? kendi artniyetini bana yansıtma. yok böyle bişey ya. ben zararlı olduğunu düşünüyorum ve onu yazdım. artniyetini kendine sakla. ben gayet normal hislerle yazdım. ayrıca sağlıklı bebeğin olması için de temenni de bulundum. yazık ya. cevap yazma bana

Ya bazı doktorlar ne kadar boşboğaz ya anlamıyorum.Madem beklemen gerekiyor neden olumsuz şeyleri söyleyipte zaten hassas olan hormonlarını çıldırtıyolar insanın.Henüz erken tabi ki bebeği görmek için.Geç döllenme faktörüde olabilir.Sen sakın kafana takıp üzülme,dua herşeyin ilacıdır.Dua et takdiri Allaha bırak,o hepimiz için en iyisini bilendir.

kızlaaaar sakin olun lütfen.ama unutmayın şuan tüm bu alınganlıklarınız ve yanlış anlamalarınız hamilelikteen

bana da boş gebelik olabilir demişti on gün sonra tekrar gittim karından baktı ve yine göremedi kürtajdan söz etmeye başlamıştı ki alttan baktı halbuki minicik de olsa kalbi oluşmaya başlamıştı onun için kalbini ferah tut inşallah bir sorun yoktur

kızlaaaar sakin olun lütfen.ama unutmayın şuan tüm bu alınganlıklarınız ve yanlış anlamalarınız hamilelikteen
ben bişeyi yanlış anlamadım canım. bence sık ultrason radyasyon yapar dedim ve sağlıklı bebeklerimiz olsun da sadece doktor ne zaman muayene gerek derse o zaman ultrasona gidelim dedim. sonuna gülücük koymak zorunda değilim dimi ama? alla alla ya sabır ya. artniyeli insanlardan allah korusun. neymiş can sıkmak için yazmışım. bu laf sonrası ağladım ve allah o kişiden sorsun gözyaşımın hesabını. terbiyesiz artniyetli

canım 20.haftada oluyor diye biliyorum hatta sağlık ocağına kayıt yaptırdım hemşire 20.haftada görüşürüz dedi ne aşısıymış merak ettim bizede haber ver

tekrar aradım işten izin alamazdım suan hamıle oldugumu bılmıyorlar henuz :) şaşkolozlar gidip kayıt yaptırmama rağmen nisanda kurtaj olmustum bebğimin kalp atışları durmustu 7 haftalıkken onu sılmemısler sankı biri 10 haftalık biri 20küsür haftalık iki bebek nasıl taşıycaksam

siz sağlık ocağına gidip kayıt yaptırmış mıydınız ben hiç gitmedim sağlık ocağına

evet takip için muhakkak yaptırmalısın sağlık bakanlığı istiyor

kız sakin ol dövcem ha seni.birbirinize kızıp minnaklarınızı strese sokmayın lütfen.ikinizide döverim

Hala ben Zararlı OLDUĞUNU düşünüyorum diyo ya hahahahah sanki ben eve ultrason cihazı aldım gerçekten sürekli bakıyorum sen kimsin de ayrıca cevap yazma bana falan tiplerine giriyosun? cevap yazılmasını istemiyosan gereksiz konuşmayıp son Mesajı atmazdın ben de şu an sana yazamazdım. Ergen gibi son sözü ben Söyleyeyim de sen sus diyosun bana. Asıl sana yazık.

Lafını bil de Konuş haddini aşma terbiyesizlik yapan sensin şu an. Kendi artniyetliliğinin gözyaşlarıdır onlar.

kızlaaaar lütfen ama gerçekten etkiliyorsunuz şuan bebişleri.tartıştığınız şey o kadar manasızkiii

siz sağlık ocağına gidip kayıt yaptırmış mıydınız ben hiç gitmedim sağlık ocağına
Kayıt yaptırmana gerek yok bence..Hastaneden tüm pozitif gebelikleri saglık ocağına gönderiyorlarmış..Ben de ilk hamileliğimde bildirmemiştim, sonra kürtaj oldum tabi onu bilmedikleri için 24.haftadasınız aşı var diye aradılar.Yani bilgiler gidiyor.Yine de takip edin siz benim bir hemşire ablam var o dedi bebek karnında hareket etmeye başlayınca git aşını yaptır diye.Aramasalar da gidelim yani..O günleri görebilirsek Allahın izni ile...

ergen- anlamayan- moral bozmak için yazan vb gibi hakaretlerinle seviyeni belli ediyorsun. son sözü sen söyle kendini tatmin et. bu mesajdan sonra yaz yine hakaretlerini. ben seni allaha havale ediyorum. hiçbir şekilde moral bozmak niyetinde değildim. allah senden sorsun gözyaşımı

kızlaaaar lütfen ama gerçekten etkiliyorsunuz şuan bebişleri.tartıştığınız şey o kadar manasızkiii
Kesinlikle çok manasız ben heycanlanıyorum her gün bebeğim büyüyor diye onu görmek istiyorum her an demek istedim Başıma gelenlere bak ya :) benim için kapandı şu an zaten :)

Kesinlikle çok manasız ben heycanlanıyorum her gün bebeğim büyüyor diye onu görmek istiyorum her an demek istedim Başıma gelenlere bak ya :) benim için kapandı şu an zaten :)
ikinizi de çok iyi anlıyorum canım.boşuna kırdınız birbirinizi.olsun bu dönem böyle şeyler olur.valla bak evet kapansın

ayy kızlarrr bebeğin hareket edebilme ihtimali beni nasıl coşturuyor anlatamam...Allahım nasip etsin her evresini sağlıkla geçirip,doğurup büyütmeyi...hepimize... şu an 8.hafadayım,haftaya doktora gitsem acaba bebeğin elini kolunu hareket ettirdiğini görebilir miyim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…