2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim ocak ayında bebeğinin kalp atışları durmuştu sonrasında da âdetlerim de çok pıhtılaşma vardı o nedenle herhengi bir kan pıhtılaşması riskine karşılık verdi benim doktorum muhtemelen seninki de aynı nedenden vermiştir zaten coraspin kan pıhtılaşmasını önlemek için kullanılıyor zararı yok merak etme ama kanama felan olursa hemen doktora git . bi yerini bile kessen kani durduramayabilirsin ama herhengi bi tehlikesi yok canım endişelenme :-)
Geçmiş olsun kaçıncı hafta ya kadar dayanabildi bebisiniz geçtiğimiz hamilelikte ben de bi kürtaj oldum altı haftalık gelişimi durdu ve adetlerin genelde pihtili olur bana önlem için kan civiklastirici verilmedi en.son yedinci haftada gördüm kalbi atıyordu minigimin kaçıncı haftalara kadar riskli acaba öyle bir sıkıntım varsa benim de bu arada ikiz esim geçen sene çok güzel bir.gebelik geçirdi yakin akrabalarımın hic birinde kan pıhtılaşması sorunu duymadım bu.genetik.midir hee bir de kürtaj operasyon öncesi kan testi yapılmıştı rutin operasyon için sanki doktor pıhtılaşma sorunu yok demişti bu ayni test olabilir mi ben daha once de ameliyatlar oldum birşey söylemediler.

Kızlar Günaydın.benim bulantilarim çok fena nerdeyse 24 saat bulanıyorum.ilac da fayda etmiyor.arada bir 5 dk rahat ediyorum sadece.var mi benim gibi olan? Ne yiyip iciyosunuz yemek yemeyi özledim.

Bulantı benden sorulur canım 5.haftadan beri bulantılarla yaşıyorum, ilaçla idare ediyordum geçen hftaya kadar, serum verdi doktorum şimdi 3 gündür ilaç almıyorum bir kaç gün daha serum beni idare edermiş .. Eğer çok bulantı kusman varsa ilaç durdurmuyorsa doktorla görüş canım serum kendime getirdi beni ..

Arkadaşlar merhaba. Kayınvalidemin bi tavsiyesini sizlerle paylaşmak istiyorum bende iyi geldi. Umarım sizde de işe yarar. Zeytini emerek ağzında tuttuğumda bulantı az da olsa hafifliyor. Benim cok yoğun bulantım olmadı ama içim ara ara bi hoş oluyır. Zeytin aldığım da ağzıma biraz rahatlıyor.

Bulantı benden sorulur canım 5.haftadan beri bulantılarla yaşıyorum, ilaçla idare ediyordum geçen hftaya kadar, serum verdi doktorum şimdi 3 gündür ilaç almıyorum bir kaç gün daha serum beni idare edermiş .. Eğer çok bulantı kusman varsa ilaç durdurmuyorsa doktorla görüş canım serum kendime getirdi beni ..
Benimde başından beri var canım. Pzt.gidicem dra söyleyim bakalım ne yapıcak.dayanamiyorum ya çok fena.Allah hepimize kolaylik versin

Kızlar Günaydın.benim bulantilarim çok fena nerdeyse 24 saat bulanıyorum.ilac da fayda etmiyor.arada bir 5 dk rahat ediyorum sadece.var mi benim gibi olan? Ne yiyip iciyosunuz yemek yemeyi özledim.

Taze nane yaprağı al ağzına çiğne yavaş yavaş, soğuk suya nane yaprağı koyuyorum bir iki tane onu içiyorum, naneli sakız çiğniyorum, ve çok çok sıkışırsam sıcak suya nane yağrağı bir iki tane ve bir dilim limon .. Bunlar rahatlatıyo beni canım ama nane yaprağı günde 3 4 daldan fazla kullanmıyorum nolur nolmaz diye .. Naneyle yaşıyorum da bu aralar :) benim gibi şiddetli bulantıları olanlar anlar beni anca kızlar :)

Benimde başından beri var canım. Pzt.gidicem dra söyleyim bakalım ne yapıcak.dayanamiyorum ya çok fena.Allah hepimize kolaylik versin

Çok şükür bebeğimin keyfi yerinde güzel besleniyormuş ama işte bende mahvoldum bulantılardan, dramamine kullandım 3 hafta falan işte artık işe yaramıyodu 3 gün boyunca su içsem kusunca serum aldım kendime geldim şu an

Kızlar doktordan geliyoruz. İkizmis ama birinde gelişme yok sadece kese diğerinde bebisim görünüyor ve kalp atışı var. Düşük bir ihtimal diğer kesede bebek oluşurmuş. İnşallah sağlıklı sihatli olur ikisi d,e :) :) :)

hayırlısı neyse o olsun canm, kac haftalık oldun?

Kızlar doktordan geliyoruz. İkizmis ama birinde gelişme yok sadece kese diğerinde bebisim görünüyor ve kalp atışı var. Düşük bir ihtimal diğer kesede bebek oluşurmuş. İnşallah sağlıklı sihatli olur ikisi d,e :) :) :)
Normal yollami canim ikizlerin.allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin yavrularini

hayırlısı neyse o olsun canm, kac haftalık oldun?
6+2 yiz canim
Normal yollami canim ikizlerin.allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin yavrularini
normal yolla canım birinde bebek var diğeri boş. İnşallah diğer kesede de bebisim oluşur ama boş olan kese zamanla kaybolur yaşamaz; düşük ihtimalle bebek oluşur dedi doktorumuz.

6+2 yiz canim
normal yolla canım birinde bebek var diğeri boş. İnşallah diğer kesede de bebisim oluşur ama boş olan kese zamanla kaybolur yaşamaz; düşük ihtimalle bebek oluşur dedi doktorumuz.
Ne guzel inşallah oda tutunur bende çok isterdim ikiz olmasını

baby23 baby23 canim taze nane problem yaratabilir. Bnm bildiğim kadarıyla taze nane rahim kasilmasina sebep olabiliyor. Düşük tehlikesi bile yaratabiliyormus. Dereotu ve maydanoz da ayni şekilde. Ama maydanozu yemeklerde falan abartili olmayacak şekilde kullanıyorum BN.

Geçmiş olsun kaçıncı hafta ya kadar dayanabildi bebisiniz geçtiğimiz hamilelikte ben de bi kürtaj oldum altı haftalık gelişimi durdu ve adetlerin genelde pihtili olur bana önlem için kan civiklastirici verilmedi en.son yedinci haftada gördüm kalbi atıyordu minigimin kaçıncı haftalara kadar riskli acaba öyle bir sıkıntım varsa benim de bu arada ikiz esim geçen sene çok güzel bir.gebelik geçirdi yakin akrabalarımın hic birinde kan pıhtılaşması sorunu duymadım bu.genetik.midir hee bir de kürtaj operasyon öncesi kan testi yapılmıştı rutin operasyon için sanki doktor pıhtılaşma sorunu yok demişti bu ayni test olabilir mi ben daha once de ameliyatlar oldum birşey söylemediler.

canım bilmiyorum bende ama genetik bir problem olmadığını biliyorum kişiden kişiye değişiyor hatta kişinin bazı dönemlerinde farklılık gösteriyor. senin daha önce pıhtılaşma testlerin yapılmış ve bi sorun görülmemiş belki ondan gerek duymamıştır doktorun. içini rahat tut önemlisi bu bence unutma iyi düşündükçe iyi şeylerle karsilasiriz

Kizlar izmirde olanlar devlet hastanesi ve su hastanesi ile ilgili ne dusunuyorsunuz ben devlette Ali resmi beye gittim iyi bir doktora benziyor su hastanesinde de Melek hanim var ununu duydum bayagi ilgili bir kadin sanki

Canım bizim doğum tarihlerimiz aynı. Bence doktorun söylememiştir. Benim ikiz ve 10+6 da ikisinin de hareketlerini izledik. Bence senin de bebişin yerinde durmuyordur:)
ayyy merak ettım sımdı ıkılı test ıcın gıttıgımde sorarım. ben dedım elı ayagı bellı degılmı yok erken daha dedı ama

X