2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Hosgeldin canimm anlat bakalim birinci hamileligin nasil gecti kiz hamileliginde nasil belirtiler vardi :)
Sagolun canlar. Birinci hamileligim cok zordu canim 9 ay boyunca mide bulantisi cektim Sadece patatesle besleniyordum :) Simdi bundada asiri mide bulantisi var sürekli başım dönüyor.insallah ilki gibi olmaz ya dua ediyorum

Canin hic sıkılmasın benim tsh 8,41 t3 t4 normal bogaz ultrasonu cekildi hasimato hastalıgı cıktı birde hasimatodan emin olmak icin hasimato icinde tahlil istedi ilac kullanmıyorum. Su anda ilac vermiyorum dedi her ay tahlil yapılacak eger yukselirse ilaca baslicak her ayda yapılan tahliller endokrin uzmanına gönderilecek tüm sorumlulugu alıyorum dedi doktor imzami atıyorum birsey olmayacak dedi benim icim cok rahatladı acıkcası iyotlu tuz ve deniz kenarı önerdi ay sonu yine tahlil yapılacak gözetim altında olucaz hepsi bu dahiliyeciyle kadın dogumcum birlikte calısıyorlar su anda ikisininde gözetimindeyim

Hamile gibi hissetmeyenlere bugün bende katıldım hic belirtim yok temizlik yaptım deli gibi koltukları yıkadım duvarlar silindi halıları kaldırdım yıkamaya gönderdim sanki hamile degilim bulantımda yok
Simdide birseymi oldu diye korkuyorum

Bir de et ve tavuktan tiksiniyorum eskiden bayılırdim dengem şaştı ama ne yapalım bebişler için katlanacağız

İyi bir şey yapmamışsın bu kadar ağır işler yapılır mı bu durumda canım

Canim hamileyken bu kadar agir is yapilir mi hic yaa.. Bundan sonra bebeğini dusunmelisin nolur dikkat et kendine. İnşallah bisey yoktur korkma ama bundan sonra da boyle şeyler yapma bnce.

Canım ben sadece folik asit kullanıyorum başka ilacım yok

İyi bir şey yapmamışsın bu kadar ağır işler yapılır mı bu durumda canım

Napiyim canım mecburen yaptım aslında bende hep böyle temizlik yapılıyo haftada 3 gün diger günler ben yapmıyorum allahtan köpegimiz var mecburen yapıyoruz

Canim hamileyken bu kadar agir is yapilir mi hic yaa.. Bundan sonra bebeğini dusunmelisin nolur dikkat et kendine. İnşallah bisey yoktur korkma ama bundan sonra da boyle şeyler yapma bnce.

İnsallah yoktur belki buradaki doktora gidebilirim icim rahat etsin aslında dinlene dinlene yaptım ama dedigim gibi mecburiyetten köpegim var haftada 3 gün böyle temizlik yapılıyor bi gün teyzem bi gün ablamız var geliyor bir gün ben yapıyorum hergün zaten rutin silinip süpürülüyor

Decavitte Demir var. Şu an Eleviti yazıp yazmadıklarını bilmiyorum. Zaten bu ilaçların içerdiği vitaminleri gıdalardan da alabiliriz ama dengeli beslenemiyorsak eğer ilaçları kullanmak iyi olabilir.

Elevitte de decavitte de demir var, bencede beslenmede sorun yaşamayanlar iştahı zaten açık olanlar kullanmayabilir tabi doktor kontrolünde .. Bu vitaminler oldukça iştahı açıyor çünkü, benim öyleydi en azından

Kopek olunca mecbur tabii ama sn onu haftada 2ye indir teyzeyle abla gelip yapsinlar sn dokunma sn rutin süpürüp silmeyle ilgilen yeter canim :) benim kopegim var ama evlendikten sonra annemde kaldi çünkü bndn çok ona asik

Kızlar hamileler melektir benim gözümde ve Allah dualarını kabul ederdiye düşünürüm hep ve sizden dua bekliyorum bana ve benim gibi bebek isteyenlere dua edinde tez zamanda Allah bizede bebekler nasip etsin normalde bende Mart annesi olacaktım ama düşük oldu , sizde inş sağ salim bebeklerinize kavuşursunuz!!!

Bebeğinin tam olarak kaç hafta kaç günlük olduğunu bilmen önemli tabi canım.. 8. Haftaya kadar öğrenilebiliyor, sonraki zamanlarda ultrason yanlış bilgi verebiliyormuş bu konuda bebeğin duruş pozisyonuna göre..
İkili test yaptırcaksın anladığım kadarıyla? Ben yaptırsam mı yaptırmasam mı bilmiyorum çok kararsızım, toxoplasma mutlaka baktır çok önemli o zaten. Benim çok ağrım oldu doktorumu aradım gayet normal rahmin portakal kadar oldu bile dedi :) yani rahim büyümesinden dolayı karın kasık ağrısı olabiliyormuş.. Yalnız şuan karnım davul gibi, öyle çok şişlik yaşıyorum ki sanki 5 aylık hamile gibi göbeğim çıkıyor :)

Kopek olunca mecbur tabii ama sn onu haftada 2ye indir teyzeyle abla gelip yapsinlar sn dokunma sn rutin süpürüp silmeyle ilgilen yeter canim :) benim kopegim var ama evlendikten sonra annemde kaldi çünkü bndn çok ona asik

Hahahaha yesinler onu, benimkide bana fena halde asık tuvalette bile birbirimize yapısıgız :)) gerisini düsün artık benimki evlendikten sonra geldi esim istedi 18 günlük geldi simdi 9 bucuk aylık bebek gibi baktım ona biberonlarla besledim simdide vazgecemiyorum :) zaten benden baskasınada giderse ölür.. koku hassasiyetide basladı ya Temizligi hepten abarttım

çok sevindim sizin için. darısı başımıza inşallah

Millet ne temiz masallah ortalugi topkuyorum...yemegimi bile zor yapiyorum....utandim simdi kendimden

Merhaba....ben bugün sonunda dr gittim.kalp atışını duyduk şükür...tayinci olduğumuz için test yapmayalım dedi yeni dr yapsın onun istekleri farklı olabilir diye....

veee sonunda bugün taşınıyoruz şu anda eşyalar yükleniyor...birazdan yola çıkacağız....

yeni bir şehir yeni bir bebek bizi bekler inş kolaylıkla geçer bu dönemler hepimiz için

Canım benim senin gibi talihsizlik yaşayanlara rabbim en kısa zamanda yeniden anne olmayı nasip etsin. Sağlıklı bebişleriniz olur inşallah.

Oyy benimde olusum var tarcinim ve kedim onlara asigim ama koku hassasiyeti sikinti esim sagolsun tarcin annemde kizim yanimda onlari cok seviyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…