2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canim cok gecmis olsun hakkinda ne hayirliysa o olsun uzulme kesinlikle umidini de kaybetme Allahm hic ummadigin anda tekrar sevindirir seni yeter ki dua et canim Allah yardimcin olsun

Vala aldım. Aynen bende ayak numaram büyüsün istemiyorum. :)

Vala çok su içiyorum aslında tuzu da çok fazla tüketmem.Sanırım bu aralar gaz sıkıntısı da yaşıyorum ona bağladım ama doktorumla ilk görüşmemde soracağım. Teşekkür ederim canım.

aynen bendede iştah sıfır resmen zorluyorum kendimi bi meyveyi rahat yiyorum okadar tiksiniyorum her şeyden bende 44 kiloyla başladım

3 aydN sonra açılıyo iştahlar canım, sen alırsın kilo rahatça da benim gibi balık etli şişko hamileler yandık :) dikkat etmemiz lazım

Vala aldım. Aynen bende ayak numaram büyüsün istemiyorum. :)
canım ayakkabım sıkmıyor ama akşam baldırım gergin oluyor fazlasıyla şiştiği belli yani sabahta her zaman değil ama genel olarak şişiyor yüzüğümden anlıyorum ama 5 dk iniyor sıcaktan oluyor benımkı bırde işyerinde hiç şişlik yok otobuste de ama eve gelım şişiyorum :):)

3 aydN sonra açılıyo iştahlar canım, sen alırsın kilo rahatça da benim gibi balık etli şişko hamileler yandık :) dikkat etmemiz lazım
emin olun kilolu hamileler daha az alıyor 40/ 50 kılo ile hamile olanlar 20-30 kılo alırken kılolu hamısler 10-12 maksımum :)))

Ben terlik aldım onla geziyorum belki öyle daha rahat edersin seni rahatsız ediyorsa.

emin olun kilolu hamileler daha az alıyor 40/ 50 kılo ile hamile olanlar 20-30 kılo alırken kılolu hamısler 10-12 maksımum :)))

Ay inşallah ya :) benim ablamda kiloluydu maşallah 20 30 almıştı inşallah genetik değildir bu durum :) benim çok dikkat etmem lazım :)

ay benimde ayaklarım şişiyor ama gün boyu oturarak çalışmaktan dıye dusunuyordum tuzu nasıl kesıcem ben ya coook sevıyorum
canım masa başı çalışanlar için bir taktik söylerim alçak tabura gibi plastik seyler oluyor ya ben ondan aldım masanın altına koydum ona uzatıyorum devamlı ayağımı, çünkü bende tansiyon düşüyor devamlı tuz vazgeçilmezim yani doktor bile dedi tuzlu yiyeceksın mecburen diye

Tuzu kesince normale donuyormu ben cok su iciyorum ama tuzada asiri duskun oldum benimde gobegim o huzden sis olabilir
canım valla arkadaş normale döndü oda inanılmaz su içiyor hatta ben ona bakarak gaza gelmeye çalışıyorum günde 5 litreye yakın içiyor sadece iş yerinde düşün artık :)

benim de düşük genel anlamda bende tuz bagımlısıyım sevıyorum yanı pat dıye vazgecemem sısse de sıssın problemmı acaba eger sıkıntıysa bebek ıcın dıkkat ederım ama benım sadece gorsellıgımse onemı yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…