2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Allah sabırlar versin. En yakın zamanda da sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Allah gönlüne göre versin.

yaa allah allah ben diyorum size kesin anormalim kilo falanda almadım aynı kilomdayım ama iştaf sıfır
Guzelim sevin iste ne guzel kilo almamissin cok arkadasim cok az kilolarla dogurdulan bebisleri ama allaha sukur hepsi cok rahatti bebeklerde cok iyidi ben korkmaya basladim artik sonuna kadar nolucam die bide cok su iciyorum ve karnimda hep bi sialik var 5-6 aylik gibi oldum cok rahatsizim boyle

Kocaman kocaman öpücükler herkese....inş güzel bir olsun..biz sonunda Nevşehir e donduk evi toparlamaya başladık cuma-cumartesi taşınacaz inş,

yarında sonunda dr gideceğim artık inşallah güzel haberler alırım....

ilk hamileliğimde sürekli ekşi yiyordum limon zeytin turşu yeşil elma...ye ekşiyi doğur ayşeyi beklentisindeydim dr erkek diuince şok oldum...o kadar çok kendimi inandırmışım ki inanamadım....

bende aynıyım canım karnım şiş sabah hafif ama gün içinde akşam sanki 5 aylık gibi :) bayrama hamiş kıyafeti alırız artık bu gidişle

Allah sabır versin canım en kısa zamnda tekrar nasip etsin inşallah Allahım yardımcın olsun...

canım yaa çok üzüldüm gerçekten hayırlısı bu zamana değilmiş sen zaten inançlı bir kızsın hakkımızda hayırlısı olsun tatlım

Allah sabırlar versin. En yakın zamanda da sağlıklı hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. Allah gönlüne göre versin.
sagolun kizlar kazasiz kurtulun

yaa allah allah ben diyorum size kesin anormalim kilo falanda almadım aynı kilomdayım ama iştaf sıfır
Yok cnm anormal değilsin ben de 2 kiloya yakın kilo verdim..İştah bende de yok.Normal yani takma kafana..İlerleyen zmanlarda da çok kilo aldım nasıl vercem deriz

Allah sabır versin en kısa zamanda hayırlı haberlerini alalım inş.

Ben de de göbek olduğu için sıkıntı yaşıyorum artık pantolonlar sıkıyo sanki. Ben de hamile pantolonu aldım elbise falan giyiyorum ben de de şişkinlik çok

geçmiş olsun canım Allah en hayırlı zamanda yeniden nasip etsin
eşim eskişehirli canım ben izmirliyim askerden sonra eşim izmire taşındı burda işe girdi izmirde yaşıyoruz o yüzden ama 3-4 günlük tatillerimizi bile eskişehirde geçiriyoruz :)
süper canım yaa inş sorunsuz sağlıklı tatiller geçiririz:) kucağımız boş olarak son tatilimiz:):)
evet aynen inşallah yani ay çok heyecanlı

canımcım sevinim tabi ama zayıf başladım zaten 44 kiloyum bebek beslenemz die de korkuorum işte nebilim

Ben de de göbek olduğu için sıkıntı yaşıyorum artık pantolonlar sıkıyo sanki. Ben de hamile pantolonu aldım elbise falan giyiyorum ben de de şişkinlik çok

aldın mı hamiş pantolonu aslında benımde sıkıyor ama biraz daha sonra alayım dıyorum bayrama alırız muhakak :)
bende de gobus vardı sımdı tam oldu :) Allahtan kısa denk geliyor hamıleliğimizin son zaqmanları hem el ayak sısmesı cok yasamayız sanırım cunku ben sıcaktan kaynaklı el ve ayak sıskınlıgı yasıyorum sabah elım aksam ayagım sısıyor

canım senin vücudundam ödem olmuş olabilir benimde iş yerinden bir arkadaşım hamile o biraz kilolu başladı hamileliğe ve ilk günelrde sanki 6 aylık gibiydi ayaklrı bile şişti jamile pant.aldı hemen dedik git doktra die doktor ödem olmuş bol bol su iç ve tuzu kes demiş şimdi 5 aylık oldu ama normale döndü

canımcım sevinim tabi ama zayıf başladım zaten 44 kiloyum bebek beslenemz die de korkuorum işte nebilim
Canim sen onun icin uzulme bebek cok az yedigin yemekten bile besleniomus doktorum soylemisti yani sen uzulme hic bisi dusunme sadwce tadini cikar hepimiz tadini cikaralim allaha sukredelim bize bi duyguyu yasattirdigi icin

Tuzu kesince normale donuyormu ben cok su iciyorum ama tuzada asiri duskun oldum benimde gobegim o huzden sis olabilir

ay benimde ayaklarım şişiyor ama gün boyu oturarak çalışmaktan dıye dusunuyordum tuzu nasıl kesıcem ben ya coook sevıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…