2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Saol canim
Saol cnm nasil belirtiler vardi erkek bebekte mesela neleri yemeyi cok seviyordun nasil testler yaprin hangileri dogru hatirliyormusun

cin takvimi once kiz dedi.ama dogumgunum yaklasinca erkek.dedi. su otomatik olan netten bakmistim.ben et cok severdim etten tiksindim.3 ay yiyemedim.3 ayda midem bulandi.aslında kiz bebek te bulanir derler.canim daha cok eksi seyler cekti.limonlu..oda tutmadi yani ye tatliyi cikar hakkiyi derlerdi.doktorum 11.hafta erkek oldugunu soyledi.ben kiz bekledigim icin inanamadim:)

Olmadi kizlar malesef :KK43:
Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
Kürtajda bekleme süresi uzun
Butun testleri rahim filmini istedim
Allah hepinizden razi olsun
Destek ve temennileriniz icin
Rabbim yavrularinizi size bagislasin
Çok geçmiş olsun canım bi dahaki sefere herşey çok güzel olur inşallah

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
Allah sabir versin canim insalla en yakin zamanda yine hamile kalirsin uzulme sen yipratma kendini :KK43:

ohh gözün aydın canım dinlen eğlen bol bol :) bende ağustosun ortasında 1 hafta rapor 1 hafta yıllık izin kullancam eşimde bir hafta kullanacak inşallah normalde eskişehire gidicektik yine ama 6 saatlik yol gözümde büyüyo bayramda bile zorlanmıştım o yüzden bizde annemlerin yanına yazlığa gitmeyi düşünüyoruz inşallah :)
canım eskişehirlimisin biz eşimle orda okuduk tabi eskişehir için ölüyoruz keşke yaşasak 15 günde bir hafta sonları kaçıyoruz gezmye alışverişe ben samsunluyum afyonda evliyim öyle olunca benim tatiller samsunda geçiyor kurban bayramnda bende rapor ve bayramı birleştirip tatile :)

ohh gözün aydın canım dinlen eğlen bol bol :) bende ağustosun ortasında 1 hafta rapor 1 hafta yıllık izin kullancam eşimde bir hafta kullanacak inşallah normalde eskişehire gidicektik yine ama 6 saatlik yol gözümde büyüyo bayramda bile zorlanmıştım o yüzden bizde annemlerin yanına yazlığa gitmeyi düşünüyoruz inşallah :)
süper canım yaa inş sorunsuz sağlıklı tatiller geçiririz:) kucağımız boş olarak son tatilimiz:):)

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
Allah sabır versin canım en kısa zamnda tekrar nasip etsin inşallah Allahım yardımcın olsun...

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
çok geçmil olsun.rabbim tekrardan sağlıklı sıhhatli hamile kalmayı nasip etsin.....

Hayırlısı olsun canım..Çok geçmiş olsun.Benim de 1 tane düşüğüm var 8 ay önce olmuştu.Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor gerçekten..Ben 3 gün hastanede yattım hapla düşürmeye çalıştılar ama düşmedi.En son 3. gün kürtaja aldı doktor :KK43: Rabbim sabırlar versin İnşallah..

üzülme canm hayırlısı böyleymiş demek. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlar versin sana.

BeyazOrkidem BeyazOrkidem geçmiş olsun canım moralini yüksek tut şükret Allah a hep beterinden korudu diye .. Benim 6.ayda suni sancıyla doğum yaptırıldı, 3 ay sonra dış gebelik kürtaj .. 4 ay sonrada şu an ki karnımdaki bebeğimle birlikteyim .. Hiç umudunu yitirme hep şükret dua et mükafatını alırsın elbet ..

Çok geçmiş olsun canım bi dahaki sefere herşey çok güzel olur inşallah

Allah sabir versin canim insalla en yakin zamanda yine hamile kalirsin uzulme sen yipratma kendini :KK43:
sagolun kizlar biran önce saglicakla su dönem bitsede kafamdan atsam

cin takvimi once kiz dedi.ama dogumgunum yaklasinca erkek.dedi. su otomatik olan netten bakmistim.ben et cok severdim etten tiksindim.3 ay yiyemedim.3 ayda midem bulandi.aslında kiz bebek te bulanir derler.canim daha cok eksi seyler cekti.limonlu..oda tutmadi yani ye tatliyi cikar hakkiyi derlerdi.doktorum 11.hafta erkek oldugunu soyledi.ben kiz bekledigim icin inanamadim:)
Yaa ben tatliyi cok seviyodum ama hamile kalinca tiksindim limona bayiliyorum tuzlayip limon yiyorum ve yuzumde guzellesme oldu yuzum tertemiz sivilcesiz... Ve cok bulantimda yok Allaha sukur cok rahat hamilelik geciriyorum

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
canım yaa çok üzüldüm gerçekten hayırlısı bu zamana değilmiş sen zaten inançlı bir kızsın hakkımızda hayırlısı olsun tatlım:KK43::KK43:

Yaa ben tatliyi cok seviyodum ama hamile kalinca tiksindim limona bayiliyorum tuzlayip limon yiyorum ve yuzumde guzellesme oldu yuzum tertemiz sivilcesiz... Ve cok bulantimda yok Allaha sukur cok rahat hamilelik geciriyorum
Maşallah cnm nazar etme kendine :KK66: Bende sivilce derdi bitmez hep vardı şimdi de var..Tatlıyı kimse yiyemiyor sanki ilk aylarda..Öyle geldi bana:KK66:

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz

bakalım inş hepimiz biraya cinsiyetlerimizi öğrenicez Allahın izniyle ay heyecan yaptım :) bende kilo aldım ve alnım belli belirsiz ama elimle hissettiğim kabarmalar var acaba benım de kızmı ama ben erkek gıbı hıssedıyorum kafamda delı sorular

X