2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Evet ilk hamileligim duginumuz 19.10.2015 il baslarda korunduk islerdwn dolayi ama sonra korkmaya basladim ya olmazsa daha sonra die bi ay korunmadik ve hamile kaldim Allahin isi iste ve simdi cok mutluyuz ve iyiki yapmisiz dioruz
olsun ya çocuk evin neşesi valla.ben şimdi oğluşumu kimseye bırakamıyorum.işe giderken anneme bırakıyoruz.akşamüstü alıyoruz..ama günde kaç kere konuşuyoruz kaç kere...

Merhaba arkadaslar ben 2015 mart anneleri grubundanim.ama maalesef oglum marti bekleyemedi 21 şubatta geldi.gecen yil bu zamanlar cok heyecanliydim ilk gebelik oldugu icin cokta bisey bilmiyodum.buradaki arkadaslar sayesinde cok sey ogrendim.simdi her sey cok guzel.Umarim saglikli bir sekilde bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz.Allah yardimciniz olsunn

Canım adını bilmiyorum. Doktorumda kan vereceğim amerikaya gidecekmiş. 2500 tl fiyatı. Sen nerde yaptıracaksın.

Gelab diye bir labratuvar varmış ben direk oraya gidip yaptırmayı düşünüyorum hastanede vermek istemiyorum kanı, nişantaşı, göztepe falan şubeleri var baya araştır istersen, bende daha net araştırmadım .. Netten araştırdığım kadarıyla 1800 2000 lira gbi fiyatı ama senin ikiz ya fiyat değişebilir canım, az kaldı 11.haftanın içindeyim ben araştırıp bakıcam

Ya benimde şimdi çatlağım yok ama daha önceki hamileliğim 4,5 aylık olana kadar birlikteydik sonra aldırmak zorunda kaldık onda bile ufak ufak çatlaklarım başlamıştı dokuz aya kadar harita gibi olucak belli naapsamki??

Sen şimdiden başla o zaman canım bebe yağı ve badem yağı en doğalı en iyisi .. Bol su iç bir de

Saol canim
Merhaba arkadaslar ben 2015 mart anneleri grubundanim.ama maalesef oglum marti bekleyemedi 21 şubatta geldi.gecen yil bu zamanlar cok heyecanliydim ilk gebelik oldugu icin cokta bisey bilmiyodum.buradaki arkadaslar sayesinde cok sey ogrendim.simdi her sey cok guzel.Umarim saglikli bir sekilde bebeklerinizi kucaginiza alirsiniz.Allah yardimciniz olsunn
Saol cnm nasil belirtiler vardi erkek bebekte mesela neleri yemeyi cok seviyordun nasil testler yaprin hangileri dogru hatirliyormusun

Bacilarim ben artik minnosumu daha da net hissetmeye basladim cok sukur :anneadayı:
10+3 deyiz...
Oglumda 12. Haftalarda hissetmistim...
2. Gebelikte daha erken hissedilebilir dedikleri dogruymus :KK68:

Kizlar kusura bakmayin butun forumu okumadim belki daha once konusmussnuzdur cinsiyet le ilgili biseyler bilen varmi meraktan catlicam tabikide en onemlisi saglikli olsun evladim ama iste cok merk ediyorum nolur bisey bilen varsa anlatsin
Ben daha once de yazdim Cinsiyetin tatli ya da eksi asermeyle ilgisi var mi bilmem ama iliskinin oldugu zamanla alakali ve vucudunun o zamanki asidik bazik durumuyla alakali Eger iliski yumurtlama gunu ya da 1 gun once olduysa erkek,abur cubur degilde daha cok sebze meyve turu besleniyosan yine erkek Eger iliski yumurtlama gununden bikac gun once olduysa kiz,yine kizartma hamur abur cubur turu seyler cok tuketiyosan vucudun asidik olacagi icin kiz Bunlar bilimsel verilere gore diger turlusunu bilmiyorum :)

Bacilarim ben artik minnosumu daha da net hissetmeye basladim cok sukur :anneadayı:
10+3 deyiz...

Zayıfmısın canım bide nasıl bir his :) benmde ikinci hamilelik benimkide şu an 10+3 olmuş kocaman 3.6 cm :) ve bnde arada bir seyirmeler falan gbi hissedyrum sanki bazen

10+3 deyiz...
ne güzeeell, nasıl hissediyorsun canım bebişini merak ediyorum da :KK48:
kızlar bende nefes darlığı başladı nefes alamıyorum bazen siz de de oluyo mu hiç?
oluyo canım biri sanki göğsümün tam ortasına baskı yapıyomuş gibi oluyo arada

Olmadi kizlar malesef :KK43:
Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
Kürtajda bekleme süresi uzun
Butun testleri rahim filmini istedim
Allah hepinizden razi olsun
Destek ve temennileriniz icin
Rabbim yavrularinizi size bagislasin

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
Hayırlısı olsun canım..Çok geçmiş olsun.Benim de 1 tane düşüğüm var 8 ay önce olmuştu.Rabbim kimseye yaşatmasın çok zor gerçekten..Ben 3 gün hastanede yattım hapla düşürmeye çalıştılar ama düşmedi.En son 3. gün kürtaja aldı doktor :KK43: Rabbim sabırlar versin İnşallah..

Hastaneye yönlendirdi
Kürtaj mi yoksa haplami
Düsürülsün die
Ne önerirsiniz
üzülme canm hayırlısı böyleymiş demek. Rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlar versin sana.

BeyazOrkidem BeyazOrkidem geçmiş olsun canım moralini yüksek tut şükret Allah a hep beterinden korudu diye .. Benim 6.ayda suni sancıyla doğum yaptırıldı, 3 ay sonra dış gebelik kürtaj .. 4 ay sonrada şu an ki karnımdaki bebeğimle birlikteyim .. Hiç umudunu yitirme hep şükret dua et mükafatını alırsın elbet ..

X