2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Bende ona bakiyim canim biziM gelinimiz de o kadar para verip bi krem almisti ama hic etkisi olmadi yine catladi demisti o yuzden o kadar pahali kremler almicam napalim o kadar kilo alcz kolay degil yani:anneadayı:
canım bende öyle düşünüyorum önemli olan cildi nemli tutmak. bunun içinde söyle bir tarif var ben aldım uygulama başlıycam. lokman hekimden kakao yağı, badem yağı, kayısı yağı aldım vazelinde evde vardı. yağların hepsinden birer tatlı kaşığı koydum 4 tatlı kağışı da vazelin koydum hafif krem gibi katılığı olacak şekilde buz dolabında bekletiyorsunuz onu sürüyorsunuz hemde az az yapıcam taze taze surucem

mesela ben.ilk hamileliğim çok rahat geçti.ama bu sefer gece bile uykumdan uyandırıyo mide bulantısı..ilkinde çok tatlı yerdim ama delicesine.....bunda mesela öğlen yemekte tatlı vardı.bi yudum aldım ve suyla gitti yoksa yiyemicektim...bakalım daha neler olcak.
Canim senin birincisi kiz mi erkek mi

çok teşekkür ederim tatlım :):) sizin yok mu öyle bir plan falan?
biz bayramda bi kaç gün gittik.ramazan arkasından dinleniriz diye ama tatilde daha çok yoruldum valla...hamile olduğumu da bilmiyodum ozaman.....aman Allah ım bi halsizlik bi yorgunluk bende...tabi tatil bana bi işe yaramadı maalesef...olsun ya ben hamile olayımda herşeye razıyım valla.....oğluşum kardeş diye çıldırıyo zaten....eşimde öyle hatta daha şimdiden 3 tane bile olsa diyo yani o kadar....

canım bende öyle düşünüyorum önemli olan cildi nemli tutmak. bunun içinde söyle bir tarif var ben aldım uygulama başlıycam. lokman hekimden kakao yağı, badem yağı, kayısı yağı aldım vazelinde evde vardı. yağların hepsinden birer tatlı kaşığı koydum 4 tatlı kağışı da vazelin koydum hafif krem gibi katılığı olacak şekilde buz dolabında bekletiyorsunuz onu sürüyorsunuz hemde az az yapıcam taze taze surucem
Aaa supermis bende yapiyim onu canim cok sagol

hadi yaa canım olmadı iki günlük bi kaçamak falan da mı yapamazsınız. gerçi iş varmış çok şükür olmaması ayrı dert yani
Yok canim bi gun bile dinlenemiyoruz kendi is yerlerimiz var ve her gun calismak zorundayiz kocamla sadece aksamlari gorusebiliyoruz beraber hic bise yapamiyoruz insalla isleri tam yerini oturttuktan sonra birbirimize daha fazla vakit ayiricaz :)

Yok canim bi gun bile dinlenemiyoruz kendi is yerlerimiz var ve her gun calismak zorundayiz kocamla sadece aksamlari gorusebiliyoruz beraber hic bise yapamiyoruz insalla isleri tam yerini oturttuktan sonra birbirimize daha fazla vakit ayiricaz :)
inş canım sonuçta geleceğiniz için emek harcıyorsunuz olur o kadar:)

amin canım.Allah hepimizin gönlüne göre versin inşallah.....senin ilk bebeğin galiba..
Evet ilk hamileligim duginumuz 19.10.2015 il baslarda korunduk islerdwn dolayi ama sonra korkmaya basladim ya olmazsa daha sonra die bi ay korunmadik ve hamile kaldim Allahin isi iste ve simdi cok mutluyuz ve iyiki yapmisiz dioruz

kızlarrrr izin kopardımm:):) yarın aksam tatile gidiyoruzzzzz bizz:):):emir_bebek::emir_bebek:
ohh gözün aydın canım dinlen eğlen bol bol :) bende ağustosun ortasında 1 hafta rapor 1 hafta yıllık izin kullancam eşimde bir hafta kullanacak inşallah normalde eskişehire gidicektik yine ama 6 saatlik yol gözümde büyüyo bayramda bile zorlanmıştım o yüzden bizde annemlerin yanına yazlığa gitmeyi düşünüyoruz inşallah :)

X