2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Limon u duydum ama zencefili duymamistim denicem sagolasin

Özelde muayAne ücreti ne kadar veriyorsunuz sağlık sigortanız olduğu halde?
Bunu ticarete dokmusler herkes bi fiyat cikariyor kimi yerde 20-30 kimisi 50-100 degisiyor simdiki oldugum ilcede 20ama bes para etmez antepte 50ydi en son gidisimde

Sosyal güvenceniz yok mu canim fiyatlar yuksek geldi de

65 lira oduyorm canim

Lutfen birisi bana yardim etsin bugun doktora gittik kese var ama bebegimizi goremedik 6+2 bugun erken mi ne zaman gordunuz siz meleklerinizi doktor iki hafa sonra gel dedi olumsuz konusmadi

Kızlar karnım tüm gün kaşındı karnımız büyüdükçe kaşınırmış

Eltim simdiden krem kullan diyor onunda kizi 2.5 yasinda hic catlagi yok masallah mustela kullanmis hamileligini ogrendigi andan lohusaligi bitene kadar goguslere karnina birde bacaklarina surmus

Yaa çok az tutmuş benden 170 TL para istediler
canım çoğu testi aile hekimi yapıyor boşuna başka yerde yaptırma zaten gebelik kaydı felan yaptirmaniz gerek aile hekimine ona göre ilerde aşılarımız olacak ve doğumdan sonra da bebeğin aşıları ben tüm tahlillerimi aile hekimimde yaptırdım ve ücret ödemedim

Canim ne oldu bugün dr muayenen vardı senin inşallah güzel haberler almissindir

Kizlar bir sorum olacak yine Herkes multivitamin takviyesi aliyor mu ? Ozellikle mide bulantisi sikayeti olanlar vitamin hapi kullaniyor musunuz ?

Eltim simdiden krem kullan diyor onunda kizi 2.5 yasinda hic catlagi yok masallah mustela kullanmis hamileligini ogrendigi andan lohusaligi bitene kadar goguslere karnina birde bacaklarina surmus
Bana da doktor 2.aydan itibaren çatlak için krem kullan dedi ilk gebelikten karnın harita gibi olmasın dedi

Herkese iyi geceler kizlar listeye bakamadim kac zamsndir tatildeyim telefondan bu isi halletmek zor iki hafta sonra donucem ozaman bakicam bilginizee

Lutfen birisi bana yardim etsin bugun doktora gittik kese var ama bebegimizi goremedik 6+2 bugun erken mi ne zaman gordunuz siz meleklerinizi doktor iki hafa sonra gel dedi olumsuz konusmadi
Benide ilk zamanlarda korkutucu dr um. Çok şükür gördük sonradan bebişimizi. Kese kaç cm çıktı geç döllenme olabilir cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…