2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Selam kizlar inşallah benimde SATA gore 26 mart doğum tarihim.kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.siz tahlil yaptirdiniz mi?yaptırdiysaniz ne tahlilleriydi ve ne kadar tuttu
Hayirli olsun canim hamileligin ben özele gittim ilk.sonra ne olduklarini bilmiyorum ama 30 yakin test yaptilar kan idrar falan ama hic bir ucret odemedim muayene parasi disinda

Çok tutmuş seninkide yaa
Burdaki fiyatları görünce şaşırmıştım sonra doktor bî arkadsımla buluştuk sordum testleride gösterdim bnm 37tane test vardı kimisi çok pahalı bu testlerin normal dedi demek bna farklı testlerde verdiler dedim sonra artık napalım canım oldu gecti canımız sağolsun dedik gectik

bende bugün rutin gebelik testi adı altında test yaptırdım idrar ve kan. yaklaşık 30 değere falan bakıldı (eksik fazla olabilir net hatırlayamadım) toplam 804TL tuttu valla :) gerçi ödedikten sonra baktık bu iş pahalı olacak gidip 5500tl ye doğum paketi aldık (ankara koru hast.)

Benim doktorum testlerimi A.S.M. inde yaptirmami soyledi valla 0 masrafi oldu
Rubella vs. Giileri ilk gebeligimde yaptirdim diye sanirim yine istemedi...
Geri kalan hepsini masrafsizca yaptirdim

yaaa arkadaşım ben de seninle aynı durumdayım. geçen hafta içim dışıma çıktı,bir lokma yiyemedim. daha 7. haftadayım. senin dediğin gibi yeni başlaması gerekirken bayağı bayağı azaldı. iştahım ise tavan yaptı canım sürekli bişeyler istiyo ama iki-üç lokma yiyebiliyorum. ben bu duruma hiç sevinemiyorum bişey mi oldu diye korkuyorum perşembe günü doktora gidicem bu merak beni yiyip bitirecek yoksa

Hayirli olsun canim hamileligin ben özele gittim ilk.sonra ne olduklarini bilmiyorum ama 30 yakin test yaptilar kan idrar falan ama hic bir ucret odemedim muayene parasi disinda
muayAne ücreti ne kadar peki?
Yaa çok az tutmuş benden 170 TL para istediler
Sanırım istenilen testler aynı değil 30 40 şeye Bakıldı diyor arkadaşlar ben de toplasan 5 6 tane bişey vardı işaretli kağıtta
Bu arada muayAne ücreti ne kadar veriyorsunuz özelde?

Selam kizlar inşallah benimde SATA gore 26 mart doğum tarihim.kızlar sizlere birşey sormak istiyorum.siz tahlil yaptirdiniz mi?yaptırdiysaniz ne tahlilleriydi ve ne kadar tuttu

650 lira tuttu benimde ama içinde benim istediğim bazı bir kaç testte vardı, yinede eğer doktorun test listesini eline tutuşturursa önce sağlık ocağına git canım çoğunu sağlık ocağı ücretsiz yapıyormuş, arkadaşım ücretsiz yaptırdı nerdeyse hepsini ..

Biz bugün kalp atışlarımızı duyduuuk:) bu ses bile bu kadar etkiliyorsa kucağıma aldığımda nasıl olur kim bilir:) Allah'ım tamamına erdirsin hepimizinkini..

Ay masallaah Allah nazarlardan saklasin hayirli olsun canim benim bir dahaki bulusmam 2.5 hafta sonra cok sabirsizlaniyorum ne kadar buyumus olucaaaakkk :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…