2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Çatlak için ben kakao yağı kullandım bide bebe yağı her duştan sonra .16.5 kilo almama rağmen hiç çatlağım yok.....

Bana da doktor 2.aydan itibaren çatlak için krem kullan dedi ilk gebelikten karnın harita gibi olmasın dedi
Kızlar bnde bu konuda bi cildiyeciye danıştım Lierac phytolastil gel diye bi krem önerdi bebek için de zararmış ayrıca cok etkiliymiş internetten daha uyguna bulabilirsnz

Kızlar bnde bu konuda bi cildiyeciye danıştım Lierac phytolastil gel diye bi krem önerdi bebek için de zararmış ayrıca cok etkiliymiş internetten daha uyguna bulabilirsnz

Eveeeet bende lierac kullanicam evlendigim ilk yilda internette denk gelmistim arastirmistim o gunden beri hep aklimda sonra tuba unsal tavsiye olarak paylasmisti instagramda demet akalina falan hediye gondermisti bende magazinci gibi oldum hahahah

Eveeeet bende lierac kullanicam evlendigim ilk yilda internette denk gelmistim arastirmistim o gunden beri hep aklimda sonra tuba unsal tavsiye olarak paylasmisti instagramda demet akalina falan hediye gondermisti bende magazinci gibi oldum hahahah
Ha hah tamamdır onlarda kullanıyosa kullabiliriz:):):)ben onları şimdi duydum ama direkt dr onaylı öneri aldım güvenle kullancm bnde siparişimi verdim canım sizlerlede paylasym istedim madem onlarda kullanıyomuş bizim göbüşümüzn ne eksiği var o halde:KK66:kullanın kızlar

valla normalde hatta çoğunlukla bekarken çok minik minik uçlarından aldırırdım saçlarımı, geçen sene evlendim balayından sonra omuz hizasında kestirdim, şimdi gözüm daha da kara valla sıcakta patlamak üzereyim omuzun üzerinde kestirebilirim yani her an izmir sıcağı bu saçlarla bu halde çekilmiyo :KK48:
ayyy bende sırrma gıbı uzun olan saclarımı gıttım kısacık kestırdım sıkıntıdan. ohhh bee dedım dunya warmıs. ızmır sıcagı hakkatende artık hıc cekılmıyorrr. zaten cok dokulmeye basladı cokta ıyı yaptım walla :)

Canim aslinda cok kilom yok ama bekleyim ya birsey kaybetmem allahim onlari bizlere bagislasin allah kucagimizda gormeyi nasip etsin canim

Ha hah tamamdır onlarda kullanıyosa kullabiliriz:):):)ben onları şimdi duydum ama direkt dr onaylı öneri aldım güvenle kullancm bnde siparişimi verdim canım sizlerlede paylasym istedim madem onlarda kullanıyomuş bizim göbüşümüzn ne eksiği var o halde:KK66:kullanın kızlar

Hahahaha aynen öyle bizim göbüsümüz daha güzel :)) ne kadara siparis verdin 154 e sordum ben

Kizlar benim esim dogal urunler satilan yerin bilgi islemine bakiyordu...
Catlaklar icin : Kakao yagi...susam yagi...kukui yagi...acibadem yagi...bir yada birkac tane daha vardi galiba haturlayamiyorum simdi ...
Bu yazdigim yaglarin hepsini karistirip catlagi onlemek vede olusan catlaklari yok etmek icin satiyorlarmis...
Ben hic kullanmadim 13-14 kilo almistim catlagim yoktu...
Yengemde epey bi catlak olusmustu dogum sonrasi dedigim karisim yagini verdim virkac hafta kullanmasiyla catlaklarin yok olmasi bir oldu...
Kullanan herkeste memnun kalirmis ...
Numaralarini alip sorarlarmis cunku paylasmak istedim ;-)

Kizlarrr çok şükür bebisimizi gördük.kalbini hem gördük hem duyduk gum gum maşallah kuzuma.6.5 mm olmusuz bile teyzoslar.merak edenler için İzmirde egepol Bülent bey Dr.um gayet rahat ve olumlu bi muayeneydi 57 TL ücreti kan testleri için de ayrıca ücret istemediler.

Kizlarrr çok şükür bebisimizi gördük.kalbini hem gördük hem duyduk gum gum maşallah kuzuma.6.5 mm olmusuz bile teyzoslar.merak edenler için İzmirde egepol Bülent bey Dr.um gayet rahat ve olumlu bi muayeneydi 57 TL ücreti kan testleri için de ayrıca ücret istemediler.
canım meraba hayırlı olsun cok sewındım senın ıcın. bende yarın egepole baslıycam dılek hanma. testler ıcın ucret almadılarmı. hastane nasıl kalabalıkmıydı.

canım meraba hayırlı olsun cok sewındım senın ıcın. bende yarın egepole baslıycam dılek hanma. testler ıcın ucret almadılarmı. hastane nasıl kalabalıkmıydı.
Senin de hayırlı olsun bebisin.hastane kalabalıktı evet ama bazı doktorlar özellikle yoğun.dilek hanıma da bi arkadaşım gidiyor çok memnun.ben gebelikten önce bazı testlerimi yaptırmıştır.simdi kalanları yazdı sanırım ve her ikisinde de extra birşey odemedim canım.ben memurum bu arada fark eder mi bilmem..

Selam kizlar ben size yetisemiyorum masallah cok hizli bi topik buu:) istanbulda olan arkadaslar hangi hastanedesiniz benim tedavi gordugum hastane memorialdi simdide acibadem sigortam oldugu icin oraya gecmeyi dusunuyorum. Bende rutin testlerimi yaptirdim tsh yuksek cikti gebelikte onemliymis yalniz sizde atlamayin ilac kullaniyorum. Bakalim ptesi kontrolumuz var tekrar bi an once zaman gecsin de goriim istiyorum:KK200:

Senin de hayırlı olsun bebisin.hastane kalabalıktı evet ama bazı doktorlar özellikle yoğun.dilek hanıma da bi arkadaşım gidiyor çok memnun.ben gebelikten önce bazı testlerimi yaptırmıştır.simdi kalanları yazdı sanırım ve her ikisinde de extra birşey odemedim canım.ben memurum bu arada fark eder mi bilmem..
ozel saglık sıgortasımı war yanı senın yoksa sgk mıı

X