2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Canım tuzlu ince çubuk krakerler ciddi anlamda azaltıyor bulantıyı bi dene istersen belki bi faydası olur bulandıkça 1-2 tane at ağzına

Canm bebeğe hic etkisi olmaz sadece senin bünyen zayıflar.bebek senin depolarndan kanndan besleniyo hic merak etme.benim de nedense istahm açıldı.zaten kilo problemim var.

Canm sen en son ne zaman adet oldun.sanirim bebislerimiz aynı.benim 27 hazirandı.bakalm yarn keseyi gorecek miyiz

Kızlar bebeğin kalp atışlarını alamadık. 3 ayrı dr gittim. Yrn kürtaj olucam. Sizlere hayırlı hamilelikler dilerim
Canım cok qeçmiş olsun bende ilk gebeliqimi kürtaj olmak zorunda kaldım Allah sabrını verıo inşallah en kısa zamnda tekrar hamile kalırsın Allah yardımcın olsun inşallah....

Senin cok iyiymiş mesafe canım ya benim 1 saat nerdeyse uzak baya Allah yardımcımız olsun halim hal deqil ama dayanıcaz mecbur hem nelere dayanmadıkki biz En çok isteqimde 1.yılımıza 3 kişi qirmekti Allahım nasip etti 19 Aqustosta 1 sene olucak evleneli inşallah...

Kızlar bebeğin kalp atışlarını alamadık. 3 ayrı dr gittim. Yrn kürtaj olucam. Sizlere hayırlı hamilelikler dilerim
Başın sağolsun cnm hakkında hayırlısı olsun.. Ben de yarın senle aynı kaderi paylaşıcam gibi gözüküyo ( dilerim bundan sonraki hamileliğin en kısa zamanda olur, sağlıklı ve hayırlı sonuçlanır..

Umudunu yitirme canim ben düsünmuorum
Hersey olacagina vario dr kanama baslayabilir dedi
Fakat gelen giden yok

Ne güzel canım..Bizim de bugün evlilik yıldönümümüz..Ben de çok istemiştim..Doğum günümden önce de kucağıma laırım İnşallah yavrumu 5 nisan doğum günüm de...

Canım hayırdır bi gelişme mi oldu, yarın seninle aynı kaderi paylaşıcam gibi görünüyo demişsin

Ya kizlar benim önceden akintim vardi az once lavaboya gittigimde günlük pedde kahverengi bi akinti gordum yarin da zaten doktora gitcem ama endiselendim simdi

Ne güzel canım..Bizim de bugün evlilik yıldönümümüz..Ben de çok istemiştim..Doğum günümden önce de kucağıma laırım İnşallah yavrumu 5 nisan doğum günüm de...
Nice senelere canım inşallah kucaqında olur canım bebeqin Allahım büyüktür bu sefer olur inşallah...

Nice senelere canım inşallah kucaqında olur canım bebeqin Allahım büyüktür bu sefer olur inşallah...
İnşallah canım benim sağolasın..8 aydır beklediğim bir mutluluk..Rabbim acısını göstermesin tez zmanda büyüsün gelsin annesine İnşallah..Hepimizin de

Canım hayırdır bi gelişme mi oldu, yarın seninle aynı kaderi paylaşıcam gibi görünüyo demişsin
Yok canım henüz bi gelişme yok aslında kontrolüm yarın ama galiba bu fikre alışmaya çalışıyorum çünkü doktorum çok ümitsizdi kanaman başlayabilir falan dedi gece bile olsa beni ara diye cep numarasını falan verdi şu anda bişey yok ama ne biliyim içime öyle doğuyo sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…