2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Umudunu yitirme canim ben düsünmuorum
Hersey olacagina vario dr kanama baslayabilir dedi
Fakat gelen giden yok

Allahtan ümit kesilmez yüregini ferah tut nasipte varsa hic birsey engel olamaz canım diger topikte yazdıgını okudum Allah büyük canım

Yok canım henüz bi gelişme yok aslında kontrolüm yarın ama galiba bu fikre alışmaya çalışıyorum çünkü doktorum çok ümitsizdi kanaman başlayabilir falan dedi gece bile olsa beni ara diye cep numarasını falan verdi şu anda bişey yok ama ne biliyim içime öyle doğuyo sanki :KK43:

Canım icini karartma yarın bir git bakalım ne dicek de her serde hayır vardır unutma yüregini zor olsada ferah tutmaya calıs

Yok canım henüz bi gelişme yok aslında kontrolüm yarın ama galiba bu fikre alışmaya çalışıyorum çünkü doktorum çok ümitsizdi kanaman başlayabilir falan dedi gece bile olsa beni ara diye cep numarasını falan verdi şu anda bişey yok ama ne biliyim içime öyle doğuyo sanki :KK43:

Canım Allah'tan hayırlısı olsun, inan böyle belirsiz beklemek en kötüsü. Yarın hele bir durum belli olsun, olumlu olursa en güzeli ama olumsuz olursa da bir sonraki sağlıklı hamileliğinin yolunu açmış olacaksın inşallah...

Bizim aileden de ikizler var ama bakalım hayırlısıysa olsun. Siz artık iki canlı değil üç canlısınız ay ne guzel bi duyguu maşallah :nazar: Ben ikiz istiyorum ama bakalım bebişim nasıl daha görmedim bile sağlıklı olsun da tek çift hiç farketmez :anneadayı:
aynen öyle hayırlısı neyse o olsun sizin içinde :KK68:
Kızlar bebeğin kalp atışlarını alamadık. 3 ayrı dr gittim. Yrn kürtaj olucam. Sizlere hayırlı hamilelikler dilerim
canım çok üzüldüm, Rabbim en hayırlı zamansa sağlıklı bir bebiş nasip etsin size, üzmemeye çalış kendini

Allahtan ümit kesilmez yüregini ferah tut nasipte varsa hic birsey engel olamaz canım diger topikte yazdıgını okudum Allah büyük canım

Canım icini karartma yarın bir git bakalım ne dicek de her serde hayır vardır unutma yüregini zor olsada ferah tutmaya calıs
Ah keşke tutabilsem canım elden gelmiyoki işte ne kadar akıl mantık telkin etmeye çalışsa da insanın içi kontrolsüz bi şekilde acıyo yine de Allah'a sığınıyorum herşeyde vardır bi hayır.. sağol desteğin için :KK200:

Canım Allah'tan hayırlısı olsun, inan böyle belirsiz beklemek en kötüsü. Yarın hele bir durum belli olsun, olumlu olursa en güzeli ama olumsuz olursa da bir sonraki sağlıklı hamileliğinin yolunu açmış olacaksın inşallah...
Amin canım hayırlısına dua ediyorum inşallah kısmetimde kötü bi tecrübe varsa da Allahım sabrını mutlaka verir tesellisini de tabiki .. Çok teşekkür ederim :KK200:

kızlar aranızda afyonlu olan var mı ben afyonlu değilim ama burda evliyim oyüzden insanın kendi memleketi olmayınca doktor zor buluyor 2 doktora gittim ikisinide beğenmedim eşim sen sokaklarda doğurcan diyor halbuki bu haftalarda doktor arayışı normal ama erkek milleti işte :)
Merhaba canim
Gecmisi okuyordum . Bende afyonda yasiyorum .

Halil gulden benim doktorum. Ikinci hamileligim. Afyon pek sevmez kendisini ama encok hastasi olan da o sanirim. Nezaman gitsem encok onu bekleyen olur sirada diger doktorlara gore.

Kızlar çok üzülüyorum olumsuz durumlar karşısında inşallah Allah en kısa zamanda bebeklerinize kavuşturur sizi. Benim de başımdan kötü tecrübeler geçti üst üste 2 düşük yaşadım biri 12. diğeri 17. Haftada. Daha ne kötü örnekler var lütfen üzmeyin kendinizi bir an önce toparlanıp sağlıklı bir şekilde bebeklerinize kavuşursunuz inşallah

Kızlaaaar kalp atışını duydum :rolleyes:bişey mi oldu diye korkarken büyük süpriz oldu normalde kalp atışı için haftaya gidecektim erkenden duymuş olduk :KK70: risk varmış ama doktor kesinlikle yat dinlen diye tesbih etti
gözün aydin canim masaalah sen yine de yat dinlen bu siralar bebisleree cokk iyi bakmamiz gerekiyo

Kızlar çok üzülüyorum olumsuz durumlar karşısında inşallah Allah en kısa zamanda bebeklerinize kavuşturur sizi. Benim de başımdan kötü tecrübeler geçti üst üste 2 düşük yaşadım biri 12. diğeri 17. Haftada. Daha ne kötü örnekler var lütfen üzmeyin kendinizi bir an önce toparlanıp sağlıklı bir şekilde bebeklerinize kavuşursunuz inşallah
Sana da gecmis olsun canim bi de 3 ayi atlatalim sonrasi kolay diyodum ama sen 3. Aydan sonra yapmissin düsükleri burda ne cok sey ogrendim her zaman dikkatli olmak gerekiyo demek ki gerci naparsan yap bebegin yasayacagi varsa bisey olmuyo ama diger türlüsü sen ne kadar ugrassan da bebegin gidiyo bi sekilde bütün kayip yasayanlara Allahm sabir versin cok zor tekrar o sevinci yasatsin ins.

Kızlaaaar kalp atışını duydum :rolleyes:bişey mi oldu diye korkarken büyük süpriz oldu normalde kalp atışı için haftaya gidecektim erkenden duymuş olduk :KK70: risk varmış ama doktor kesinlikle yat dinlen diye tesbih etti
Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağımıza almakta nasip olsun bebekleri. Bugün bir arkadaşım kalp atışı erken duyuluyorsa erkek bebek oluyormuş dedi onun çevresinde çok denemişler bunu erken bir tahmin :KK66:

Merhaba canim
Gecmisi okuyordum . Bende afyonda yasiyorum .

Halil gulden benim doktorum. Ikinci hamileligim. Afyon pek sevmez kendisini ama encok hastasi olan da o sanirim. Nezaman gitsem encok onu bekleyen olur sirada diger doktorlara gore.
ayy canım evet adını çok duydum ama biraz sezeryancı dedikleri için geri durdum

Hayırlı olsun canım. Sağlıkla kucağımıza almakta nasip olsun bebekleri. Bugün bir arkadaşım kalp atışı erken duyuluyorsa erkek bebek oluyormuş dedi onun çevresinde çok denemişler bunu erken bir tahmin :KK66:
teşekkürler canım :) inş hepimiz için herşey çok iyi olur kız erkek ferk etmez sağlıklı olsun da lekelenmem olduğu için korka korka ağlaya ağlaya gitmiştim nasıl içim rahatladı anlatamam

Sana da gecmis olsun canim bi de 3 ayi atlatalim sonrasi kolay diyodum ama sen 3. Aydan sonra yapmissin düsükleri burda ne cok sey ogrendim her zaman dikkatli olmak gerekiyo demek ki gerci naparsan yap bebegin yasayacagi varsa bisey olmuyo ama diger türlüsü sen ne kadar ugrassan da bebegin gidiyo bi sekilde bütün kayip yasayanlara Allahm sabir versin cok zor tekrar o sevinci yasatsin ins.
Aynen öyle canım doğuma kadar doğum sonrası her zaman risk vardır. Benim bu gebeliğim de riskli genel anestezi alıcam dikiş atılacak sonrası muamma olacaksa olur diyorum herşey Allah tan

Kızlar kasik ağrısı yaşayan varmı kasik ta değil karnıma ara ara bir sağa bir sola giriyor :KK76:kasiniyor sizde de varmı

Aynen öyle canım doğuma kadar doğum sonrası her zaman risk vardır. Benim bu gebeliğim de riskli genel anestezi alıcam dikiş atılacak sonrası muamma olacaksa olur diyorum herşey Allah tan
Allahim yardim etsin canim saglikla kavusalim hepimiz bebeklerimize dua edip Allaha siginmaktan baska hic bir caremiz yok

bende aynı dertteyim özel sektör malesef zor şimdiden kara kara düşünüyorum :KK43:

Ben de ozel sektordeyim malesef ve sadecce bir pazar gunum var 6bucukta isten cıkıp 8 de evde oluyorum. bildigim kadarıyla 16 hafta dogum ızni dısında, 6 ay da ucretsiz izin kullanabiliyorsun ilaveten ama bunu isyeri kabul etmezse o zaman tazminat alma hakkın oluyor işten cıkarsan. Aksi takdirde kuru kuruya ayrılırsak bebek dogdugu icin ayrıldık dıye tazmınat da alamıyoruz. Kotu tarafı bır emsal bile yok işyerimde, hamile kalanlar dogumdan once işten ayrılmıs. dogum ıznı kullanıp gelmıs bayan yok, aslında patronlarım ısteseler insiyatif kullanırlar o kdar da kurumsal degiller ama yasayıp gorucez sanırım.

X