2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Ins canım son günler çok stresli geçti zaten en son kanaması da görünce son nokta oldu artık dayanamadım koyverdim ağlamaya

kıyamam dualarım seninle Rabbim senin ve bebeğinin yardımcısı olsun bebeğin sana sımsıkı tutunsun inşallah sağlıkla gelsin

Bizim aileden de ikizler var ama bakalım hayırlısıysa olsun. Siz artık iki canlı değil üç canlısınız ay ne guzel bi duyguu maşallah Ben ikiz istiyorum ama bakalım bebişim nasıl daha görmedim bile sağlıklı olsun da tek çift hiç farketmez

Biz seninle her konuda beraberdik kuşum bundada Allah kalbimize qöre verdi şükürler olsun :)
Evet canım çok şükür..İnşallah doğumumuzu da görürüz birlikte..3 ay bir bitse sağlıkla ömrümden ömür gidiyo günler geçmiyo gibi hissediyorum sanki

Evet canım çok şükür..İnşallah doğumumuzu da görürüz birlikte..3 ay bir bitse sağlıkla ömrümden ömür gidiyo günler geçmiyo gibi hissediyorum sanki
İnşallah canım ya gerçekten bu mide bulantısı uyku bitirdi beni ama şükür buqün biraz daha iyiyim..Sen nasıl oldum..?

İnşallah canım ya gerçekten bu mide bulantısı uyku bitirdi beni ama şükür buqün biraz daha iyiyim..Sen nasıl oldum..?
Ben de iyiym haftasonuna göre cnm..Evde yatınca mı kötü oluyor ne insan:) Azcık halsizlik var bide midemde şişkinlik..

Canım iyi bir marka arıyorsam Samsung dan memnun kalırsınız.başınız ağrımaz.

Sevgili anne adayları sizce Türk kahvesinin ni zararı olur mu? Benim tanıdıkşar hep içiyorlardı hamileyken

Ben günde 2 defa içerdi. Türk kahvesini.yanındA Nescafé Çay da cabası.
Ama içerisinde kafein olduğu için hem kansızlık yapıyor ki bu dönemde kanlı canlı olmamız gerek.
Ve bu kafein Bebeğin kalbinde problem oluşturabiliyormuş .yapılan çalışmalar bunu göstermiş.3 sene (hamilelik+emzirme süresince)sıktım ben dişimi bu kadar çok severken.

Evet çok neskafe istediğimde az miktarda kafeinsiz içiyordum.
Canı tabiki istiyor insanın nefis bu da sonuçta.
Dayanamadığımda açık Çay ,yarım fincan türk kahvesi içiyordum.
Doktorlar günde 1 fincan türk kahvesine izin veriyorlar ama ben dikkat etmiştim yine de.

bende resmen 2 kilo almışım daha şimdiden o kadar da çok yemiyorum aslında niye böyle anlamadım

Bende öyle nasıl oldu anlamıyorum birde ahkam kesiyordum cok kilo almayacagım diye ama Resmen 2 kilo oynamıs zaten pantolonlarımda sıkmaya basladı göbekten kapanmıyor bende zorlamak istemiyorum normalde 36 bedendim simdiden 38 olacak gibiyim

Aynen canım benim doktorumda bebek su an depodan besleniyor dedi canın ne isterse onu muhakkak ye cünkü aslında vücudunun ihtiyacı olanı aseriyorsun dedi zararlıları asla yeme sık sık az az ye yemegide kendin icin yiyorsun halsiz düsme olası saglık problemleriyle karsılasma diye bebek ise depodan besleniyor sen depoyu doldur saglıgına birsey olmasın dedi

Ben de iyiym haftasonuna göre cnm..Evde yatınca mı kötü oluyor ne insan:) Azcık halsizlik var bide midemde şişkinlik..
Olabilir canım sürekli kendimizi dilıoruz çünkü evde inşallah böle iyi gider :) Ama sabah kendimi dolmuştan aşşaq atıcaktım o derece bulandım fwenaydı...

Kızlar bebeğin kalp atışlarını alamadık. 3 ayrı dr gittim. Yrn kürtaj olucam. Sizlere hayırlı hamilelikler dilerim

Nasilsiniz kizlar ben arada girip cikiyorum cok sicak allah yardim etsin bende sizin gibi iki kilo almisim bile ama bu haftalarda normalmis yani oyleymis

Olabilir canım sürekli kendimizi dilıoruz çünkü evde inşallah böle iyi gider :) Ama sabah kendimi dolmuştan aşşaq atıcaktım o derece bulandım fwenaydı...
Hmm kötü olmuş cnm..Ben sabah yataktan kalkınca fena oluyorum azcık çıkarıyorum midemdeki suyu, sonra daha rahat oluyorum..Bizim işyeri 3 dk lık mesafe bide servis var evin ordan alıyor, dolmuşla falan zor olur bi de büyük şehirde.Allah yardımcın olsun canım benim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…