2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Benim ki 7. Haftalarda duyuldu...
Eger bu varsayim bende de tutarsa kizim olacak demektir
Saglikli olsunlarda cinsiyet o kadar onemli degil tabi ki ...
Oglumda erken dogum oldu dogarken sesi cikmadi aglamadi hemen yogun bakima alindi...
Birkac saat makineye bagli nefes almis sonra kendisi almis...
Vede 10 gun boyunca bitmek bilmeyen sariligimiz oldu yogun bakimda kaldi...
Bu seferki bebegimi ins. Zamaninda saglicakla kucagima almak nasip olur...
Hastane odasi suslendi hersey tastamamdi ama minigim yoktu odamda...
En acisida binbir ozenle hazirladigim o cikis cantasini hic acmadan ayni sekilde eve goturmek cok canimi acitmisti...
Nereden geldi aklima bunlar simdi ya ufff kusuruma bakmayin oyle eskiler gecti gozumun onunden...
Saglicak ile alalim yavrularimizi ins.

ayy ücretsiz izin 6 ay süper olur asl
ayy 6 ay ücretsiz izin süper olur aslında bizim firma kurumsal inşallah bu konudada kurumsallığını yapar :) benimde bir arkadaş hamile o benden önce bakalım o ne uygulrsa uygularım bende :)) hakkımızda hayırlısı olsun

Benim randevum 1 ay sonra kızlar cinsiyeti de öğrenebilirim sanırım
1 ay sonra 12. haftanda olmayacak mısın? Daha erken olmaz mı cinsiyet icin? Benim de randevum 12. haftada ama kurban bayramından once bir daha giderım 14-15 te ogrenırım dıye kuruyordum.

İnşallah sağlıkla alırız kucağımıza. Bu topikte kötü haber almayalım bir daha

evet gittim.dun aksam..isler ticarete donmuss istese duyabilirdik..sirf para almak.icin 2 hafta dedi..yani bu kadarda olmaz 7 haftalik olmusum duyulur du isteseydi..

evet gittim.dun aksam..isler ticarete donmuss istese duyabilirdik..sirf para almak.icin 2 hafta dedi..yani bu kadarda olmaz 7 haftalik olmusum duyulur du isteseydi..
Canım ticaret için de olabilir tabii ama bana kadın doğumcu bu haftalarda bebeğin kalp atışını dinlemek bebeği strese soktuğunu söylemişti yanılmıyorsam ondan da olabilir. Ayrıca eskiden 2,5 ayda duyulurmuş kalp atışı biraz sabır :)

oylee deee...insanin sinirlenir bozuluyor.ben saatelerce bekliyim.ve bana kese var d3sin 2 hafta sonraya surekli ertlemesi canimi skti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…