2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

birde muhtemek doğum tarihin 01.03.2016 olması gerekmiyormu 26 mayıssa son adet tarihi :)
vallahi otomatik doğum tarihi hesaplamadan yaptığımda 2 mart gösterdi canım ama dün doktorum 20 günlük dedi anlamadım daha ne kadarlık:KK48: tam kese görününce belli olacak sanırım. sen nerden hesapladın 1 martı

ben bi kere yaptırdım canım 30 haziran 502,45 çıktı kese daha görünmez dedi ama rahim duvarı kalın mı değil mi ona bakalım dedi ultrasonda baktı rahim duvarı kalınmış pazartesi diğer tahlil sonuçları için gittiğimde bakar belki yine
banada hiç bakamadı bakmasınıda beklemedim zaten :) pazartesi yüksek ihtimal görebiliriz keseyi dedi bakalım pazartesi bakıcakmış yanlız iki günde bir beta takibi yapıyor şimdi benim ikinci bebeğim olucak kısmetse 6 yaşında bir oğlum var 3 senedirde ikinci için uğraşıyoduk aşılama oldum iki sefer tutmadı sonra kendiliğinden geldi :)

Hayırlı Cumalar Sevgili Anne adayları,
bekleyen ve isteyen tüm anne adaylarına Rabbim hayırlı evlatların sevincini tattırsın.
4 gün önce öğrendim gebe olduğumu, heyecan korku tüm duyguları bir arada yaşıyorum.
ilk Bhcg değerim : 292,7
iki gün sonra : 648
Kontrolüm var ve bugün tekrar yaptıracağım, değerin yükseldiğini görünce her gün yaptırmak istiyorum bu nasıl bir duyguysa. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah.
Merhaba canım değerlerimiz aynı gibi benimde 11. Gün201. 14. Gün686 16. Yani bu günkü değerim 1392 kese için çağırdımı doktorun canım

vallahi otomatik doğum tarihi hesaplamadan yaptığımda 2 mart gösterdi canım ama dün doktorum 20 günlük dedi anlamadım daha ne kadarlık:KK48: tam kese görününce belli olacak sanırım. sen nerden hesapladın 1 martı
otomatik doğum tarihi hesapla diye varya internetten ordan hesapladım birdaha baktım hatta şimdi acaba yanlışmı yazdım diye yok doğru yazmışım bence sen yanlış yazmışşın birdaha baksan :)

banada hiç bakamadı bakmasınıda beklemedim zaten :) pazartesi yüksek ihtimal görebiliriz keseyi dedi bakalım pazartesi bakıcakmış yanlız iki günde bir beta takibi yapıyor şimdi benim ikinci bebeğim olucak kısmetse 6 yaşında bir oğlum var 3 senedirde ikinci için uğraşıyoduk aşılama oldum iki sefer tutmadı sonra kendiliğinden geldi :)
ne güzel canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikinci bebişini de :KK36:
benim de iki günde bir olacak değerleri söyledi ama ben gitmedim pazartesi gidicem nasılsa diye, hem çalışıyorum sürekli izin sıkıntı yaratmasın daha çok alıcaz çünkü bundan sonra :KK48:
bu arada evet baktım ben yanlış bakmışım 1 mart çıktı benim de, ama doktor neden 20 günlük dedi onu anlamadım burda 5 haftalık görünüyo

selam kızlar en başından beri takip ediyorum ben daha hamile değilim sat 18 hazirandı yani yumurtlama dönemimdeyim hamile kalmayı çok istiyorum hamile kalınca aranıza katılmak isterdim ama dayanamadım inş sağlıklı hamilelikler geçirirsiniz ve nur topu gibi evlatlarınız olur bana da dua edin anne omayı çok istiyorum eğer hamile kalırsam 24 mart gibi olucak beklenen doğum tarihi inş olur

ne güzel canım Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ikinci bebişini de :KK36:
benim de iki günde bir olacak değerleri söyledi ama ben gitmedim pazartesi gidicem nasılsa diye, hem çalışıyorum sürekli izin sıkıntı yaratmasın daha çok alıcaz çünkü bundan sonra :KK48:
bu arada evet baktım ben yanlış bakmışım 1 mart çıktı benim de, ama doktor neden 20 günlük dedi onu anlamadım burda 5 haftalık görünüyo
her doktorun yorumu farklı oluyo işte değişik ama doğru olan bu tarih diye düşünüyorum senin ilkmi :)

selam kızlar en başından beri takip ediyorum ben daha hamile değilim sat 18 hazirandı yani yumurtlama dönemimdeyim hamile kalmayı çok istiyorum hamile kalınca aranıza katılmak isterdim ama dayanamadım inş sağlıklı hamilelikler geçirirsiniz ve nur topu gibi evlatlarınız olur bana da dua edin anne omayı çok istiyorum eğer hamile kalırsam 24 mart gibi olucak beklenen doğum tarihi inş olur
hadi inşallah allah gönlüne göre versin

Kızlar keseyi görenler karından mı gördü vajinal ultrasonla mı? Bir de ben değerimi yüksek görünce bir daha tahlil yaptırmadım . Gerekli midir?

Hadi insallah sende aramiza gelirsin canim :KK36:
her doktorun yorumu farklı oluyo işte değişik ama doğru olan bu tarih diye düşünüyorum senin ilkmi :)
evet canım ilk Allah nasip ederse :KK36: acaba kese ne zaman görülür, kalp atışlarımız ne zaman duyulur çok merak ediyorum heyecanlıyım epey

Canım olduda olmasına ben hala mantık sıkıntı ı yaşıyorum 6haftalık görünüyo takvimimde hesapladığım yerde 5+2 görünüyo da ben 9haziranda transfer oldum daha haziran yeni çıktı nasıl o kadar oluyor acaba ??:110::KK69:

cnm arkadaslarda yazmış sana gereklı acıklamayı..benım 5. gun embrıosu konulmustu yanı transfer gunu 5 günlük hamile oluosun..normal gebelıklerde yumurta ve sperm tüpte bırlesıor bolunerek bı kac gunde rahme yerlesıor..bızde dırek rahıme konuluor

kızlar ben bugün tekrar kan verdim. 2559 çıktı. yarın dr a gideceğim nasipse. vajinal de olsa görmek istiyorum o keseyi:)
1000 i geçtikten sonra karından rahatlıkla görülebiliceğini söyledi doktorum kesin görürsün inşallah

inşallah inşallah:) hem bi smear aldırmak istiyorum iki sene oldu en son aldıralı. ikisi bir arada çıkar işte.

hamile iken aldırılıomu smear benımde baya oldu yaptırmayalı..yarın gıt bkalım doktora guzel haberlerle gel benı doktorum haftaya cagırdı hem keseyı hem kalp atısını aynı gn duymak için

X