2016 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

çok geçmiş olsun canım ya....

canım ya çok geçmiş olsun....

Günaydın :) bende ekşi çok severdim ama yiyip içemiyorum, eğer bulantına iyi geliyorsa iç bence tabi çok abartmadan, bence tek zararı aşırı tuzlu olması mideye verdiği zarar ilerde sorun yaratabilir yani midene ..

Canım bence 2 hafta yerine en azından 1 hafta sonra başka bir doktora görün, dediği gibi kist olduğu için görmemiş olabilir tabi ama bilmiyorum.

Peki bu yalnız çileğe özgü bir durummu, Allahtan çilek sevmiyorum :) başka yiyeceklerde de oluyor mu bilelim de ona göre davranalım bari
tek çileğe özgü değil canım bu durum.mesela ablamda annem siyah zeytini babaannemden izin almadan almış ve o sırada babaannem gelmiş annem de korkudan bişey söyler diye beline doğru eliyle saklamış.şimdi ablamın belinde zeytin izi var..

Günaydın kızlar dün her zaman giydiğim kot pantolonumu giydim akraba ziyaretine gittik eve döndüğümde bacaklarım balon gibi şişmiş pantolon çok sıkmıştı bu haftalarda ne tür şeyler giyiniyorsunuz

Aa ne kadar ilginç şeyler var ya :) inanıyorum ben bunlara dediğim gibi bendede var doğum lekesi ama annem hatırlamıyor ne yaptığını :) dikkat etmek lazım valla nolur nolmaz

bende kullanıyorum kan sulandırıcı iğne şuanda.akşamları karnımdan yapıyo eşim.sabahları da aspirin alıyorum.

Canm en kisa zamanda doktora git.verdigi ilacn faydasi olur.bi de kendini hic yorma surekli yat dinlen.korkma yerlesme kanaması olabilir öyleyse bebeğin senledir.gecmis olsun

canım kürtajdan sonra bana doktorum 3-4 ay dinlendir vücudunu demişti...

Valla canım bende kot giydiğimde çok bunalıyorum gerçi iş yerinde kot giyemiyorum keten bilek pant.rahat oluyo tabii vazgeçilmez ve çok rahat dizlerde elbiseler

eskı arkadaslar bayadır gormuyorum sızı umarım hersey yolundadır harme karmen
canım epey kötüydüm ben 22 temmuzdan beri raporluydum. mide bulantılarım çok fena kafamı yataktan kaldıramadım o süre boyunca.bugün geldim işe inşallah idare edebilirim. 14 ağustosta kontrolümüz var inşallah pıtırcıklarımız iyidir çok merak ediyorum.

sizlerden ne var ne yok son 10 günden hiç haberim yok

Valla canım bende kot giydiğimde çok bunalıyorum gerçi iş yerinde kot giyemiyorum keten bilek pant.rahat oluyo tabii vazgeçilmez ve çok rahat dizlerde elbiseler
ben genelde dar pantolonlar felan giyerim ama artık rahat etmiyorum hafiften göbek de çıktı demek ki alışveriş yapmak gerekiyor

Günaydın herkese iyi haftalar dilerim hepimiz hayırlı haberler alalım bu hafta inşallah. Çok dar kıyafetler giymemek lazım ben hep dizde rahat elbise giyiyorum. tabi ben genelde evdeyim tatilde olduğumuz için çalışanlara Allah kolaylık versin. Doktora giderken de ne giysem onu düşünüyorum hamilelik öncesi ztn kilo almıştım kıyafetlerim tam tamdı en bol kotumu giyeceğim galiba bu sıcakta yanacağım kesin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…